• CENFORCE - 150 (sildenafil 150mg)

 

CENFORCE - 150

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

110,00 zł

11,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

200,00 zł

10,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

360,00 zł

9,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

560,00 zł

7,00 zł

+ 40 szt.

150 tabletek

900,00 zł

6,00 zł

+ 75 szt.

300 tabletek

1 350,00 zł

4,50 zł

+ 150 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 150 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

02/2023


CENFORCE 150 mg sildenafil, to lek dla zarówno dorosłych, jak i młodych mężczyzn, cierpiących na zaburzenia związane z potencją. CENFORCE 150 mg sildenafil, dzięki dużej dawce sildenafilu, skutecznie poprawia kondycję seksualną, leczy zaburzenia związane z brakiem erekcji oraz przedwczesnym wytryskiem. Działanie sildenafilu, polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, zlokalizowanych w okolicach penisa, co umożliwia prawidłowy przepływ krwi do prącia i osiągnięcie erekcji. CENFORCE 150 mg sildenafil, kupisz w naszej internetowej tanio i co najważniejsze, bez recepty! Nasz sklep oferuje wszystkie leki na potencje najtaniej w Polsce.


Zapraszam Cię teraz na piękną wyprawę,

w czasie której poznasz, na czym polega fenomen CENFORCE 150 mg sildenafil! 


Na zaburzenia erekcji, cierpi już ponad 3 miliony mężczyzn! Liczba ta, stale rośnie i nic nie zapowiada się, aby skala tej „plagi”, nagle miała się zmniejszyć. Na obniżoną kondycję seksualną, skarżą się coraz młodsze kategorie wiekowe mężczyzn. Mówi się, że problem ten dotyczy trzydziesto, a nawet dwudziestolatków! Jednym z najczęstszych powodów, pojawienia się tej przykrej dysfunkcji, jest stresujący styl życia, który osłabia całą kondycją organizmu, łącznie z naszą seksualnością.


Kiedy czujemy się zestresowani, to w rzeczywistości, chcemy wyrazić pewnego rodzaju stan napięcia, który sprawia, że jest nam niedobrze. Stres oczywiście, może mieć też formę pozytywną, gdyż często motywuje do działania. Powoduje wtedy wzrost sił organizmu, zwiększa koncentracje i wpływa pozytywnie na zapamiętywanie! Jednak zazwyczaj, u niewielkiej liczby osób, stres działa motywująco. Z reguły jesteśmy więc narażeni, na negatywne skutki stresu, który demobilizuje nasze zachowania oraz przyczynia się do powstawania różnego rodzaju zaburzeń i chorób.

CENFORCE 150 mg sildenafil, to doskonały lek dla mężczyzn, którzy chcą prowadzić intensywną i pełną ekscytujących doznań relację intymną!  CENFORCE 150 mg sildenafil, dostaniesz w naszej aptece internetowej tanio i co najważniejsze, bez recepty! Nie musisz już szukać przyczyn swojej dolegliwości gdzie indziej, ponieważ nasz sklep online, pozwoli Ci wybrać to, co najlepsze! CENFORCE 150 mg sildenafil już po pierwszym zastosowaniu, rozpocznie proces regeneracji Twojej sfery intymnej


Impotencja to choroba, która dotyka coraz większą liczbę mężczyzn, niezależnie od wieku czy stanu funkcjonalności organizmu. O zagrożeniu tą chorobą mówimy wtedy, kiedy zaburzenia kondycji seksualnej, utrzymują się przez długi czas, a nie tylko w sporadycznych sytuacjach. Jeśli jest to „jednorazowy epizod”, to nie ma powodu do paniki, ponieważ może to być spowodowane, np. zmęczeniem. Wystarczy wtedy zregenerować organizm poprzez odpoczynek i wszystko powinno wrócić do normy. Natomiast, kiedy notorycznie, cierpimy na zaburzenia erekcji, takie jak brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk, to nie należy tego bagatelizować, tylko podjąć odpowiednie kroki.


Niezależnie, z jakich powodów, cierpisz na tę przykrą dysfunkcję, to CENFORCE 150 mg sildenafil, stanowi doskonały wybór, na wyleczenie wszelkich objawów, związanych z obniżoną kondycją seksualną. CENFORCE 150 mg sildenafil, cieszy się skutecznością, głównie dzięki tak dużej dawce jego substancji czynnej czyli sildenafilu, który skutecznie niweluje problemy, związane z brakiem erekcji lub przedwczesnym wytryskiem.


Sildenafil to substancja, która tak jak wardenafil i tadalafil, należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 czyli enzymu, który występuję w ciałach jamistych prącia oraz w krążeniu płucnym. Sildenafil, działa tylko i wyłącznie w momencie stymulacji seksualnej, poprzez proces uwolnienia tlenku azotu, w ciałach jamistych prącia. Tam dochodzi do stężenia cyklicznego monosforanu guanozyny (cGMP) na skutek aktywowania przez tlenek azotu enzymu cyklazy guanylowej. Sildenafil, rozszerza naczynia krwionośnie, zlokalizowane w okolicach penisa i  dzięki temu sprawia, że krew do prącia przepływa w sposób prawidłowy, co umożliwia osiągniecie prawidłowej erekcji!


Seks, jest bardzo ważnym spoiwem, między partnerami, dlatego relacja intymna, pozbawiona erotycznych doznań, bardzo często nie funkcjonuje w sposób prawidłowy. Brak zbliżenia intymnego powoduje, że partnerzy oddalają się od siebie oraz dochodzi do coraz liczniejszych kłótni i konfliktów, co może skończyć się nawet sprawą rozwodową. Dlatego bardzo ważne jest, aby dbać o relację intymną i w momencie, kiedy pojawia się jakiś problem, stanowczo stawić mu czoło. 

Pamiętaj, że w łóżku nie jesteś sam, dlatego bardzo ważne jest, abyś spełniał nie tylko swoje zachcianki, ale również swojej partnerki! CENFORCE 150 mg sildenafil ożywi Twoją relację intymną i wprowadzi do niej nowe, intensywniejsze doznania!  Z CENFORCE 150 mg sildenafil odkryjesz to, co najbardziej podnieca Twoją partnerkę! Od teraz każde wasze zbliżenie intymne, będzie napełnione fantastyką i szaleństwem! Kupując w naszej aptece internetowej CENFORCE 150 mg, oszczędzasz, bo dostajesz najtańszy produkt na rynku!

Nasza kondycja seksualna, bardzo często ulega osłabieniu, na skutek niekorzystnych czynników zewnętrznych. Owszem, zaburzenia erekcji mogą być nabyte, pierwotne, organiczne, psychogenne i mieszane.  Niezależnie jednak, z jakich przyczyn cierpisz na tą przykrą dolegliwość, to CENFORCE 150 mg sildenafil, już po pierwszym zastosowaniu, rozpocznie proces uzdrawiania Twojej kondycji seksualnej, przez co Twoje życie erotyczne, znowu nabierze kolorowych barw! CENFORCE 150 mg sildenafil, pobudzi Twoją wyobraźnie, przesycając ją erotyzmem i zmysłowością!


Namiętność i intymność, to bardzo ważne pola, w jakich zachodzi wymiana emocjonalna w relacji między partnerami. Seks, jest silnie powiązany z pragnieniem bliskości, ponieważ tworzy przestrzeń dla erotyzmu a z kolei intymność, polega na chęci podzielenia się, swoim światem osobistym z bliską osobą. Takie świadome podejście do seksualności, pozwala w pełni poczuć się zintegrowanymi wewnętrznie oraz w pełni naturalnymi.

CENFORCE 150 mg sildenafil, który kupisz w naszej aptece internetowej najtaniej i w dodatku bez recepty, już na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o problemie, związanym z zaburzeniami sprawności seksualnej. CENFORCE 150 mg sildenafil działa skutecznie, w zakresie leczenia impotencji oraz pojawiania się przedwczesnego wytrysku! Ponadto, nasz sklep online, oprócz CENFORCE 150 mg sildenafil przygotował dla Ciebie coś jeszcze! Będzie to promocja, w postaci gratisu! Czyli kupując w naszej aptece internetowej, CENFORCE 150 mg sildenafil to drugi produkt, dostajesz zupełnie za darmo! 


Istotę męskiej samooceny,  doskonale określa schemat: fallus-erekcja-męskość, na przykładzie którego dostrzegamy, jak bardzo ważną rolę w życiu każdego mężczyzny, odgrywa prawidłowy wzwód. Zaburzenia erekcji, powodują frustracje i upokorzenie, dlatego bardzo ważne jest, aby szybko podjąć odpowiednie kroki. CENFORCE 150 mg sildenafil to baśniowy specyfik, który uzdrowi Twoją kondycją seksualną i napełni Twoją relację, blaskiem i harmonią powodując, że każde zbliżenie będzie pełne emocji, pasji i miłości!


Seks, to nie tylko zwykły stosunek, ale coś, co wykracza poza naszą galaktykę. To rytuał, pełen bogatych przeżyć, odczuć, pragnień, reakcji a także umiejętności, które razem tworzą całe życie intymne człowieka! Zbliżenie intymne, może oczywiście kojarzyć się ze zwykłym stosunkiem, ale piękno erotyzmu polega na tym, że stanowi ono gamę innych zachowań seksualnych, takich jak: dotyk, ocieranie się, czułe słowa, przytulanie, pocałunki... Seks, cementuje związek oraz rozwija w nim miłość i więzi. 

CENFORCE 150 mg sildenafil, to doskonały specyfik, dzięki któremu zapomnisz o tym, czym jest codzienność, doświadczając ekscytujących, erotycznych doznań!

Zapoznam Cię teraz z informacjami, w jaki sposób i kiedy stosuję się CENFORCE 150 mg sildenafil!

CENFORCE 150 mg sildenafil, którego producentem, jest firma Centurion Laboratories, to skuteczny lek, przeznaczony do stosowania przez mężczyzn, cierpiących na zaburzenia potencji, które objawiają brakiem wzwodu lub przedwczesnym wytryskiem. Wysoka dawka substancji czynnej sildenafilu, powoduje silne działanie tego specyfiku, niwelując problemy związane z niemożnością osiągnięcia prawidłowej erekcji. Dzięki CENFORCE 150 mg sildenafil, uzyskasz pełną satysfakcję, przy każdym zbliżeniu intymnym ze swoją partnerką! 


CENFORCE 150 mg sildenafil, najlepiej zastosować na pół godziny lub godzinę, przed planowym stosunkiem seksualnym, popijać szklanką wody. CENFORCE 150 mg sildenafil można przyjmować bez jedzenia lub z jedzeniem i należy go stosować tylko wtedy, kiedy ma dojść do inicjacji seksualnej.

CENFORCE 150 mg sildenafil, tak jak każdy inny lek, ma przeciwskazania w zastosowaniu. Nie jest wskazany dla mężczyzn, przyjmujących jednocześnie preparaty, które uwalniają tlenek azotu lub azotany, w dowolnej postaci oraz cierpiących na następujące dolegliwości: dławica piersiowa, choroby układu sercowo – naczyniowego, niewydolność serca, nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze, niewydolność wątroby, zaburzenia widzenia, depresja maniakalna, mania. CENFORCE 150 mg sildenafil , nie powinny  również stosować osoby, które w przeszłości przebyły zawał serca lub udar mózgu.

CENFORCE 150 mg sildenafil, tak jak inne leki, może spowodować skutki uboczne, jednak występują one bardzo rzadko, są krótkotrwały i mają z reguły łagodny przebieg. Do najczęstszych z nich zaliczamy: bóle głowy, ramion i nóg, mięśni, pleców, zaczerwienienie twarzy, zgaga, niestrawność i uczucie zatkanego nosa. Działanie niepożądane, występują średnio u około 1-10 % pacjentów. W momencie, kiedy dojdzie do powikłań, należy niezwłocznie przerwać stosowanie CENFORCE 150 mg sildenafil i odbyć konsultację lekarską.

CENFORCE 150 mg sildenafil, który kupisz w naszej aptece internetowej najtaniej na rynku i bez recepty, wyleczy Twoją kondycję seksualną, przez co Twoja relacja intymna, będzie stała na wysokim poziomie, czym wprawisz w euforię nie tylko siebie, ale również bliską osobę! Oprócz CENFORCE 150 mg sildenafil, w paczce którą do Ciebie wyślemy, znajdziesz coś jeszcze! Będzie to prezent, w postaci gratisu! Nasza apteka internetowa dba o swoich klientów, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie fajną promocję! Kupując jeden produkt, drugi dostajesz zupełnie za darmo! Przesyłka, którą do Ciebie wyślemy CENFORCE 150 mg sildenafil, będzie oczywiście zwykłej formie, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszona!


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

CENFORCE - 150 (sildenafil 150mg)


Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane