• MALEGRA ORAL JELLY (sildenafil 100 mg)

 

 MALEGRA ORAL JELLY

 

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

138,60 zł

19,80 zł

+ 3 szt.

14 saszetek

266,00 zł

19,00 zł

+ 7 szt.

21 saszetek

378,00 zł

18,00 zł

+ 10 szt.

28 saszetek

476,00 zł

17,00 zł

+ 14 szt.

35 saszetek

560,00 zł

16,00 zł

+ 17 szt.

70 saszetek

910,00 zł

13,00 zł

+ 35 szt.

140 saszetek

1 400,00 zł

10,00 zł

+ 70 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

około 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 saszetek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2021


MALEGRA Oral Jelly 

Każdy człowiek boryka się z różnego rodzaju dolegliwościami fizycznymi. Niewątpliwie jednak najwięcej trudności w mówieniu o nich nastręczają nam dolegliwości natury seksualnej. Ta sfera życia jest dla nas niezwykle ważna, a jednocześnie tak delikatna, że w momencie kiedy pojawiają się pierwsze objawy problemów np. z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji, nie zawsze wiemy co z tym począć. Jak w przypadku innych dolegliwości naturalnym wydawałoby się skonsultowanie tego ze specjalistą. Często jednak wielu mężczyzn ma problem z otwartym mówieniem o swoich niedomaganiach w tej sferze. Warto jednak przełamać wstyd, bo problem z całą pewnością się nie rozwiąże sam, a jeśli będziemy go lekceważyć skutki, takiego postępowania mogą być bardzo poważne. Kto z nas nie chciałby mieć udanego życia seksualnego? Większość z nas w ten sposób spełnia swoje erotyczne marzenia, ma dobre relacje z partnerką czy partnerem. Czuje się spełniony, pewny siebie i zrelaksowany. Nie warto z tego rezygnować tym bardziej, że dzięki nowoczesnym lekom można w prosty, szybki i co najważniejsze bezpieczny sposób sobie pomóc. Na rynku farmaceutyków, pomagających leczyć impotencję, jest wiele leków w równej formie. Jednym z nich cieszącym się dużym powodzeniem u Panów jest MALEGRA Oral Nelly. Jest to preparat przeznaczony dla dorosłych mężczyzn cierpiących na problemy z uzyskaniem wzwodu. Występuje w postaci żelu o wyglądzie i smaku galaretki owocowej.

W tym miejscu należy zaznaczyć, że sytuacja w której powinniśmy sięgnąć po wspomaganie farmakologiczne, to taka kiedy nie możemy uzyskać erekcji, mimo odczuwanego podniecenie w większej niż połowa prób podjęcia działań seksualnych. Kiedy taka sytuacja zdarza się sporadycznie, nie ma powodów do zmartwień, bo to może zdarzyć się każdemu. Warto jednak się obserwować i być czujnym, czy podobne kłopoty nie zaczynają nabierać na częstotliwości. W zależności od tego w jakim jesteśmy wieku i jaki tryb życia wiedziemy problemy ze wzwodem mogą pojawiać się częściej i jest to wtedy już poważny sygnał do tego, że by na serio zająć się problemem. A powodów takiego stanu rzeczy, kiedy przy zbliżeniu seksualnym odczuwamy podniecenie a nasz penis nie reaguje, może być wiele. Jeśli jesteśmy mężczyzną po pięćdziesiątym roku życi,a wpływ na kondycję seksualną ma spadający poziom testosteronu w organizmie. Nie bez wpływu na naszą witalność są przechodzone aktualnie lub przebyte w przeszłości choroby zwłaszcza te natury kardiologicznej. Poza tym niezwykle ważny dla ogólnej kondycji organizmu w tym i kondycji seksualnej jest styl życia jaki wiedziemy. Palenie papierosów, zła , niezbilansowana dieta, bogata w fast foody oraz przetworzoną żywność, brak ruchu, stres i przemęczenie oraz przyjmowane równe leki zawsze mogą wpłynąć destrukcyjnie na kondycję seksualną i przyczynić się do impotencji. Dlatego warto dbać o siebie na co dzień. 

U mężczyzn, którzy jeszcze nie ukończyli czterdziestego roku, życia przyczyn z kłopotami ze wzwodem mogą upatrywać częściej w sferze psychicznej niż fizycznej. Żyjemy bardzo szybko, nie zawsze mamy czas na odpoczynek, praca nas stresuje, jesteśmy ciągle zmęczeni. Nie dziwne jest zatem to, że kiedy spożywamy większość energii na poradzenie sobie z trudami życia codziennego, zaczyna nam jej brakować w sypialni.
Preparat Malegra Oral Jelly pomaga uzyskać i utrzymać erekcję w stanie podniecenia seksualnego. Pamiętajmy, że farmaceutyki wspomagają erekcję przyniosą zamierzony efekt tylko w tedy, kiedy odczuwamy podniecenie. Jak to działa?

Aby osiągnąć erekcję, oprócz zależności biologiczno-chemicznych, niezbędne jest też erotyczne pobudzenie. Jest to nic innego jak zewnętrzny bodziec taki jak zapach, smak, dotyk, wzrok czy po prostu wyobrażenia i fantazje erotyczne. Wtedy pobudzany jest ośrodek erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym.


Za działanie MALEGRA Oral Jelly  odpowiada substancja czynna wchodząca w skład tego leku a mianowicie  sildenafil. Jest ona enzymem występującym w ciałach jamistych prącia i krążeniu płucnym, równoważącym męskie funkcje seksualne i leczącym impotencję. Na skutek pobudzenia seksualnego, w ciałach jamistych prącia następuje uwalnianie tlenku azotu. Następuje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napływ krwi do prącia, co skutkuje wzwodem prącia. Malegra wywiera wpływ na ciśnienie krwi, powodując tym samym rozluźnienie naczyń krwionośnych i stymulując przepływ krwi w obszarze prącia, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie trwałej erekcji. Każda dawka zawiera 100 mg cytrynianu sildenafilu – dawka ta jest wystarczająca dla znacznej poprawy funkcji seksualnych.


Przeciwwskazania do stosowania MALAGRA Oral Jelly

Bardzo ważne, aby stosować MALEGRA Oral Jelly  zgodnie z jego przeznaczeniem, czyli tylko przez mężczyzn u których występują długotrwałe i cykliczne problemy z erekcją. Poza tym należy pamiętać, żeby nie przekraczać zalecanej dawki dziennej 100 mg sildenafilu, zawartego w jednej tabletce MALEGRA Oral Jelly.

Zawsze należy skonsultować się lekarzem, jeśli mamy wątpliwości co do stanu zdrowia, żeby wykluczyć choroby oraz leki, które przyjmujemy żeby je leczyć, a nie mogą one być łączone razem z MALEGRA Oral Jelly są to:

- powikłania ciśnienia krwi,
- upośledzenie krwawienia,
- zaburzenia ciśnienia krwi, i czynności serca
- barwnikowe zwyrodnienie siatkówki
- fizyczna deformacja penisa i inne

- choroby wątroby i nerek

- przebyty udar mózgu

- nadwrażliwość na substancję czynna sildenafil lub inny składnik leku

- stosowani azotanów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie.


Jak działa MALEGRA Oral Jelly ?
Preparat Malegra Oral Jelly zaczyna działać po 30 - 60 minutach po chwili spożycia. Po 90 minutach od podania nie stwierdza się go w nasieniu. Metabolizowany jest w wątrobie, a główny metabolit wykazuje aktywność farmakologiczną. Biologiczny okres półtrwania substancji czynnej leku – sildenafidu, wynosi około 3 – 5 godzin, a jego czynnego metabolitu około 4 godzin. Żel należy połknąć w całości popijając wodą. Malegra Oral Jelly jest aktywna od kilku do około 6 godzin w zależności od wielu czynników, np. od tego czy zażyjemy go razem z posiłkiem zwłaszcza tym wysokotłuszczowym i czy będziemy w tym czasie spożywać alkohol, wtedy działanie może być nieco opóźnione. Najsilniejsze działanie leku to okres między pierwszą a czwartą godziną od jego przyjęcia.

MALEGRA Oral Jelly  jest lekiem przebadanym i bezpiecznym, jeśli zastosujemy się do wskazówek zawartych w ulotce dołączonej do opakowania możemy po zażyciu MALEGRA Oral Jelly  na nowo cieszyć się udanym seksem. Pamiętajmy jednak, że wzwód utrzymujący się ponad 2 godziny powinien budzić nasz niepokój a jeśli trwa dłużej niż 4 konieczna jest natychmiastowa wizyta lekarza. Jeśli tego zaniechamy może dojść do zwiotczenia naczyń krwionośnych w penisie.


Zamówienie MALEGRA Oral Jelly  w sklepie internetowym bez recepty
MALEGRA Oral Jelly  jest preparatem dostępnym bez konieczności posiadania recepty, wiec jeśli tylko jesteśmy zdrowi nie ma konieczności wcześniejszej wizyty lekarskiej i stania w kolejce w aptece stacjonarnej. Lek możesz zamówić bezpiecznie na naszej stronie internetowej. Dostarczymy go bezzwłocznie pod wskazany adres lub do paczkomatu. Możesz mieć pewność, że zakupy dokonywane na naszej stronie są wysyłane w takiej formie, abyś miał zapewnioną dyskrecję.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

MALEGRA ORAL JELLY (sildenafil 100 mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane