• CENFORCE - D (sildenafil 100mg + dapoxetyna 60mg)
Bez tytułu 6

 

CENFORCE - D

 

od 1 do 9 tabletek cena: 17,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

150,00 zł

15,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

270,00 zł

13,50 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

460,00 zł

11,50 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

720,00 zł

9,00 zł

+ 40 szt.

150 tabletek

1 200,00 zł

8,00 zł

+ 75 szt.

300 tabletek

2 100,00 zł

7,00 zł

+ 150 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 40 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

05/2021


Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna to lek, przeznaczony dla mężczyzn, cierpiących na dysfunkcje seksualne, takie jak impotencja lub przedwczesny wytrysk. Sildenafil rozszerza naczynia krwionośne w okolicach prącia, przez co krew do penisa przepływa w sposób prawidłowy i możliwe jest osiągnięcie trwałej erekcji. Z kolei dapoksetyna niweluje pojawianie się przedwczesnego wytrysku! Dzięki Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna każde zbliżenie intymne, jest zatem pełne i satysfakcjonujące. 

Apteka przygotowała dla Ciebie Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna tanio i co najważniejsze – bez recepty! Już bez wychodzenia z domu, wyleczysz tę przykrą dolegliwość oraz napełnisz swoją relację intymną pięknem, kosmicznym blaskiem i niespotykaną dotąd harmonią, co raz na zawsze odmieni całe Twoje życie! 

Promocja, którą dla Ciebie przygotowaliśmy polega na tym, że otrzymujesz od nas w prezencie gratisy! To znaczy, że kupując jeden produkt, drugi dostajesz zupełnie za darmo. 


Przyznasz, że jest to atrakcyjna oferta, za tak niską cenę? 

Zabiorę Cię teraz na cudowny spacer, w czasie którego opowiem Ci, na czym polega fenomen Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna! Za chwilę poznasz informacje, na temat jego skuteczności oraz zastosowania! Zapraszam!


Czy wiesz, że na problemy z erekcją cierpi już ponad trzy miliony mężczyzn? Tak, dysfunkcje, związane z obniżoną kondycją seksualną dotykają, już mężczyzn trzydziesto-, a nawet dwudziestoletnich!

 Dlaczego tak się dzieje? Najczęstszą przyczyną zaburzeń seksualnych, jest stres, który przekłada się nie tylko na nasze życie zawodowe, ale również prywatne!

Stres przypomina stan, w którym silnym i bardzo negatywnym emocjom, towarzyszą zmiany fizjologiczne oraz biochemiczne, wybiegające poza pewien normalny poziom pobudzenia. Niemalże codziennie, jesteśmy narażeni na stresujące sytuacje, które powodują dysharmonię naszego funkcjonowania.

Życie współczesnego człowieka, jest bardzo szybkie i dużo w nim zmian, dlatego często stajemy przed różnymi zagrożeniami, które mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie na co dzień, w relacjach zarówno zawodowych, jak i prywatnych. 

Tak naprawdę, jesteśmy zmuszeni do tego, aby radzić sobie ze stresem, natomiast czasami bywa on motywujący, zwłaszcza, gdy mamy do zrealizowania pewne określone cele. Stres napędza wtedy nasze działanie, dzięki czemu dochodzi do zwiększenia efektywności naszej pracy i realizacji planów. Niestety, ale tylko niewiele osób posiada taką umiejętność. Większość z nas, jest więc narażona na negatywne skutki stresu, które wpływają na funkcjonalność całego naszego organizmu

To właśnie na skutek stresu, bardzo często dochodzi do pojawiania się dysfunkcji seksualnych. 

Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna, którego producentem jest firma Centurion Laboratories, to wysokiej jakości specyfik, który już po pierwszym zastosowaniu, uzdrowi Twoją kondycję seksualną, dzięki czemu relacja intymna, w której jesteś, zyska nową jakość. 

Od teraz doświadczycie wspólnej radości, płynącej z seksu oraz poczujecie się jeszcze bardziej wewnętrznie zintegrowani! 

Apteka, przygotowała dla Ciebie Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna tanio i bez recepty! Dzięki nam, unikniesz czasochłonnych i kosztownych wizyt lekarskich, które nie zawsze przecież pozwalają postawić trafną diagnozę! Promocja polega na tym, że kupując Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna, otrzymujesz od nas w prezencie gratisy!

Impotencja, to stan chorobowy, który dotyka już coraz więcej młodych mężczyzn. Kiedy mówimy o zaburzeniach funkcji seksualnych, należy pamiętać również o przedwczesnym wytrysku, który jest przykrą i męczącą dolegliwością, uniemożliwiającą odbycie normalnego stosunku. 

Kupując Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna zniwelujesz wszystkie wymienione powyżej dolegliwości i uzdrowisz kondycję seksualną, dzięki czemu seks stanie się nie tylko satysfakcjonującą, fizyczną przyjemnością, ale również czymś duchowym, pełnym wrażeń oraz nieziemskich doznań, wypływających prosto z serca i wyobraźni.

Mężczyzna, który cierpi na zaburzenia erekcji mimo podniecenia, znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie.


Dlaczego tak się dzieje? 

Wzwód, jest symbolem męskości i kiedy cierpimy na jego brak, to dochodzi wtedy do głębokich zmian, szczególnie w obszarze naszej psychiki. Oprócz stresów, lęków i niepokojów, dysfunkcje seksualne,  powodują wycofywanie się z relacji intymnej oraz wywołują u mężczyzn strach przed seksem! 

Męską samoocenę doskonale obrazuje pewien schemat, który wygląda następująco: fallus – erekcja – męskość. Jakie wnioski możemy wysnuć, po przyjrzeniu się tej osi? Otóż przede wszystkim należy podkreślić, że po pierwsze, dotyczy ona każdego mężczyzny na całej kuli ziemskiej a po drugie, zaburzenia potencji, przyczyniają się do obniżenia męskiej samooceny.

Czy jest jeszcze coś, co przekona Cię do tego, że zakup Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna to doskonałe przedsięwzięcie? 


Już wiem, co pominąłem. 

Zapoznam Cię teraz, z czego wynika skuteczność Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna!

Sildenafil i dapoksetyna w połączeniu, to dwie silne substancje aktywne, których działanie polega na holistycznym czyli całościowym wyleczeniu dolegliwości, związanym z obniżoną kondycją seksualną. Sildenafil, tak jak wardenafil czy tadalafil, rozszerza naczynia krwionośne znajdujące się w okolicach prącia, co umożliwia prawidłowy przepływ krwi w kierunku penisa i osiągnięcie erekcji. Dapoksetyna niweluje przedwczesny wytrysk, poprzez ograniczenie wychwytu zwrotnego serotoniny i zahamowanie reakcji zwrotnej, dzięki czemu zostaje opóźnione wystąpienie wytrysku. Owocuje to możliwością, odbycia pełnego stosunku. 

Zarówno sildenafil, jak i dapoksetyna  są stuprocentowo skuteczne w działaniu i już po pierwszym zastosowaniu Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna odczujesz znaczącą poprawę, w męczącej Cię dolegliwości!

Seks, jest spoiwem między dwojgiem ludzi i jego brak, przyczynia się bardzo często do powstawania kłótni oraz sporów, które mogą skończyć się nawet rozpadem związku. 

Człowiek, z natury jest istotą seksualną i brak zbliżenia, powoduje rozdrażnienie, zmęczenie, frustrację oraz agresję. Dlatego bardzo ważne jest, aby w momencie, kiedy pojawia się problem, związany z obniżoną kondycją seksualną, nie zbagatelizować go, tylko stawić mu czoło! 

Sklep przygotował dla Ciebie Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna najtaniej na rynku i bez recepty

Na temat seksu krąży wiele mitów i opowieści, natomiast niezmienne oraz niezaprzeczalne jest to, że wokół seksualności, przebiega całe nasze życie. Generalnie seksualność, jest pewnego rodzaju siecią, w której zachodzą różnorakie połączenia między dwiema osobami. Życie intymne, to niezastąpiony element, budujący związek i jego brak, powoduje bardzo często negatywne skutki, które „owocują” nawet rozpadem relacji.  Zbliżenie dwojga ludzi, to przecież nic innego, jak oaza, w której panuje radość, rozkosz i doznania cielesne, wzbogacające seksualność.

 Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna napełni Twoją relację intymną entuzjazmem i gorącą oraz pełną namiętnością! Pamiętaj, że seks to nie tylko zwykły stosunek, ale element większej całości, w której pola komunikacji oraz zaufania, są mocno ze sobą powiązane i budują fundament trwałego, silnego związku. Dlatego nie bagatelizuj swojego problemu, tylko staw mu czoło wraz z Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna, który kupisz najtaniej w naszej aptece!

Zapoznam Cię teraz, jak stosuje się Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna.

Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna to doskonały i skuteczny lek, niwelujący wszelkie dysfunkcje seksualne tj. brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk. Aby jednak preparat skutecznie zadziałał, musisz być w stanie stymulacji seksualnej! To jest warunek do osiągnięcia pozytywnego rezultatu przy stosowaniu Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna!

Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna najlepiej zastosować na trzydzieści minut przed stosunkiem seksualnym, poprzedzając go intensywną i długą grą wstępną! Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna można przyjmować z posiłkiem lub bez, popijając dużą ilością wody. Nie jest wskazane, aby zażywać lek na pusty żołądek!  Nie powinno się również, w trakcie stosowania Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna spożywać tłuste pokarmy czy pić alkohol, ponieważ może to tylko opóźnić działanie leku.

Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna jest bezpiecznym produktem i pojawianie się skutków ubocznych występuję bardzo rzadko. Działania niepożądane, jakie pojawiają się przy stosowaniu Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna to najczęściej: bóle i zawroty głowy, problemy z żołądkiem, pokrzywka, reakcje alergiczne, bóle pleców oraz kończyn. W momencie pojawienia się skutków ubocznych należy niezwłocznie przerwać stosowanie Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna i odbyć konsultację lekarską.

Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna nie jest wskazany dla osób, które są nadwrażliwe na jakikolwiek składnik tego leku oraz jednocześnie przyjmujące preparaty, odpowiedzialne za uwalnianie tlenku azotu lub azotanów, ponieważ może to nasilić działanie Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna.  Inne przeciwskazania do zastosowania to: zaburzenia wątroby, choroby układu sercowo – naczyniowego, dławica piersiowa, zaburzenia nerek, nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze, zaburzenia wzroku, depresja, mania, psychozy. Osoby, które w przeszłości przebyły zawał serca lub udar mózgu, również nie powinny stosować Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna.


Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna poprawia jakość i długość erekcji oraz niweluje przedwczesny wytrysk, dzięki czemu możliwa jest pełna kontrola wzwodu oraz odbycie prawidłowego stosunku seksualnego. Lek, jest stuprocentowo skuteczny, dlatego kupując u nas Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna masz pewność, wyleczenia swojej przykrej i męczącej dolegliwości!

Sklep przygotował dla Ciebie oprócz Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna gratisy! Tak więc, kupując produkt, który odmieni pozytywnie całą Twoją seksualność oraz relację intymną, dostajesz jeszcze dodatkowo prezenty

Przyznasz, że jest to wręcz zaskakująca oferta? Skoro doszliśmy do końca i jeszcze tu jesteś, to znaczy że dokonałeś właściwego wyboru, jakim jest Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna! Paczka, która do Ciebie wyślemy  Cenforce-D 100 mg sildenafil i 60 mg dapoksetyna będzie w zwyklej formie, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszona.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

CENFORCE - D (sildenafil 100mg + dapoxetyna 60mg)


Produkty podobne

Etykiety: sildenafil, dapoxetyna

Polecane