• EXTRA SUPER P-FORCE (sildenafil 100mg + dapoxetyna 100mg)

 

EXTRA SUPER P-FORCE

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

140,00 zł

35,00 zł

+ 2 szt.

8 tabletek

264,00 zł

33,00 zł

+ 4 szt.

12 tabletek

360,00 zł

30,00 zł

+ 6 szt.

20 tabletek

540,00 zł

27,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

960,00 zł

24,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

1760,00 zł

22,00 zł

+ 40 szt.

160 tabletek

3040,00 zł

19,00 zł

+ 80 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 100 mg (wydłuża czas trwania stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2021


Drogi kliencie!

Napisałem do Ciebie list, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę, z dolegliwości, które Cię trapi. Apteka przygotowała jednak dla Ciebie coś, co raz na zawsze odmieni nie tylko Twoją seksualność, ale całe życie! 

EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna, którego producentem jest firma Sunrise, to niebywale skuteczny lek, stosowany w leczeniu dolegliwości, związanych z obniżoną kondycją seksualną, takich jak brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk. EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna kupisz u nas najtaniej i co najważniejsze, bez recepty! Ponadto, oprócz EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna mamy dla Ciebie coś jeszcze! Promocja polega na tym, że kupując EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna, otrzymujesz od nas w prezencie gratisy


Na zaburzenia potencji, cierpi już ponad trzy miliony mężczyzn. Widzimy ogromną skalę tej „zarazy”, która zbiera swoje „żniwa” wśród coraz młodszych kategorii wiekowych mężczyzn. Jeśli chodzi o inną dolegliwość seksualną czyli przedwczesny wytrysk, to dotyka ona jednego na trzech facetów. 

Kiedyś, dysfunkcje seksualne, kojarzyły nam się z mężczyznami po czterdziestym roku życia, ale dzisiaj, na dolegliwości objawiające się brakiem wzwodu lub przedwczesnym wytryskiem, cierpią młodzi faceci, już nawet przed trzydziestką! 

Dlaczego tak się dzieje? Jakie są przyczyny tych dolegliwości? Na czym polega fenomen EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna? Odpowiedź na pytania, opisałem w dalszej części listu…


Zaburzenia erekcji, powstają najczęściej na skutek następujących czynników: starzenie się, niezdrowa dieta, stresujący tryb życia, przebyte zabiegi operacyjne, brak sportu, lęk przed niezaspokojeniem partnerki, na skutek chorób jak np. cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie, zaburzenia hormonalne lub neurologiczne.. Z kolei jeśli chodzi o przedwczesny wytrysk, to jest on skutkiem stresu, zmęczenia, zaburzeń organicznych( nałogi, wiek, niskie stężenie serotoniny), długiej abstynencji seksualnej oraz złych doświadczeń z przeszłości…

Bez względu na to, z jakich przyczyn cierpisz na zaburzenia erekcji lub przedwczesny wytrysk, to EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna, który kupisz w naszym sklepie tanio i bez recepty, jest „skutecznym antidotum”, który wyleczy Twoją dolegliwość, dzięki czemu napełnisz swoją relację intymną, dawno utraconym blaskiem, harmonią oraz pięknem, które będą wypływać z każdego zbliżenia!


Jednym z głównych czynników, który powoduje obniżenie kondycji seksualnej, jest stres. Co wiemy na temat tego stanu?

 Otóż stres, kojarzy nam się z czymś szkodliwym, jednak czasami, bywa motywujący. Są sytuacje, kiedy mamy do wykonania jakieś trudne zadanie lub postawiony do zrealizowania cel i wtedy na skutek stresu, jesteśmy w stanie z intensywnością oraz zadowoleniem, sprostać oczekiwaniom. To pozytywne działanie stresu. 

Niestety, ale niewiele osób posiada umiejętność radzenia sobie ze stresem, dlatego większość z nas, jest z góry narażona na jego szkodliwe skutki. Objawia się to to tym, że tracimy energię, czujemy się zmęczeni, jesteśmy nerwowi i rozdrażnieni, mamy kłopoty ze snem, nie możemy się skoncentrować… Dochodzi zatem do wielu negatywnych zmian w naszej psychice i ciele. 

To właśnie na skutek stresu, cierpimy na brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk.

 EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna to „baśniowy specyfik”, który już przy pierwszym zastosowaniu, rozpocznie uzdrawianie Twojej kondycji seksualnej i sprawi, że każdy Twój stosunek, będzie pełny i satysfakcjonujący! To znaczy, że nie musisz już szukać przyczyn swojej dolegliwości, ponieważ apteka przygotowała dla Ciebie EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna! Skorzystaj z doskonałej ceny i kup nasz produkt, a w prezencie dostaniesz od nas jeszcze gratisy

To atrakcyjna i wręcz „nieziemska” promocja, nie sądzisz?

Na temat seksu napisano już wiele publikacji, książek, artykułów, ale to nie wszystko… Właśnie w tej części listu, chciałbym Ci zakomunikować, jak ważna w życiu każdego mężczyzny jest relacja intymna…

Seks jest przede wszystkim spoiwem, łączącym dwoje ludzi i jego brak, przyczynia się do powstawania licznych kłótni i konfliktów, które mogą skończyć się nawet rozpadem związku. Dlatego bardzo ważne jest, aby w momencie pojawienia się dysfunkcji seksualnych, nie bagatelizować problemu, tylko wyjść mu naprzeciw! 

EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna to doskonały wybór dla odpowiedzialnych facetów, którzy swój związek traktują na poważnie i chcą, żeby relacja intymna, była jego stałym elementem.

Zaburzenia potencji lub przedwczesny wytrysk, pojawiają się również na skutek przemęczenia organizmu, złej diety oraz braku aktywności fizycznej. Stosując EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna, warto żebyś zadbał o pozostałe obszary swojego życia, co tylko nasili działanie leku! 

