• MODAHEAL 200 (modafinil 200mg)

 

MODAHEAL 200

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

65,00 zł

6,50 zł

20 tabletek

122,00 zł

6,10 zł

30 tabletek

171,00 zł

5,70 zł

40 tabletek

212,00 zł

5,30 zł

50 tabletek

245,00 zł

4,90 zł

100 tabletek

420,00 zł

4,20 zł

500 tabletek

1 600,00 zł

3,20 zł


Substancja czynna:

MODAFINIL 200 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2021


MODAHEAL 200 (modafinil 200mg)


Masz całą masę rzeczy do zrobienia a bardzo ograniczony czas, albo po prostu nie masz wystarczająco dużo energii? Znane uczucie prawda. Doba wydaje się zbyt krótka coraz większej liczbie ludzi na całym świecie. Pędzimy do pracy w której czeka na nas cała masa obowiązków. Często trudnych złożonych projektów do bardzo szybkiej ale precyzyjnej realizacji. Piętrzące się obowiązku nie mają końca. Wymagający szef, trudny kontrahent, goniące terminy. To wszystko powoduje, że nie wiesz w do masz włożyć ręce na czym najbardziej skupić uwagę. Ustalenie priorytetów staje się wręcz niemożliwe bo wszystko jest na wczoraj.  Ośmiogodzinny dzień pracy już dawno przestał być twoją rzeczywistością. Często z jednej pracy biegniesz do drugiej, a przecież nie tylko praca wypełnia twój dzień. W domu czekają kolejne obowiązku. Mamy zobowiązania wobec rodziny i znajomych. Chcemy czasem iść na imprezę. Zarywamy noce po których od rana musimy być na pełnych obrotach.

Taka sytuacja nie może trwać wiecznie i zwykła filiżanka najmocniejszej kawy nie załatwi sprawy.

Kiedy nie chcesz albo nie możesz z niczego co jest do zrobienia zrezygnować, musisz wiedzieć, że nie musisz być w tej walce sam. Na szczęście już od wielu lat istnieją na rynku farmaceutyków bezpieczne i bardzo skuteczne środki, które wesprą cię w tej nierównej walce z permanentnym zmęczeniem. Jednym z takich preparatów jest MODAHEAL 200 modafinil. Jest to neurostymulator tzw pobudzacz, który działa na układ nerwowy w ten sposób że niweluje zmęczenie, poprawia pamięć i koncentrację, wpływa zbawiennie na samopoczucie, jednocześnie nie dając efektów euforycznych bo nie jest narkotykiem. Nie musisz się obawiać, że po zastosowaniu MODAHEAL 200 modafinil będziesz miał drżenie rąk, czy efekt spadku nastroju kiedy preparat przestanie działać. MODAHEAL 200 modafinil nie uzależnia, więc możesz go stosować bez obaw zawsze wtedy kiedy wymagasz wsparcia energetycznego. 

Wielokrotnie na pewno było tak, że podczas pracy nad trudnym projektem czy podczas nocnego dyżuru po prostu w pewnym momencie zwyczajnie zabrakło ci sił. Pomysły już nie były takie trafione, a problemy z koncentracją przynosiły obawę, że nie wypełnisz swoich obowiązków tak jak należy. W takich momentach zamiast narażać się na popełnianie błędów w wykonywanych czynnościach, warto sięgnąć właśnie po MODAHEAL 200 modafinil. Jest to środek, który od bardzo wielu lat cieszy się powodzeniem na rynku farmaceutycznym. Najwięksi tego świata nie bali się sięgać po ten preparat, żeby podołać swoim obowiązkom w najgorętszych okresach swojej działalności a mowa tu m.in. o prezydentach USA. Ponadto cieszy się popularnością wśród studentów, lekarzy, pracowników zmianowych, pilotów, profesorów uniwersyteckich, architektów, polityków.  Wszyscy Ci ludzie sięgają po MODAHEAL 200 modafinil po to, aby poprawić swoją kondycje psychiczną, móc się skupić przez dłuższy czas, przywrócić sprawną pamięć i być przez wiele godzin w wysokiej formie psychofizycznej. MODAHEAL 200 modafinil dobrze się sprawdza również w leczeniu bezdechu sennego oraz zaburzeń snu spowodowanych pracą zmianową. Dlatego często z niego korzystają lekarze, które mają długie zmiany, czasem mogą one nawet nie spać kilka dni.


W licznych krajach Europy i w Stanach Zjednoczonych MODAHEAL 200 modafinil jest lekiem zatwierdzonym i dopuszczonym do legalnej sprzedaży. W Polsce jest dostępny w jedynie sklepach internetowych, ze względu na nie wciągnięcie go na listę leków refundowanych. Ta sytuacja utrudniła dystrybucję w aptekach stacjonarnych, ale to nie stanowi żadnego problemu w dostępności MODAHEAL 200 modafinil na polskim rynku sklepów internetowych. W tym na naszej stronie.


Substancja czynna 

MODAHEAL 200  zawiera 200 mg modafinilu, substancji czynnej, która wpływa na pobudzenie części naszego mózgu, odpowiedzialnych za kontrolę nad cyklami snu i czuwania. Modafinil stymuluje wydzielanie związków używanych przy przekazywaniu impulsów nerwowych. Takie "usprawnienie komunikacji" poprawia zdolności koncentracji, przetwarzanie informacji, planowania, możliwości decyzyjne oraz umiejętności poznawcze i skupienia się na wykonywanej czynności. Inaczej mówiąc, modafinil powoduje efektywniejsze działanie naszego mózgu, dzięki niemu zwiększa się jego wydajność pracy. Modafinil, który jest organicznym środkiem chemicznym. Preparat głównie zwiększa stężenie noradrenaliny i dopaminy.
MODAHEAL 200 zawiera 200 mg modafinilu, jest to standardowa dawka. Dla osób które jeszcze nie stosowały leków zawierających modafinil zalecane jest rozpoczęcie od dawki 100 mg modafinilu. Jeżeli uznacie jednak, że działanie jego jest zbyt słabe lub zbyt szybko przestaje on działać zawsze można zwiększyć dawkę zażywając Modaheal 200 modafinil.

