• MALEGRA - 200 (sildenafil 200mg)

 

MALEGRA - 200

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

135,00 zł

13,50 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

216,00 zł

10,80 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

368,00 zł

9,20 zł

+ 20 szt.

60 tabletek

486,00 zł

8,10 zł

+ 30 szt.

100 tabletek

680,00 zł

6,80 zł

+ 50 szt.

200 tabletek

1 200,00 zł

6,00 zł

+ 100 szt.

400 tabletek

2 160,00 zł

5,40 zł

+ 200 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 200 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2023


Dla każdego mężczyzny, sfera intymna to jedna z ważniejszych sfer w życiu. To również przez pryzmat własnej sprawności seksualnej kształtuje się męskie poczucie własnej wartości. Brak zaburzeń seksualnych jest oczekiwanym przez każdego mężczyznę stanem organizmu. Jednak w trakcie życia, z wielu różnych powodów od błahych po poważne problemy zdrowotne, może dojść do okresowych dysfunkcji seksualnych.

Niestety mimo szerokiego asortymentu leków i środków przeznaczonych specjalnie dla panów, często pojawiającym się reklamom tabletek na potencję w mediach, sfera ta pozostaje wciąż tematem tabu. Wielu mężczyzn nie przyzna się do występujących u nich zaburzeń, wielu nigdy nie zgłosi się o pomoc do lekarza. Jednak należy podkreślić, że problemy z erekcją pojawiają się w pewnych okresach życia u prawie każdego mężczyzny. Z reguły występują okresowo i same mijają. Jednak gdy zaczynają się powtarzać, utrzymywać przez dłuższy czas lub wpływać negatywnie na samopoczucie, warto zgłosić się na konsultację lekarską aby określić przyczynę problemu i dobrać odpowiednie leczenie.

Kiedy możemy mówić o zaburzeniach erekcji?

Przede wszystkim zaniepokoić powinien fakt niemożności uzyskania pełnej erekcji lub jej utrzymania tak długo, aby możliwe stało się odbycie pełnego stosunku seksualnego. Gdy takie zaburzenie z upływem czasu nie mija, a problem pojawia się w ponad połowie prób zbliżeń, mężczyzna powinien zasięgnąć porady lekarza specjalisty, seksuologa lub urologa. Nie należy bagatelizować problemów związanych z erekcją ponieważ w niektórych przypadkach są one sygnałem poważniejszych chorób. Jednak w znakomitej większości przypadków ich przyczyną jest stresujący tryb życia, zmęczenie, nieprawidłowa dieta lub używki.

Dolegliwości dotyczące zaburzeń wzwodu dotyczą bardzo wielu mężczyzn. Szacuje się, że na świecie na tę przypadłość cierpi ok 150 mln panów, w Polsce około 1,5 mln. Mimo dobrze poznanych i skutecznych metod leczenia tylko 15% mężczyzn szuka pomocy lekarskiej. Lekiem dostępnym bez recepty, który polecamy jest Malegra. Malegra 200 jest odpowiednikiem znanej od lat Viagry i jest jej najmocniejszym zamiennikiem ponieważ zawiera aż 200 mg sildenafilu.

Sildenafil jest substancją znaną od lat 50-tych XX wieku. Został oficjalnie zatwierdzony w leczeniu zaburzeń erekcji w 1998 roku. Przez ponad 20 lat jest substancją z wyboru w skutecznym leczeniu zaburzeń wzwodu również u pacjentów z grupy obciążonej chorobami współwystępującymi.

Jaki jest mechanizm działania sildenafilu zawartego w leku Malegra 200?

Na skutek pojawienia się bodźca seksualnego, w mózgu uwalniana zostaje duża ilość dopaminy, a to prowadzi do uwolnienia tlenku azotu w całym organizmie, równie w ciałach jamistych prącia. Uwolniony tlenek azotu powoduje wydzielanie substancji cGMP, która niezbędna jest do utrzymania erekcji. W przypadku zaburzeń erekcji, do prącia dociera fosfodiesteraza (PDE5), która znosi działanie cGMP, a co za tym idzie doprowadza do odpływu krwi z prącia i sztywność mija. Jeśli mężczyzna zażyje lek zawierający sildenafil, to właśnie on hamuje powstawanie w organizmie PDE5 dzięki czemu erekcja może trwać dużo dłużej, a wzwód jest silniejszy. Lek jest bardzo skuteczny w przypadkach leczenia zaburzeń erekcji o podłożu psychicznym oraz neurologicznym. Jeśli źródłem problemu jest niskie ciśnienie krwi lub zanik ciał jamistych Malegra 200 nie zadziała – wówczas konieczna będzie wizyta u lekarza specjalisty.

Efekt działania leku występuje pomiędzy 15, a 40 minut od przyjęcia na czczo. Jeśli tabletka zażywana jest podczas posiłku, działanie leku może opóźnić się. Najlepiej jest więc założyć czas około 60 minut od połknięcia tabletki do aktu seksualnego. Warunkiem wystąpienia erekcji jest zaistnienie bodźca seksualnego – bez niego lek nie zadziała. Malegra działał będzie do 5 godzin i nie można stosować jej częściej niż raz na dobę. W naszym sklepie możesz nabyć dowolną ilość tabletek, nie trzeba kupować całego blistra lub jego wielokrotności.

Malegra 200 jest bezpieczna w stosowaniu o ile przyjmuje się ją zgodnie z instrukcją i nie przekracza się zalecanych dawek. Wpływa na znaczną poprawę jakości życia seksualnego i może być stosowana przez większość mężczyzn. Niekiedy wywołuje przejściowe działania niepożądane, które wynikają z wpływu sildenafilu na fofodiesterazę 5 znajdującą się w innych tkankach ludzkiego organizmu poza prąciem tj. w mózgu, płucach, sercu, nerkach, pęcherzu moczowym, mięśniach szkieletowych. Do najczęściej występujących skutków ubocznych należą bóle i zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy, niestrawność, infekcje układu oddechowego i zaburzenia widzenia. Skutki uboczne zwykle ustępują wraz z kolejnymi dawkami przyjmowanego leku. Należy być ostrożnym ale badania nie wykazują zwiększonego ryzyka zawału serca lub śmierci z powodów naczyniowo-sercowych u mężczyzn zażywających sildenafil. Jednak w przypadku pacjentów obciążonych kardiologicznie to lekarz powinien rozważyć włączenie leczenia sildenafilem.

Należy uważać na możliwe, niekorzystne interakcje leków zawierających sildenafil z substancjami zawartymi w pożywieniu lub innych lekach. Przeciwskazaniem bezwzględnym jest jednoczesne zażywanie nitratów. Możliwe jest zażycie leku z tej grupy dopiero po upływie 24 godzin od przyjęcia leku z sildenafilem. Ostrożność należy zachować również w przypadku przyjmowania leków na obniżenie ciśnienia tętniczego. Nie ma wystarczających badań dotyczących interakcji pomiędzy alkoholem, a lekiem Malegra jednak producenci nie zalecają łączenia tych substancji. Jednak nie stwierdzono aby niewielkie ilości alkoholu wpływały negatywnie na działanie leku. Natomiast odradza się jednoczesne z lekiem spożywanie soku grejpfrutowego ponieważ zwiększa on stężenie osoczowe sildenafilu oraz wydłuża okres jego połowicznego rozpadu. Działanie soku może być szczególnie niebezpieczne dla mężczyzn obciążonych kardiologicznie. Jeśli pacjent zażywa leki takie jak Ketokonazol, Itrakonazol, Erytromycyna, Klarytromycyna, Indinavir, Ritonavir, Rifampicyna, Fenobarbital, Fenytoina czy Karbamazepina, dawkowanie leku Malegra powinien zawsze ustalić lekarz ze względu na fakt, że część z tych leków zwiększa, a część zmniejsza stężenie sildenafilu w osoczu.

Satysfakcja z życia seksualnego jest ważnym elementem naszego życia. I chociaż można się bez niej obyć, eliminując ją pozbawiamy się i przyjemności płynącej z samego zbliżenia seksualnego, jak i możliwości budowania satysfakcjonującej bliskości z partnerką/partnerem. Mężczyźni zmagający się z dysfunkcjami seksualnymi często zaprzeczają problemowi, starają się o nim zapomnieć, unikają zbliżeń doprowadzając tym samym do obojętności i oziębłości. Niestety rezygnacja z życia seksualnego powoduje zwykle spadek poczucia własnej wartości i wpływa negatywnie na dobrostan organizmu oraz ocenę jakości życia.

Warto zapoznać się z możliwymi przyczynami wystąpienia zaburzeń wzwodu gdyż jest ich bardzo wiele, od błahych po takie, które są związane z poważnymi chorobami organizmu i wymagają podjęcia leczenia. Ogólnie można stwierdzić fakt, że zaburzenia erekcji mają najczęściej przyczynę w sferze psychiki u panów poniżej 40-stego roku życia, a u mężczyzn starszych częściej pojawiają się problemy natury fizjologicznej. Wśród najczęstszych przyczyn wymienia się stres i zmęczenie, które nadmiernie obciążają organizm. Zmęczenie fizyczne oraz psychiczne indukowane wielogodzinną stresującą pracą, negatywnie działają na delikatny mechanizm męskiej seksualności. Zgubnie na mężczyzn wpływać może również zła dieta, brak ruchu oraz używki. Na przykład jedna wypalana paczka papierosów dziennie zwiększa ryzyko wystąpienia problemów z erekcją o 75%. Również dieta uboga w warzywa i owoce, pełna tłustych potraw i dań gotowych typu fast food działa bardzo niekorzystnie na naczynia krwionośne. Wszystkie te zaniedbania wpływają na układ krwionośny, którego prawidłowe funkcjonowanie jest niezbędne dla prawidłowej erekcji. To właśnie problemy kardiologiczne brane są pod uwagę jako pierwsza, poważniejsza przyczyna zaburzeń seksualnych. Gdy w naczyniach krwionośnych tworzą się blaszki miażdżycowe, średnica naczyń zmniejsza się, a krew ma coraz mniej miejsca. Konsekwencją takiej sytuacji są u mężczyzn właśnie problemy z erekcją.

Na erekcję wpływ mają również inne schorzenia, chociażby te dotyczące układu hormonalnego i wydzielania męskiego hormonu - testosteronu. Na przykład zażywanie na własną rękę sterydów doprowadza do upośledzenia schematu „podwzgórze-przysadka-nadnercza-jądra” powodując zmniejszenie produkcji testosteronu, a to już bezpośrednio prowadzi do problemów ze wzwodem.

Na szczęście, stosowanie sildenafilu od wielu lat to także wiele przeprowadzonych badań i obserwacji ich wyników. Okazuje się, że w badaniach klinicznych potwierdzona została skuteczność leczenia mężczyzn z zaburzeniami wzwodu bez względu na wiek, rasę, masę ciała, stopień ciężkości czy czas trwania zaburzeń oraz etiologię. Również panowie, u których występuje inna choroba, jak cukrzyca, choroba niedokrwienna serca, choroby naczyń obwodowych, nadciśnienie tętnicze czy niewydolność nerek, nie muszą tracić nadziei na udane życie seksualne. Wiele przeprowadzonych badań potwierdza możliwość stosowania z sukcesem leków takich jak Malegra również w przypadku chorób współwystępujących. Ważne jest jednak aby dawkowanie w takich przypadkach każdorazowo ustalił lekarz.

Lek Malegra 200 dostępny jest bez recepty i można zakupić go w naszym sklepie. Zostanie on zapakowany i wysłany na pośrednictwem poczty kurierskiej lub dostarczony do paczkomatu. Jego zapakowanie uniemożliwia rozpoznanie co zawiera przesyłka, a to daje panom pewność bezstresowych zakupów. Malegra 200, ze względu na zwiększoną dawkę sildenafilu jest wybierany najczęściej przez tych mężczyzn, którzy w przeszłości już stosowali leki z sildenfilem i u których organizm przyzwyczaił się do niższej dawki substancji czynnej. Przed rozpoczęciem stosowania Malegry należy zapoznać się z dołączoną ulotką. W przypadku wystąpienia utrzymujących się lub niepokojących skutków ubocznych lub jakichkolwiek wątpliwości dotyczących działania leku, pacjent powinien zgłosić się do lekarza seksuologa lub urologa.


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

MALEGRA - 200 (sildenafil 200mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Sildenafil 200 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Polecane