Czy jesteś zatem gotowy na zmiany, które odmienią Twoje życie intymne?

Zmęczenie organizmu, pojawia się na skutek wyczerpującej pracy fizycznej lub umysłowej, pochorobowej rekonwalescencji lub przeciążeń, związanych z narządem ruchu. Generalnie, na skutek przemian cywilizacyjnych i postępu technologicznego, nasz odpoczynek uległ zdecydowanemu skróceniu. Stres i pośpiech, wzmagają czynniki osłabiające nasz organizm oraz powodują wyczerpanie jego rezerw samoregulacji, co skutkuje pojawieniem się chorób, zaliczanych do cywilizacyjnych. 

Przemęczony organizm, nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować, dlatego w obszarze naszej sfery intymnej, dochodzi do gwałtownego osłabienia, co objawia się albo brakiem prawidłowego wzwodu albo przedwczesnym wytryskiem.

Niezdrowe odżywianie się, czyli jedzenie pokarmów, pozbawionych większości wartości odżywczych, prowadzi do wielu przewlekłych chorób, tj. np. anemie, depresje, przeziębienia. Zmianie ulega także wygląd skóry - szybciej starzejemy się i umieramy przedwcześnie. Taki tryb życia, można określić nawet jako „powolne samobójstwo”… 

Skupienie się na zdrowiu, to nie tylko zadbanie o jedzenie zdrowych posiłków, ale również uprawianie sportu. Warto podkreślić, że dobra dieta połączona z  aktywnością fizyczną, poprawia kondycję naszego organizmu, przez stajemy się silniejsi oraz odporniejsi i rzadziej chorujemy.

Teraz opowiem Ci, na czym polega fenomen EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna.


EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna niweluje zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk, poprawiając tym samym kondycję seksualną. Lek swoją swoje skuteczne działanie zawdzięcza dwóm substancjom czynnym: sildenafilowi oraz dapoksetynie, dlatego masz niemalże stuprocentową pewność, wyleczenia swojej dolegliwości. EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna to doskonały wybór, który już raz na zawsze odmieni całe Twoje życie!

Działanie sildenafilu polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, zlokalizowanych w okolicach penisa, co umożliwia prawidłowy przepływ krwi do prącia i osiągnięcie erekcji. Z kolei dapoksetyna, jest substancją antydepresyjną, która ogranicza wychwyt zwrotny serotoniny oraz hamuje reakcje zwrotną, przez co zostaje opóźnione wystąpienie wytrysku. Dapoksetyna niweluje przedwczesną ejakulację i wydłuża stosunek seksualny. 

Sklep przygotował dla Ciebie oprócz EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna coś jeszcze! Gratisy dostaniesz od nas w prezencie, a EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna kupisz u nas tanio i bez recepty!

Powoli, zbliżamy się do końca listu…

Teraz zapoznam Cię z informacjami, jak prawidłowo stosuje się EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna.


EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna to lek, który niweluje zarówno zaburzenia potencji, jak i przedwczesny wytrysk. Efektem stosowania EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna jest dłuższy i lepszy stosunek seksualny. Produkt działa już po 20 lub 30 minutach po zastosowaniu, aż do sześciu godzin. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki czyli jednej tabletki dziennie, bez odbycia konsultacji lekarskiej. Aby osiągnąć prawidłowy efekt działania EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna, seks należy poprzedzić grą wstępną. W trakcie stosowania tego produktu, nie zaleca się spożywania tłustych pokarmów i picia alkoholu, ponieważ może to opóźnić jego działanie.

EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna nie powinny zażywać osoby, uczulone na jakikolwiek składnik tego leku oraz przyjmujące preparaty, które uwalniają tlenek azotu lub azotany, ponieważ może to spowodować nasilenie działania EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna. Jeśli chodzi o inne przeciwskazania, to dotyczą one następujących dolegliwości: choroby układu sercowo – naczyniowego, , dławica piersiowa, nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze, zaburzenia nerek, depresja, psychozy, mania. Produkt nie jest wskazany dla osób, które w przeszłości przebyły zawał serca lub udar mózgu.

Stosowanie EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna może spowodować pojawienie się działań niepożądanych, jednak występują one bardzo rzadko i mają z reguły łagodny przebieg. Do najczęstszych skutków ubocznych zalicza się: bóle głowy, zaczerwienienie twarzy, bóle mięśni, zgaga, niestrawność oraz uczucie zatkanego nosa. Skutki uboczne doświadcza tylko od 1 do 10% mężczyzn.

Dziękuje Ci, za przeczytanie tego listu. Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie Twoje wątpliwości, co do zakupu tego leku. 

Tak, EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna cechuje wysoka efektywność działania, dlatego kupując ten produkt masz stuprocentową pewność, że Twoja dysfunkcja seksualna, zostanie wyleczona! 

Sklep przygotował dla Ciebie coś jeszcze! Promocja polega na tym, że kupując EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna dostajesz od nas w prezencie gratisy

EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna kupisz u nas najtaniej na rynku! 

Skoro doczytałeś ten list do końca, to ja dziękuję Ci z mojej strony za dokonanie trafnego wyboru, który odmieni Twoje życie seksualne i sprawi, że każde zbliżenie intymne, będzie pełne intensywnej radości oraz satysfakcji!

Przesyłka, którą wyślemy do Ciebie EXSTRA SUPER P-FORCE 100 mg sildenafil i 100 mg dapoksetyna będzie w zwykłej formie, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszona.

 


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

EXTRA SUPER P-FORCE (sildenafil 100mg + dapoxetyna 100mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 100 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil, dapoxetyna

Polecane