MODAHEAL 200 modafinil to preparat bezpieczny

Od ponad 20 lat w 15 krajach świata MODAHEAL 200 modafinil jest stosowany z dużym powodzeniem. Amerykańscy naukowcy z Medical University of South Carolina przez 25 lat przeprowadzili ponad 1300 badań nad MODAHEAL 200 modafinil. Badania te nie tylko potwierdziły bezpieczeństwo stosowania leku, ale również wykazały jego pozytywne skutki  działania w leczeniu narkolepsji czy zaburzeń snu. Ponadto MODAHEAL 200 modafinil wykazuje takie działania jak zwalcza wolne rodniki, poprawia wydolność mózgu oraz wstrzymuje postępowanie demencji. Strukturalnie Modafinil różni się od narkotyków stymulujących układ nerwowy, takich jak kokaina czy amfetamina dlatego nie powoduje uzależnienia i nie wywołuje euforii narkotykowej.


Komu zaleca się stosowanie MODAHEAL 200 modafinil? 

Medyczne zalecenia dla stosowania MODAHEAL 200 modafinil to osoby cierpiące na narkolepsję lub zaburzenia snu. Jednak badania o których była mowa wcześniej wykazały pobudzające działanie preparatu MODAHEAL 200 modafinil. Dlatego poleca się sięganie po niego wszystkim osobom, zarówno mężczyznom jak i kobietom, które są zdrowe, ale ze względu na bardzo intensywny tryb życia potrzebują wsparcia.

Ze względu na to, że po zastosowaniu MODAHEAL 200 modafinil odczuwamy wzrost energii, lepszą koncentrację, lepszą kondycję psychofizyczną, pobudzenie kiedy groźi nam senność w złym momencie, MODAHEAL 200 modafinil jest polecany osobom na wysokich stanowiskach, którym są powierzane bardzo odpowiedzialne zadania, ale również studentom, lekarzom, prawnikom i ludziom wszystkich zawodów dla których sprawność psychofizyczna jest warunkiem dobrze i solidnie wykonanej pracy.


Ewentualne skutki uboczne po zastosowaniu MODAHEAL 200 czy modafinil 

MODAHEAL 200 i zawarty w nim modafinil nie jest narkotykiem i nie powoduje uzależnienia fizycznego, może natomiast powodować skutki uboczne, tak samo jak wszystkie mniej lub bardziej popularne leki. Nie występują one często i są określane zazwyczaj jako jako lekkie i ustępujące. Najczęściej zgłaszane działania uboczne to:
• wysypka
• bóle i zawroty głowy
• podwyższone ciśnienie
• nudności
• rozdrażnienie i nerwowość
• niestrawność lub brak apetytu.
Niezmiernie rzadko występują powikłania w postaci:
• chorób skóry i tkanki podskórnej
• zaburzeń układu nerwowego
• zaburzeń sercowo-naczyniowych
• zaburzeń psychicznych.
Jeżeli zaobserwujemy u siebie niepokojące objawy, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Kto nie powinien stosować MODAHEAL 200?
• osoby uczulone na modafinil
• osoby poniżej 18 roku życia
• kobiety w ciąży i w trakcie karmienia
• chorzy na wątrobę
• chorzy na serce
• osoby z zaburzeniami psychicznymi.
Osoby zażywające leki: przeciwpadaczkowe, warfarynę, propranolol, ameprrazol przed zażyciem Modafilu MD 100 modafinil koniecznie powinny skonsultować się z lekarzem i bez jego wiedzy i zgody nie zażywać leku.

Jaka jest zalecana dawka MODAHEAL 200? 

Jedna tabletka MODAHEAL 200 modafinil zawiera 200 mg substancji czynnej modafinil. Jest to zalecana dawka do jednorazowego stosowania i nie należy jej przekraczać. Po zażyciu preparatu poczujesz wzrost energii i koncentracji. Jeśli stosujesz MODAHEAL 200 modafinil po raz pierwszy warto obserwować swoje ciało i jego reakcje na ten farmaceutyk. Jeśli uznasz, że działanie MODAHEAL 200 modafinil jest za silno zawsze możesz następnym razem sięgnąć po MODAHEAL 100 modafinil z mniejszym nasyceniem substancji czynnej.

MODAHEAL 200 modafinil występuje w formie tabletek, należy go połknąć i popić wodą. Efekty działania tego preparatu utrzymują się przez około 6-8 godzin. Niektóre osoby zauważają, że lek zaczyna działać znacznie szybciej niż 60 minut po braniu tabletki, jednak należy pamiętać, że jest to raczej wyjątek oraz kwestia bardzo indywidualna.

MODAHEAL 200 zakup i zamówienie 

MODAHEAL 200 mg modafinil jest sprzedawany bez recepty. Jest dostępny w sklepach internetowych w tym na naszej stronie. W zależności od tego jaką ilość tabletek uznasz za potrzebną taka możesz zamówić bez konieczności zamawiania całego opakowania. Zamówienie złożone na naszej stronie zostanie dostarczone do Ciebie niezwłocznie pod wskazany adres lub do paczkomatu. Zapewniamy zawsze dyskretne i wygodne zakupy.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

MODAHEAL 200 (modafinil 200mg)

  • Producent: Healing Pharma
  • Skład: Modafinil 200 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: modafinil

Polecane