• MODAFIL MD 200 (modafinil 200mg)

 

MODAFIL MD 200

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

90,00 zł

9,00 zł

20 tabletek

165,00 zł

8,25 zł

30 tabletek

225,00 zł

7,50 zł

40 tabletek

280,00 zł

7,00 zł

50 tabletek

325,00 zł

6,50 zł

100 tabletek

550,00 zł

5,50 zł

500 tabletek

2 250,00 zł

4,50 zł


Substancja czynna:

MODAFINIL 200 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

12/2020


MODAFIL MD 200 mg modafinil 

Za każdym razem kiedy na rynku farmaceutyków pojawiają się nowe dotąd nie znane preparaty, pojawiają się również pytania o bezpieczeństwo ich stosowania. Czy zostały przebadane? jakie są wyniki tych badań? co mówią o ich użytkowaniu osoby je zażywające oraz specjaliści?

Jeśli mówimy o preparatach działających bezpośrednio na nasz układ nerwowy dodatkowo zaczynamy mieć wątpliwości czy ich zażywania nie uzależnia? czy działa jak narkotyk?

Czy mi nie zaszkodzi? Czy będę musiał zwiększać dawkę? W końcu czym jest dany specyfik i jak działa?  Zadawanie takich pytań jest zupełnie naturalne gdyż świadczy o odpowiedzialnym podejściu do zdrowia.

Takie pytania padają również w przypadku kiedy dowiadujemy się o preparacie Modafilu MD 200 modafinil. 

A kiedy najczęściej się nim dowiadujemy? Kiedy zaczynamy szukać pomocy w sytuacjach gdy nasza witalność, skupienie, zdolność do koncentracji, kreatywność i pamięć zaczynają nas zawodzić. Przyczyn takiego stanu może być wiele. Zarwana noc z powodu przedłużającego się spotkania ze znajomymi, płaczące małe dziecko, praca zmianowa itp. Sytuacje kiedy nie mamy szans na naturalna regenerację organizmu przez spokojne przespanie całej nocy. Co gorsza nie możemy tej zaległości w śnie nadrobić dnia następnego, bo czekają na nas już kolejne zadania. Ważne projekty do zrealizowania w pracy, egzamin na uczelni, umówieni pacjenci, czy nie cierpiące zwłoki inne zadania również domowe. Kiedy nie możemy liczyć na wyrozumiałość dla naszej niedyspozycji, możemy sięgnąć po preparat Modafil MD 200. Zanim jednak sięgniemy po ten produkt i zdecydujemy się na kupno chcemy wiedzieć jak działa.

Dlatego zachęcamy do zapoznania się z wyczerpująca informacja na ten temat krok po kroku. 

Kiedy z powodu nieprzespanej nocy cierpisz na gól głowy brak sił i motywacji a te sytuacje się powtarzają cyklicznie, zwykła filiżanka kawy może być mało skuteczna. Żeby zebrać myśli stanąć na nogi i skupić się oraz być gotowym na kolejny ciężki dzień możesz sięgnąć po Modafil MD 200.

Teraz kilka słów o samym preparacie.

Modafli MD 200 modafinil to stymulant, zawierający w swoim składzie 200 mg modafinilu. Modafinil jest substancją o działaniu pobudzającym, zatwierdzoną w większości krajów Europy zachodniej. 

W różnych państwach stosuje się go w leczeniu różnych schorzeń, takich jak narkolepsja, nadmierna senność czy obstrukcyjny bezdech senny związany z praca zmianową. W Polsce po tym jak lek ten był dostępny w aptekach, został wycofany z powodu nie wciągnięcia go na listę leków refundowanych, a to bardzo podniosło jego cenę w dystrybucji aptecznej. Od tej pory lek można kupić w sklepach internetowych.

Jego niedostępność w aptekach nie ma związku z bezpieczeństwem stosowania leku. Jest to preparat przetestowany w wielu krajach na całym świecie a wyniki tych badań wskazują na bezpieczeństwo jego stosowania. Podczas badań nad tym preparatem okazało się, że może on być stosowany również przez osoby zdrowie. Zarówno kobiety jak i mężczyzn, które potrzebują wsparcia w wykonywaniu wymagających skupienia, koncentracji i kreatywności zadań oraz sprawnego funkcjonowania również po nieprzespanych nocach.

 

Modafil MD 200 modafinil, to psychostymulant, który wpływa na pewne, wybrane, obszary naszego mózgu, które są odpowiedzialne za kontrolę rytmu naszego snu i czuwania. Stymuluje wydzielanie neuroprzekaźników, odpowiedzialnych za naszą koncentrację, naszą zdolność podejmowania decyzji lub planowanie, przyspiesza także przetwarzanie informacji oraz pomaga skupić się na wykonywanej czynności. Reasumując, Modafil MD 200 modafinil to "doping" dla naszego mózgu, pobudzający i zmuszający go do sprawniejszej, szybszej i efektywniejszej pracy. Przede wszystkim lek działa pobudzająco i stymulująco na układ nerwowy, przez co zapobiega nadmiernej senności i uczuciu zmęczenia.

Czy Modafil MD 200 modafinil uzależnia? 

Podczas badań przeprowadzanych w USA na przestrzeni 25 lat naukowcy wykazali, że Modafil MD 200 wraz z czasem jego przyjmowania zwiększa tolerancje naszego organizmu na jego działanie, ale nie uzależnia.

Te same badania dowiodły, że Modafil MD 200 może być używany w terapii leczenia uzależnień np. od kokainy, metaamfetaminy lub innych opiatów. Modafil MD 200 modafinil nie powoduje też niepokojów ruchowych takich jak np. drżenie rąk, nie wywołuje też czucia sztucznej euforii albo przeciwnie, zdołowania psychicznego.

Czy Modafil MD 200 modafinil może Ci zaszkodzić? 

Tak jak każdy lek również Modafil MD 200 może wywoływać skutki uboczne. Jednak w przypadku Modafilu MD 200 modafinil skutki uboczne występują stosunkowo rzadko i są określane jako lekkie i przemijające. Najczęściej występujące działania niepożądane to:
• podwyższone ciśnienie krwi
• bóle i zawroty głowy
• wysypka
• nerwowość i rozdrażnienie
• niestrawność
• utrata apetytu
• suchość w jamie ustnej.
Zarejestrowano także kilka przypadków poważnych powikłań w postaci:
• chorób skóry i tkanki podskórnej
• zaburzeń układu nerwowego
• zaburzeń psychicznych
• zaburzeń sercowo-naczyniowych.
Jeżeli zauważysz u siebie którykolwiek z tych objawów, natychmiast przerwij przyjmowanie Modafilu MD 200 i skonsultuj się z lekarzem, z danych statystycznych wynika jednak jasno, że takie powikłania występują bardzo rzadko. 

 

Wiemy już, że Modafil MD 200 jest bezpieczny, jednak nie wszyscy mogą go stosować bez uprzedniej konsultacji z lekarzem i pod jego okiem, a są to osoby zażywające leki: przeciwpadaczkowe, warfarynę, propranolol, ameprrazol.

Modafil MD 200 jest bezwzględnie zakazany dla:
• osób uczulonych na modafinil
• osób niepełnoletnich, poniżej 18 roku życia
• kobiet w ciąży i w trakcie laktacji
• chorych na wątrobę
• chorych na serce
• osób z zaburzeniami psychicznymi.
I na koniec kilka informacji o tym jak szybki i jak długo działa Modafil MD 200:

Po zażyciu jednej tabletki należy popić ja szklanką wody. Tabletka działa przez 6-8 godzin, w niektórych przypadkach kiedy mamy do czynienia z osoba na diecie niskokalorycznej działanie Modafil MD 200 utrzymuje się do 12 godzin. W zależności od tego czy zależy nam na aktywności w ciągu dnia czy w nocy powinniśmy ją zażyć albo z samego rana albo wieczorem. Modafil MD 200 zadziała ok. jednej godziny od jego zażycia.

Preparat stosujemy doraźnie, nie seriami w zależności od potrzeb.

Gdzie można kupić Modafil MD 200

Modafil MD 200 modafinil jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Zamówienie złożone na tej stronie zostanie zrealizowane natychmiast i nadane na wskazany adres pobytu lub do wskazanego paczkomatu firmy InPost.

 Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

MODAFIL MD 200 (modafinil 200mg)

  • Producent: Intas
  • Skład: Modafinil 200 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: modafinil

Polecane