Informacja o wysyłce

Alt Text!


Przy zamówieniach powyżej 299zł dostawa GRATIS.


Opcje dostawy

1. Kurier inPost


  • Przesyłki pakowane są w sposób aby nie zdradzały zawartości. Nie ma na nich nazwy sklepu, firmy, ani opisu zawartości. Można taką przesyłkę zamówić także na adres swojej pracy, bez obawy, iż ktoś domyśli się co jest w paczce.


  • Paczki wysyłamy za pobraniem, czyli płatność jest w chwili odbioru. Tak więc nikt inny jej nie otrzyma bez uiszczenia opłaty, ale oczywiście można też komuś zlecić odbiór takiej paczki, np. koledze z pracy, portierowi, współlokatorowi. Osoba taka, musi tylko znać od Państwa kwotę pobrania.


  • Ze względów bezpieczeństwa nie wysyłamy przesyłek pocztą-polską na poste-restante. Bardzo dużo paczek nie docierało do adresatów, lub dotarło z dużym opóźnieniem. Nie chcemy aby Państwo tygodniami czekali na przesyłki. Zależy nam na Państwa satysfakcji z ekspresowych zakupów.


2. Paczkomat InPost  • Przy składaniu zamówienia wystarczy wskazać paczkomat, w którym chcesz odebrać przesyłkę i oczekiwać na sms z kodem do odbioru paczki. Płatność za paczkę jest kartą w paczkomacie w chwili odbioru.