• SILDITOP 100 (sildenafil 100mg)

 

SILDITOP 100

 

od 1 do 9 tabletek cena: 17,90 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

130,00 zł

13,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

240,00 zł

12,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

440,00 zł

11,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

720,00 zł

9,00 zł

+ 40 szt.

150 tabletek

1 125,00 zł

7,50 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.


 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

07/2021SILDITOP sildenafil 100 mg


Tępo życia oraz coraz większe wymagania, jakie stawia przed nami nowoczesny świat, nie pozostają bez wpływu na naszą kondycję fizyczną w tym kondycję seksualną. Już ponad 35 milionów mężczyzn w Europie cierpi na problemy z potencją w tym na zaburzenia wzwodu. Mówiąc o tej dolegliwości mówimy o sytuacji, kiedy mimo odczuwanego podniecenie wynikającego z reakcji na bodźce zewnętrzne czyli tzw stymulację seksualną w postaci dotyku, odczuwanego zapachu, obrazów jakie widzimy czy fantazję seksualne jakie snujemy, penis nie reaguje. Ten brak reakcji oznacza albo zbyt słaby wzwód lub jego zupełny brak.

Nie jest tajemnicą, że sprawność seksualna a co za tym idzie satysfakcjonujące stosunki seksualne, poniekąd budują poczucie własnej wartości u większości mężczyzn. Kiedy ta sfera życia szwankuje w sposób zdecydowany obniża się również samopoczucie, spada pewność siebie, wiara w swoje możliwości. Pojawiają się leki i frustracje. Od tego jak czujemy się na co dzień, zależy również to jak radzimy sobie w pracy. Kiedy ogarnia nas apatia i przygnębienie z powodu frustracji seksualnych spada nasza wydajności i kreatywność. Pamiętamy czasy kiedy mieliśmy regularny fajny seks. Być może wtedy nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak wielki miało to wpływ na naszą ogólną kondycję psychiczną. Kiedy zaczęliśmy odczuwać brak w tej sferze, nagle jasne stało się jakie to było ważne. Poza naszymi osobistymi indywidualnymi powodzeniami lub porażkami dochodzi jeszcze jeden bardzo ważny aspekt, a mianowicie relacje z partnerami seksualnymi. One mogą być trwałe, udane i satysfakcjonujące tylko wtedy, kiedy możemy w sferze erotycznej czuć się w pełni swobodnie. Kłopoty z erekcją z całą pewnością tej swobody nam nie dają. O ile są związki bardzo otwarte na rozmowę a partnerzy są pełni zrozumienia dla siebie nawzajem, problem jest łatwiejszy i szybszy do pokonania, bo można o tym otwarcie porozmawiać i reagować. Nie wszyscy jednak mają w sobie taką otwartość. Szczególnie mężczyźni uznając zaburzenia erekcji za problem bardzo wstydliwy i delikatny, unikają takich zwierzeń, obawiając się oceny a nawet odrzucenia.

Właśnie z myślą o panach, którzy woleliby poradzić sobie z tym wrażliwym kłopotem został stworzony taki lek jak Silditop 100. Z powodzeniem stosują go mężczyźni na całym świecie, którzy na co dzień są mocno zabiegani, zestresowani i potrzebują szybkiego bezpiecznego rozwiązania. Właśnie ich sprzymierzeńcem w walce z impotencją jest Silditop 100. W poczuciu absolutnej dyskrecji można zupełnie odmienić swoje życie, które dotychczas było pełne smutku i niepokoju wywołanego brakiem swobodnego niczym nie skrępowanego seksu. Stosując Silditop 100, możesz mieć pewność, że wszystko wróci do wytęsknionej normy.


Silditop 100 jest lekiem w postaci tabletek, pomagającym w leczeniu zaburzeń erekcji, potocznie zwanych impotencją, bez względu na jej przyczyny, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Silditop przez zwiększenie przepływu krwi i znaczną poprawę ukrwienia ciał jamistych członka wpływa bezpośrednio na poprawę erekcji.

Silditop podczas podniecenia powoduje erekcję. Mechanizm ten w skrócie polega na uwolnieniu tlenku azotu w ciele jamistym prącia co w konsekwencji prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych czyli mówiąc wprost do erekcji.
Substancja czynna wchodząca w skład Silditopu 100 czyli Sildenafil Citrate to ta sama substancja którą zawiera popularna viagra, kamagra czy inne leki na potencję. Natomiast Silditop 100 poza tym, że jest od viagry tańczy co powoduje jego większą dostępność dla wszystkich mężczyzn, to dodatkowo jest lepiej nowej generacji co oznacza, ze w procesie jego opracowywania udało się wyeliminować te najbardziej uciążliwe skutki uboczne.

Jak działa substancja czynna

Sildenafil Citrate w chodzący w skład Silditopu 100 jako substancja czynna działa najmocniej w okresie pomiędzy pierwszą a czwartą godziną. Sildenafil 100 należy stosować 30-60 minut przed rozpoczęciem stosunku. Po tym czasie aktywność medykamentu jest najlepsza, co oznacza, że mięśnie gładkie rozluźniają się, powodując dopływ krwi do penisa. Niektórzy mężczyźni jednak odznaczają, że Silditop 100 u nich zadziałał już 15 minut po wzięciu pastylki.  Efekt odczuwalny bywa czasem dużo dłuższy i w wielu przypadkach odczuwalny jest jeszcze nawet następnego dnia czy po 24 godzinach. Jeśli w trakcie zażycia leku będziemy spożywać tłuste potrawy lub pić alkohol możemy się spodziewać że czas oczekiwania na reakcję organizmu na substancję czynną może być nieco wydłużony. Lek ten jest przebadany i bezpieczny jednak musimy pamiętać, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego warto się sobie przyglądać i być czujnym na efekty niepożądane. Jednym z nich jest erekcja utrzymująca się dłużej niż 2 godziny, jeśli ten stan będzie trwał 4 godziny i więcej należy natychmiast udać się do lekarza.


Kiedy nie należy stosować Silditop 100 lub robić to po konsultacji i pod opieką lekarza? 

Jak w przypadku każdego leku tak samo w przypadku Silditop 100 istnieje pewna grupa chorób i leków które wykluczają stosowanie tego preparatu. Należą do nich:

- choroby nerek

- choroby wątroby

- choroby układu krążenia

Zaburzenia ciśnienia tętniczego

- uczulenie na substancję czynną na którykolwiek składnik leku

- zażywanie innych leków na potencję, wśród nich nitrogliceryny, monoazotanu i diazotanu izosorbidu

Silditop 100 jest przeznaczony dla mężczyzn powyżej osiemnastego roku życia, dlatego nie powinien być stosowany w młodszym wieku. Tak samo jak nie powinien być stosowany przez panów którzy nie obserwują u siebie objawów impotencji w tym zaburzeń erekcji. 


Jakie skutki uboczne ma Silditop 100?

Substancja czynna zawarta w Silditop 100 została przebadana a te badania wykazały, że jest to środek zupełnie bezpieczny. Potwierdzają to również opinie mężczyzn, którzy stosują ten lek, co jest najlepszą rekomendacją. Oczywiście w niewielu przypadkach z mówimy tu o ok. dwóch procentach panów stosujących Silditop 100 zaobserwowano łagodne i szybko ustępujące skutki uboczne. Były to: ból głowy oraz zawroty głowy, niestrawność i uczucie zatkanego nosa.

Ważne jest to, że stosując Silditop 100 nie musimy obawiać się, że lek nas uzależni.

Jedyne czego możemy chcieć więcej i więcej po zażyciu tego preparatu to udanego swobodnego seksu nie zakłóconego zbyt słabym lub krótkotrwałym wzwodem.

Czasem zdarza się, że panowie po dłuższym czasie stosowania leku boją się ze bez niego nigdy już nie będą w stanie odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego, wynika to z pewnej blokady psychicznej a to najlepiej skonsultować z seksuologiem, który z pewnością pomaże rozwiązać taki problem.

Fakty są takie, że mężczyźni stosujący Silditop 100 przez dłuższy okres skutecznie pozbyli się krępującego problemu z brakiem erekcji i mogli cieszyć się swobodnym seksem bez wspomagania farmakologicznego.


Stosowanie Silditop 100 a cukrzyca? 

Istnieje szereg chorób, których przebywanie przyczynia się do powstawania problemów z potencją. Jedną z nich jest cukrzyca. Ponieważ jest to już choroba uważana za chorobę cywilizacyjną zapada na nią coraz więcej mężczyzn w równym wieku. Tu pojawia się pytania czy w związku z tym, że jestem cukrzykiem, mogę w sposób bezpieczny stosować lek Silditop 150. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich panów borykających się na co dzień z cukrzycą, otóż tak. Mimo tej choroby można stosować Silditop 150,nie obawiając się, że wpłynie dodatkowo obciążająco na nasz organizm. 

Istnieje nawet opinia, że udane życie seksualne, któremu niewątpliwie sprzyja stosowanie Silditopu 150, przyczynia się do polepszenia samopoczucia u osób, których sytuacja jest i tak trudna z powodu choroby. Kiedy czujemy się lepiej, jesteśmy zrelaksowani  bardziej pewnie siebie dużo łatwiej jest stawiać czoła chorobie i mieć determinację, żeby z nią walczyć.


Zamówienie w sklepie on line bez konieczności posiadania recepty.

Jeśli jesteś osobą zdrową i nie czujesz, że musisz konsultować stosowana Silditopu z lekarzem, możesz skorzystać z tej wygodnej formy zakupów jaką jest zamówienie preparatu na naszej stronie internetowej. Kiedy nie ma potrzeby oczekiwania na wizytę u specjalisty oszczędzasz dużo czasu. Zakupy medykamentów nie różnią się niczym innym od kupowania innych produktów w sklepach internetowych. Nasz sklep gwarantuje, że to co zamówisz trafi do Ciebie w oryginalnym opakowaniu w bardzo szybkim czasie. Dokonamy też wszelkich starań, abyś czuł że robisz dyskretne zakupy. Wystarczy zamówić lek i podać nam adres pod który go dostarczyć lub wyznaczyć odpowiedni dla Ciebie paczkomat.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

SILDITOP 100 (sildenafil 100mg)

  • Producent: Healing Pharma
  • Skład: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane