• POXET-90 (dapoxetyna 90mg)

 

POXET - 90

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

301,00 zł

22,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

482,00 zł

21,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

836,00 zł

19,00 zł

+ 20 szt.

50 tabletek

905,00 zł

18,00 zł

+ 25 szt.

100 tabletek

1 510,00 zł

15,00 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

4 800,00 zł

12,00 zł

+ 200 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 90 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża stosunek)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

10/2020


Poxet 90

Tryb życia i pracy jaki prowadzi większość ludzi w XXI wieku jak wiemy niesie za sobą szereg chorób cywilizacyjnych. Choroby te maja duży wpływ na życie codzienne. To jak funkcjonujemy, jest często determinowane naszym stanem zdrowia i samopoczuciem zarówno psychicznym jak i fizycznym. Taki stan rzeczy nie pozostaje bez wpływu na witalność seksualną. Badania wykazują, że 30 % mężczyzn boryka się z problemami na tle seksualnym wywołanymi właśnie chorobami cywilizacyjnymi w tym przewlekłym stresem i przemęczeniem. Jednym z objawów takich dolegliwości jest spadek libido i zaburzenia erekcji.

Wzwód i jego utrzymanie

Wzwód to reakcja fizjologiczna do której dochodzi przez połączenie się tlenku azotu z reakcjami biomechanicznymi organizmu, w efekcie których następuje rozkurczenie mięśni gładkich prącia i wypełnienie krwią ciał jamistych w nim się znajdujących. Do utrzymania wzwodu konieczne jest natomiast zablokowanie żył umiejscowionych pod osłoną penisa. 

Tak działa fizjonomia i chemia organizmu mężczyzny. Do tego jednak żeby doszło do wzwodu zawsze niezbędne są bodźce zewnętrzne. Mogą to być bodźce czysto fizyczne takie jak dotyk, ale również pobudzenie takich zmysłów jak słuch, zapach, wzrok jest nie bez znaczenia. Podobnie jak same wyobrażenie o zabarwieniu erotycznym. W każdy z tych sposobów może zostać pobudzony znajdujący się w rdzeniu kręgowym ośrodek erekcji.
Zaburzenia wzwodu i jego konsekwencje

Zaburzenie wzwodu jest definiowane najczęściej jako problemy lub całkowitą niemożność uzyskania pełnej erekcji, bądź utrzymania jej na tyle długo, aby możliwy był pełny i satysfakcjonujący stosunek seksualny.  Uzupełnieniem tej definicji jest również przedwczesny wytrysk. Jak wiadomo jest to duży problem, z którym borykają się nie tylko mężczyźni, ale stanowi to kłopot również dla ich partnerek.

Kiedy w/w problemy powtarzają się cyklicznie a jak już wspominaliśmy dotyczą  co trzeciego mężczyzny, konsekwencje tego mogą być poważne. Począwszy od narastającej frustracji, poczucia niespełnienia, spadku samooceny aż po całkowitą rezygnację z kontaktów seksualnych. Kiedy w grę wchodzi wstyd i obawa przed kolejną porażką, bardzo trudno jednocześnie budować udane relacje erotyczne. Niekiedy prowadzi to do załamań i może kończyć się nawet depresję.

Ponieważ  wytrysk jest odruchem bezwarunkowym, mężczyzna nie jest w stanie mu zapobiec i jak każde zaburzenie na tle zdrowotnym, również to najlepiej skonsultować z lekarzem i poprosić o włączenie odpowiednich leków.

Jak sobie radzić z problemami z utrzymaniem wzwodu?

W rozwiązaniu naszych problemów może pomóc  innowacyjny lek – Poxet-90 mg dapoksetyna. Leków z tej grupy stymulatorów jest na rynku nie wiele a ten właśnie został  stworzonych do walki z zaburzeniami erekcji, który w zauważalny sposób pomaga kontrolować wytrysk u mężczyzn cierpiących na zaburzenie zbyt szybkiej ejakulacji, uniemożliwiającej odbycie satysfakcjonującego stosunku. Substancją czynną zastosowaną w tym produkcie jest dapoksetyna, która ponadto wykazuje działanie w sferze poprawienia ogólnego samopoczucia, dobrostanu oraz zwiększenia motywacji. 

Co to jest POXET – 90 Dapoksetyna i jak działa

POXET - 90 jest lekiem dostępnym w postaci okrągłych, niebieskich tabletek, zawierających 90 mg dapoksetyny. Dapoksetyna opóźnia ejakulacje co sprawia, że stosunek może być odpowiednio długi i satysfakcjonujący. 

Dapoksetyna jest substancją z grupy inhibitorów wychwytu serotoniny. Przez swoje działanie zatrzymuje impuls zwrotny do mózgu, który po dotarciu do niego powoduje wytrysk. Preparat jest dobrze przyswajalny i tolerowany przez organizm.

Stosowanie Poxet -90 zaleca się dorosłym mężczyznom, którzy obserwują u siebie przedwczesny wytrysk cyklicznie  czyli przy większości zbliżeń a nie incydentalnie.

Po zażyciu leku, najlepiej godzinę lub dwie przed planowanym stosunkiem seksualnym,  jego działanie następuję szybko i utrzymuje się około 4 godzin.


Duża efektywność  POXET - 90 

Podczas badań naukowych nad lekiem przeprowadzonych w 2013 roku na grupie 6 tys. mężczyzn w różnym wieku wykazano 97% skuteczność Poxet -90. Dlatego jest tak popularny i chętnie sięgają po niego mężczyźni na całym świecie, którzy w efekcie stosowania Poxet – 90 cieszą się nawet trzy krotnie dłuższym stosunkiem płciowym i ogólnym lepszym samopoczuciem. Spontaniczny seks w dalszym ciągu jest możliwy, gdyż efekt działania leku sięga 4 godzin. Żeby jednak lek zadziałał konieczna jest, jak w przypadku każdego tego rodzaju preparatu, stymulacja seksualna.

Stosowanie i ewentualne przeciwwskazania

Przed podjęciem decyzji o stosowaniu Poxet – 90 zawsze należy skonsultować się z lekarzem, jednak ja wykazały badania jest to najbezpieczniejszy preparat w tej grupie leków.

Szczególną ostrożnością powinni wykazać się mężczyźni po przebytym zawale lub udarze oraz cierpiący na  nadciśnienie, a ciśnienie tętnicze krwi plasuje się poniżej 90 mmHg. 

Nie zaleca się stosowanie Poxet -90 u osób, które jednocześnie przyjmują inne preparaty uwalniające tlenek azotu bądź azotany. 

Innymi przeciwwskazaniami do przyjmowania leku są choroby wątroby bądź nerek, gdyż lek w znaczący sposób może obciążać te organy, przez co ich funkcjonowanie może zostać zaburzone. Osoby przyjmujące jakiekolwiek leki z wysoką zawartością azotanów, również powinny powstrzymać się od rozpoczęcia terapii Poxet-90 dapoksetyna.

Ze stosowania leku zupełnie powinny zrezygnować osoby które utraciły wzrok w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny oraz osoby z stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki

Absolutnie zakazane jest łączenie Poxet-90 dapoksetyna z alkoholem. 

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli chodzi o skutki uboczne jego przyjmowania, to tylko 2% biorących udział w badaniu mężczyzn, deklarowało występowanie delikatnych dolegliwości do których należały m.in. bóle głowy, bóle pleców, zgaga, zaczerwienienie twarzy oraz uczucie zatkanego nosa.

Dostępność i zamówienie

Poxet -90 jest lekiem dostępnym bez recepty. Można go nabyć w aptekach internetowych. Tu należy dodać, że kupując leki przez Internet należy szczególna uwagę zwrócić na to czy preparat pochodzi z legalnego źródła i czy jest oryginalny.

Zamawiając Poxet – 90 na naszej stronie internetowej można mieć pewność, że będą to zakupy bezpieczne i co dla wielu panów ważne dyskretne. Przesyłka zostanie nadana w taki sposób ,aby tylko jej adresat znał jej zawartość.

Do produktu jest dołączona ulotka zawierająca wszelkie informacje na temat leku i jego stosowania, z która należy się zapoznać za każdym razem przed rozpoczęciem kuracji.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

POXET-90 (dapoxetyna 90mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Dapoxetyna 90 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: dapoxetyna

Polecane