• CENFORCE - 200 (sildenafil 200 mg)

 

CENFORCE - 200

 

od 1 do 9 tabletek cena: 15,90 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

130,00 zł

15,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

240,00 zł

12,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

440,00 zł

11,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

800,00 zł

10,00 zł

+ 40 szt.

150 tabletek

1 200,00 zł

8,00 zł

+ 75 szt.

300 tabletek

1 800,00 zł

6,00 zł

+ 150 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 200 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

02/2023


Cenforce 200 mg sildenafil, to wysokiej jakości lek, przeznaczony dla mężczyzn, cierpiących na zaburzenia erekcji, takie jak impotencja lub przedwczesny wytrysk

Substancją czynną tego produktu, jest sildenafil, której działanie polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, zlokalizowanych w okolicach prącia, dzięki czemu możliwy jest prawidłowy przepływ krwi do penisa i osiągnięcie erekcji. 

Apteka, przygotowała dla Ciebie oprócz Cenforce 200 mg sildenafil gratisy! Promocja polega również na tym, że lek Cenforce 200 mg sildenafil kupisz u nas najtaniej i bez recepty

Zapoznam Cię teraz z nieziemską lekturą,

dzięki której poznasz magiczność i fenomen Cenforce 200 mg sildenafil!


Mówi się, że liczba mężczyzn, cierpiących na zaburzenia erekcji, przekroczyła już trzy miliony! Dolegliwość ta, „dotyka” facetów już nie tylko po czterdziestym roku życia, ale również trzydziesto- a nawet dwudziestolatków! 

Obniżona kondycja seksualna, objawia się najczęściej niezdolnością do osiągniecia lub utrzymania wzwodu prącia, w stopniu wystarczającym do satysfakcjonującej aktywności seksualnej.

Jeśli chodzi o czynniki ryzyka, to oczywiście wiek ma wpływ na pojawienie się zaburzeń potencji, natomiast bardzo często dochodzi do nich, na skutek takich chorób, jak np. cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek, choroba wrzodowa, niedoczynność lub nadczynność tarczycy, choroba Alzheimera, palenia tytoniu, nadużywanie alkoholu lub po zabiegach operacyjnych, które upośledzają ukrwienie i unerwienie prącia, urazów rdzenia kręgowego, miednicy, krocza czy leków, które np. rozszerzają naczynia krwionośne, antyadrenergicznie działających na układ nerwowych, leków depresyjnych lub uspokajających.  

W wielu przypadkach, zaburzenia erekcji, są następstwem szybkiego i stresującego trybu życia.

Sklep, przygotował dla Ciebie Cenforce 200 mg sildenafil tanio i co najważniejsze – bez recepty! Cenforce 200 mg sildenafil, jest niezwykle skuteczny, ze względu na dużą dawkę substancji czynnej tego produktu, czyli sildenafilu. Cenforce 200 mg sildenafil, już tak naprawdę po pierwszym zastosowaniu, rozpocznie proces uzdrawiania Twojej kondycji seksualnej, przez co wasza relacja intymna, będzie pełna zadowolenia, spełnienia oraz satysfakcji, które wynosi się przecież z intymności oraz seksualności. Cenforce 200 mg sildenafil sprawi, że jeszcze bardziej otworzysz się na głębsze doznania nie tylko ze swoim wnętrzem, ale także  swojej partnerki. 


Szybkie tempo życia i towarzyszący nam nieustanny stres, powodują zdecydowanie szybsze zużywanie się naszych organów wewnętrznych. Obecnie mamy wiele możliwości, do zapewnienia sobie rozrywki, jednak z reguły nie wystarcza nam nawet chwili wolnego czasu, aby zregenerować organizm. W przeszłości, człowiek była zdrowszy i spokojniejszy, ponieważ żył zgodnie z naturą. A teraz?

Czynniki stresogenne dotykają niemalże każdego z nas. Wszyscy jesteśmy narażeni na stres, jednak z reguły tylko niewiele osób, posiada umiejętność radzenia sobie z nim. Niekiedy stres motywuje, zwłaszcza, gdy mamy postawiony jakiś cel lub zadanie, które chcemy osiągnąć. Wtedy, jesteśmy zmobilizowani do działania, co odczuwamy wzrostem siły oraz informacją zwrotną ze strony organizmu, na temat działania niekorzystnych czynników. Większość z nas niestety, nie posiada takiej umiejętności i jesteśmy narażeni na negatywne skutki stresu, co w konsekwencji odczuwamy jako demobilizację naszych zachowań, przyczynę porażek oraz wystąpienie zaburzeń i chorób organizmu.


Sytuacje stresogenne, wpływają negatywnie nie tylko na psychikę, ale również na ciało. Żyjemy w czasach, w których napięcie dotyka prawie każdego z nas. Tak więc, kiedy czujemy się zmęczeni, cierpimy na bóle głowy, zaburzenia pamięci, problemy ze snem, czujemy niepokój…to są objawy tego, że odczuwamy negatywne skutki stresu. 

Stres przyczynia się, do wzrostu napięcia mięśniowego w ciele i im bardziej czynnik stresujący jest silniejszy, to tym dłużej trwa regeneracja organizmu. Napięcie, które długo się utrzymuje, może przyjąć nawet formę chroniczną. Na skutek stresu, dochodzi do przyspieszenia pracy serca oraz wzrostu ciśnienia krwi, co jest bardzo niebezpiecznie dla zdrowia oraz życia człowieka. Do zmian dochodzi także w oddychaniu, ponieważ stres powoduje spłycenie oraz przyśpieszenie oddechu. Ponadto, pojawiają się w nim napięcia. Należy pamiętać, że oddech, jest odbiciem naszych stanów emocjonalnych i jego zaburzenia, mają duży wpływ na naszą równowagę emocjonalną. Spłycenie oddechu powoduje niedotlenienie, przez co budzimy się ze snu przemęczeni. Na skutek stresu dochodzi również do zmian w naszym układzie nerwowych a mianowicie do upośledzenia funkcji psychicznych, co objawia się tym, że np. nie możemy się wysłowić, mamy problemy z logicznym myśleniem, nie możemy się skoncentrować a także nie możemy zapanować nad emocjami. 


Stres jest jednym z głównych czynników, powstawania zaburzeń erekcji.


Cenforce 200 mg sildenafil to niebywale skuteczny produkt, stosowany do poprawy obniżonej kondycji seksualnej. Apteka, przygotowała dla Ciebie gratisy, dlatego płacąc za jeden lek, drugi otrzymujesz za darmo!

Seks jest spoiwem między dwojgiem ludzi i brak relacji intymnej, bardzo często doprowadza do pojawiania się kłótni oraz konfliktów, które mogą skończyć się nawet rozpadem związku. Dlatego ważne jest, aby w momencie pojawienia się problemu, nie bagatelizować go. 

Cenforce 200 mg sildenafil, którego producentem jest firma Centurion Laboratories, to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy chcą aby ich relacja intymna, zawierała wysoką jakość namiętności oraz głęboki poziom satysfakcji, wynikających z erotycznych doznań. 

Impotencja, jest jednostką chorobową, objawiającą się brakiem erekcji lub ejakulacji, pomimo podniecenia oraz gry wstępnej. Należy rozróżnić zaburzenia od jednorazowych, „epizodycznych” stanów, kiedy dochodzi do niemożności osiągnięcia wzwodu. Wtedy najczęściej, jest to skutek przemęczenia organizmu i wystarczy odpoczynek, aby móc znowu cieszyć się z erotycznych doznań. Natomiast zaburzenia, występują przy niemalże każdym zbliżeniu intymnym i to nawet w okresie, kiedy relacja emocjonalna między partnerami, stoi na wysokim poziomie. Mężczyzna, który odkryje, iż cierpi na brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk, bardzo często popada w strach, panikę oraz lęki. Są to bardzo męczące dolegliwości, ponieważ skutkują niechęcią do odbywania stosunku seksualnego oraz wycofywaniem się z relacji intymnej. Tak więc nie należy ich pod żadnym pozorem bagatelizować!


Sklep przygotował dla Cenforce 200 mg sildenafil, czyli „boskie anitodum”, na zaburzenia, związane z brakiem potencji lub przedwczesnym wytryskiem.  Kupując u nas, płacisz najtaniej na rynku i otrzymujesz oryginalny produkt, bez recepty!


Kiedy rozmawiamy na temat seksualności, nie powinniśmy już odczuwać takich emocji, jak wstyd, strach czy poczucie winy. Seksualność w ostatnich latach, stała się wręcz tematem otwartym! 

Jest to pojęcie, które ściśle wiąże się z poczuciem własnej wartości, dlatego zaburzenia erekcji, powodują jej obniżenie i wpływają negatywnie na funkcjonalność większości mężczyzn. Faceci, którzy z jakiś przyczyn cierpią na brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk, odczuwają złe samopoczucie i ogólną niechęć do kontaktów intymnych.

Cenforce 200 mg sildenafil pozwoli Ci, zatroszczyć się nie tylko o siebie, ale również o swoją partnerkę, dzięki czemu poznasz jej najbardziej ukryte, intymne pragnienia oraz oczekiwania seksualne. Z Cenforce 200 mg sildenafil połączysz fizyczną przyjemność, z duchową świadomością oraz spokojem i jeszcze bardziej otworzysz się na wrażenia, które wywołuje ciało oraz na przyjemności, pochodzące z wyobraźni oraz serca.


Zapoznam Cię teraz z informacjami, jak prawidłowo stosuje się

Cenforce 200 mg sildenafil.

Sildenafil, czyli substancja czynna tego leku, działa tylko i wyłącznie w warunkach stymulacji seksualnej, dlatego należy go zastosować na godzinę przed stosunkiem płciowym, który najlepiej poprzedzić grą wstępną. Sildenafil, powoduje zwiększenie przepływu krwi w kierunku penisa. Jest to spowodowane aktywacją mechanizmu erekcji przez tlenek azotu, uwalniany w ciałach jamistych prącia, w trakcie podniecenia. Dochodzi wtedy do szeregu przemian chemicznych, na skutek których następuje rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych prącia, które wypełniają się krwią, co skutkuje osiągnięciem prawidłowej erekcji. 


Cenforce 200 mg sildenafil, tak jak inne leki, ma przeciwskazania w zastosowaniu. Nie jest to produkt przeznaczony dla osób, które w przeszłości przebyły zawał serca lub udar mózgu oraz cierpiących na następujące dolegliwości: choroba wieńcowa, choroba niedokrwienna serca, arytmia serca, uszkodzenia nerek lub wątroby, nadciśnienie tętnicze, choroby układu krążenia. Pacjenci, którzy są uczuleni na substancję czynną tego leku czyli sildenafil, również nie powinny go stosować.


Cenforce 200 mg sildenafil może spowodować, pojawienie się działań niepożądanych, jednak występują one bardzo rzadko i mają z reguły krótkotrwały przebieg. Do najczęstszych skutków ubocznych należą:  ból głowy, niestrawność, zatkany nos, zgaga, bóle mięśni, zaczerwienienie twarzy. Przy przekroczeniu dziennej dawki Cenforce 200 mg sildenafil, może dojść do bólu prącia. 

Cenforce 200 mg sildenafil to doskonały preparat, przeznaczony dla mężczyzn, którzy cierpią na dysfunkcje seksualne, takie jak brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk. Cenforce 200 mg sildenafil najlepiej zastosować na trzydzieści lub sześćdziesiąt minut przed stosunkiem płciowym, poprzedzając go grą wstępną, co tylko uskuteczni działanie leku. Cenforce 200 mg sildenafil można przyjmować z jedzeniem lub bez, jednak nie jest wskazane, aby stosować go na pusty żołądek lub przy spożywaniu tłustych pokarmów, ponieważ może to opóźnić działanie leku. Zalecana jest jedna tabletka  Cenforce 200 mg sildenafil, na czterdzieści osiem godzin.


Dziękuje Ci za uwagę i przeczytanie tej lektury do samego końca. Cenforce 200 mg sildenafil kupisz u nas tanio i jest to z pewnością znakomity wybór, który już raz na zawsze odmieni nie tylko Twoją seksualność, ale całe Twoje życie. W przesyłce, oprócz Cenforce 200 mg sildenafil znajdziesz gratisy! Przyznasz, że to atrakcyjna promocja? Cenforce 200 mg sildenafil wyślemy do Ciebie zwykłą przesyłką, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszona!Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

CENFORCE - 200 (sildenafil 200 mg)


Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane