• APCALIS-SX ORAL JELLY (tadalafil 20mg)

 

APCALIS-SX ORAL JELLY

 

od 1 do 6 saszetek cena: 19,80 zł za jedną saszetkę

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

119,00 zł

17,00 zł

+ 3 szt.

14 saszetek

210,00 zł

15,00 zł

+ 7 szt.

21 saszetek

294,00 zł

14,00 zł

+ 10 szt.

28 saszetek

364,00 zł

13,00 zł

+ 14 szt.

35 saszetek

420,00 zł

12,00 zł

+ 17 szt.

70 saszetek

770,00 zł

11,00 zł

+ 35 szt.

140 saszetek

1 400,00 zł

10,00 zł

+ 70 szt.

 

Główny składnik:

TADALAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Lek zacznie działać po ok 20 min od spożycia 

 

Ilość saszetek w jednym pudełku:

7 saszetek (Kupujesz tyle tabletek ile potrzebujesz, bez konieczności kupowania całego blistra)

 

Data ważności:

04/2022


APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil, którego producentem jest firma Ajanta Pharma, to wysokiej jakości produkt, przeznaczony dla mężczyzn, cierpiących na dolegliwości związane z potencją. APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil, dostępny jest w saszetkach o pojemności 5ml, w siedmiu różnych smakach i ma postać żelu. W naszym sklepie online, kupisz APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil tanio i bez recepty!


Zaburzenia, związane z obniżoną kondycją seksualną, to obecnie „plaga” wśród mężczyzn, która zbiera coraz „krwawsze żniwa” i dotyka wielu młodych mężczyzn. Na problemy z potencją, cierpią już trzydziesto, a nawet dwudziestolatkowie! Jest to spowodowane przede wszystkim szybkim tempem życia oraz stresem czyli czynnikami, które towarzyszą na niemalże na co dzień!

Impotencja, to jednostka choroba, która objawia się najczęściej brakiem erekcji lub wytrysku i występuje, pomimo podniecenia oraz gry występnej. Mężczyzna, który odczuwa dysfunkcję, polegającą na obniżonej kondycji seksualnej, bardzo często wpada w panikę i przerażenie, ponieważ erekcja, stanowi przecież symbol męskości. Problemy związany z zaburzeniami potencji, wywierają negatywny wpływ na całą relację z partnerką, ponieważ partner robi „krok w tył” i unika jakichkolwiek kontaktów intymnych. Seksualność, staje się wtedy niebezpiecznym tematem, ponieważ każde zbliżenie wiąże się z poczuciem wstydu, winy lub strachu.


APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil, to fantastyczny specyfik, który dostaniesz w naszej aptece online najtaniej i co najważniejsze – bez recepty. Kupując u nas ten produkt, dostajesz coś jeszcze! Będzie to prezent, w postaci gratisu! APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil zatroszczy się o Ciebie i napełni jeszcze większą energią seksualną Twoją relację intymną!


Seksualność, jest potężną siłą i jej moc, przekracza wszelkie granice, które obejmuje wszechświat! To coś, co wywodzi się z ciała, powoduje ożywienie serca, umysłu oraz naszych relacji, zarówno z innymi, jak i ze światem! Generalnie, kiedy mówimy o seksualności, bardzo często kojarzy nam się ona tylko ze stosunkiem. Czy tak jest naprawdę? Nie. To coś, co wkracza w sferę duchową i od jej energii, zależy nasze samopoczucie, ponieważ dotyka ona wszystkich wymiarów naszego życia!


APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil sprawi, że seks nie będzie tylko zwykłym stosunkiem, lecz prawdziwym przeżyciem emocjonalnym, pełnym ciepła i miłości!

Przyszło nam żyć w naprawdę trudnych czasach, w których towarzyszy nam nieustanny pośpiech i stres, co zdecydowanie przyczynia się do obniżenia kondycji naszego funkcjonowania. Kiedyś, kiedy człowiek żył w zgodzie z naturą, byliśmy radośni i spokojni, a teraz? Mimo tak wielu nowinek technologicznych i ułatwień, brakuje nam nawet chwili, żeby zregenerować organizm! Martwimy się tym, że nie zdążymy spłacić kredyt na czas, o pracę, o swoich bliskich…Współczesny człowiek, powodów do zmartwień, znajdzie naprawdę mnóstwo!Codzienna troska o nasze zdrowie, schodzi bardzo często na drugi plan, gdyż bardzo często odkładamy to co ważne, na później. Niezdrowia dieta, prowadzi bardzo często do wypłukania z organizmu niezbędnych do funkcjonowania, wartościowych składników, co przyczynia się do powstawania różnych chorób, jak np. anemie, depresje czy przewlekłe przeziębienia. Pośpiech sprawia, że zapominamy o czytaniu składów produktów na opakowaniach i kupujemy zazwyczaj wszystko to, co jest pozbawione witamin oraz składników mineralnych czyli produktów, zawierających głównie duże ilości glutenu i cukru.

Brak aktywności fizycznej, prowadzi również do wielu problemów natury zdrowotnej, głównie związanych z krążeniem. Społeczeństwo, jest jednak coraz bardziej świadome w tej kwestii i coraz więcej osób, przestaje utożsamiać aktywność fizyczną z noszeniem zakupów na trasie sklep – dom. Zanim jednak kolejki do lekarzy się zmniejszą, upłynie jeszcze sporo czasu!


APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil, który kupisz w naszym sklepie online, jeszcze bardziej rozwinie emocjonalną więź, między Tobą a Twoją partnerką, w której wymiana emocji i uczuć, będzie pełniejsza!


Seks, jest spoiwem między dwojgiem ludzi i jego brak, przyczynia się do powstawania kłótni oraz konfliktów, które mogą doprowadzić nawet do rozwodu! Dlatego bardzo ważne jest, aby pielęgnować relację intymną i nie dopuścić do tego, aby jakiekolwiek czynniki zewnętrzne, spowodowały jej rozpad!

Erotyzm przecież, jest związany tak jak małżeństwo z obietnicą wierności oraz nierozerwalności związku! Nie ma więc wątpliwości, że aby wszystko przebiegło prawidłowo, należy prowadzić bogatą relację intymną, poprzez zaangażowanie i umacnianie więzi, co buduje fundament silnego związku! Relacja intymna, w której następuję wzrost namiętności i pojawianie się coraz to nowszych intymnych doznań oraz przeżyć, stanowi gwarancję silnych więzi!


APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafilrozpocznie regenerację Twojej kondycji seksualnej, już po zażyciu pierwszej saszetki! Od teraz każde wasze zbliżenie, będzie oazą rozkoszy, spokoju i namiętności! Dzięki APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil, który dostaniesz w naszej aptece internetowej tanio i w promocji (drugi produkt gratis), unikniesz wizyt u specjalistów, które są przecież czasochłonne i kosztowne! Nasz sklep online, pozwoli Ci więc, zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze!


Doskonały seks, jest tylko wtedy, kiedy między partnerami panuje porozumienie. Dzięki komunikacji w związku, która polega na wyrażania swoich opinii, pragnień, potrzeb oraz fantazji, jest bardzo duża szansa, na zbudowanie trwałej i opartej na pełnym zaufaniu, relacji. Brak entuzjazmu, spowodowany obniżoną kondycją seksualną, partnerka traktuje niemalże,  jako odrzucenie lub obrazę. Dlatego bardzo ważne, jest aby nie bagatelizować problemu związanego z obniżoną sprawnością seksualną, tylko stawić mu czoło! APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil jest lekiem dla mężczyzn, dla których bliskość z partnerką, stanowi jeden z fundamentów silnego i stabilnego związku! 

Impotencja, bardzo często powstaje na skutek niekorzystnych przemian, do jakich dochodzi obecnie w naszej cywilizacji. Czy jest sposób, aby „stawić” jej czoło? Z pewnością tak, ponieważ APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil to niebiański lek, który ze względu na jego substancję czynną, czyli tadalafilcieszy się stuprocentową skutecznością w walce z zaburzeniami potencji!’

Wydaje się, że starzenie jest czynnikiem, które powoduje u mężczyzn obniżenie kondycji seksualnej! Zwróćmy jednak uwagę, że niekiedy nawet staruszkowie, bardzo często cieszą się z pożycia seksualnego, nawet w tak późnym wieku! Widzimy zatem, że jest to dysfunkcja, którą można wyleczyć! Dlatego właśnie potrzebujesz leku, który diametralnie poprawi jakość Twojej seksualności! Tym specyfikiem jest APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil! 

Męską samoocenę doskonale charakteryzuje pewien schemat. Wygląda on następująco: fallus – erekcja- męskośćJakie wnioski można wysnuć na podstawie tej osi? Po pierwsze, dotyczy ona każdego mężczyzny, na całej kuli ziemskiej. Po drugiej uświadamia nas, że wzwód jest symbolem męskości i zaburzenia potencji, przyczyniają się do obniżenia męskiej samooceny! Nieprawidłowy wzwód lub przedwczesny wytrysk, doprowadza mężczyzn do frustracji!

Zapoznam Cię teraz, jak prawidłowo stosuje się APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil oraz jakie są przeciwskazania, które uniemożliwiają jego zażywanie.

Działanie tadalafilu, polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, znajdujących się w okolicach penisa, co umożliwia prawidłowy przepływ krwi do prącia i osiągnięcie erekcji! Tadalafil, podobnie jak sidlenafil i wardenafil, jest substancją należącą do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, które są powszechnie stosowane, w leczeniu zaburzeń, związanych z obniżoną kondycją seksualną. Tadalafil działa w momencie podniecenia, dlatego abyś odczuł skuteczność leku, musisz być w stanie stymulacji seksualnej! Nukleotyd inaczej określany jako cGMP, w czasie podniecenia, jest uwalniany, a objawia się to rozkurczem naczyń krwionośnych w penisie, przez co dochodzi do prawidłowego przepływu krwi i możliwości osiągnięcia oraz utrzymania trwałego wzwodu!


W naszej aptece internetowej, kupujesz produkt najtańszy na rynku i co najważniejsze, bez recepty!

APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil najlepiej zastosować na pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym! APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil działa bardzo długo, bo aż do 36 godzin i jest to okres czasu, w którym wielokrotnie możesz odbyć stosunek! Saszetkę z APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil, można przyjąć z posiłkami lub na czczo. Nie jest wskazane, aby w trakcie stosowania tego preparatu spożywać tłuste pokarmy oraz alkohol, ponieważ może to zahamować działanie leku.


Nie powinno się zażywać APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil przy następujących dolegliwościach: chorobach układu krążenia, alergii na jakąkolwiek substancję tego leku, wysoki poziom cukru we krwi, przy zażywaniu leków z grupy nitratów oraz azotanów, zmianach zwyrodnieniowe siatkówki, po przebytym udarze lub zawale serca, przy chorobie niedokrwiennej serca.

APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil tak jak w przypadku stosowania innych leków, może spowodować działanie uboczne, jednak występują one bardzo rzadko i mają z reguły krótkotrwały przebieg. Do najczęstszych powikłań występujących przy zażywaniu APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil należą: bóle głowy oraz całego ciała, nagły wzrost ciśnienia krwi, problemy z oddychaniem, bóle brzucha, nudności, wymioty, niestrawność, nadwrażliwość na światło, biegunka oraz bolesna i trwająca bardzo długo erekcja. W razie pojawienia się działań niepożądanych, należy niezwłocznie zaprzestać stosowanie APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil i odbycie konsultacji lekarskiej.


APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil, którego produkowany jest przez indyjski koncern  Ajanta Pharmato doskonały preparat w formie żelu, cieszący się niebywałą skutecznością, w leczeniu impotencji. Kupując ten produkt, masz gwarancję, że wszystko to, co dotychczas spędzało Ci sen z powiek, odejdzie w niepamięć. To znaczy, już po pierwszym zastosowaniu, zaczniesz odzyskiwać sprawność seksualną! Nie czekaj, ponieważ produkt, który kupisz w naszej aptece internetowej, jest najtańszy na rynku! Kupując u nas, masz pewność, co do oryginalności a co za tym idzie - wysokiej jakości oraz najtańszej ceny APCALIS-SX Oral Jelly 20 mg tadalafil! W promocji, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie, dostaniesz od nas drugi produkt gratis. Przyznasz jest to świetna okazja? Ja w takim razie dziękuję za Twój wybór i przeczytanie tej lekturynajtani. Przesyłka, którą do Ciebie wyślemy, będzie w zwykłej formie, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszona!Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

APCALIS-SX ORAL JELLY (tadalafil 20mg)

  • Producent: Ajanta Pharma
  • Skład: Tadalafil 20 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: tadalafil

Polecane