• KAMAGRA EFFERVESCENT (sildenafil 100mg)
Bez tytułu 3

 

 KAMAGRA EFFERVESCENT

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

7 tabletek

140,00 zł

20,00 zł

+ 1 szt.

14 tabletek

252,00 zł

18,00 zł

+ 3 szt.

21 tabletek

357,00 zł

17,00 zł

+ 5 szt.

28 tabletek

448,00 zł

16,00 zł

+ 7 szt.

35 tabletek

525,00 zł

15,00 zł

+ 8 szt.

70 tabletek

910,00 zł

13,00 zł

+ 10 szt.

140 tabletek

1540,00 zł

11,00 zł

+ 35 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 15 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 tabletek do rozpuszczania w wodzie (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2021


 Zaburzenia erekcji kiedyś były dolegliwościami starszych mężczyzn. Niestety coraz częściej dotyczy to również panów już przed 40 rokiem życia. Jest wiele czynników, które wpływają na taki stan rzeczy. Z jednej strony mogą to być: długotrwały stres związany z pracą, bezsenność, problemy w życiu osobistym, niezdrowy tryb życia, używki. Z drugiej cała masa schorzeń fizjologicznych, o czym za chwilę. Zacznijmy od tego co to dokładnie oznacza zaburzenie erekcji. Są trzy podstawowe objawy tej dolegliwości:

1. brak erekcji, mimo, iż odczuwalne jest podniecenie
2. brak możliwości osiągnięcia pełnego wzwodu
3. problem z utrzymaniem erekcji, wystarczającej do osiągnięcia satysfakcji podczas stosunku płciowego.

Bywa, że w/w objawy występują osobna, ale bywa też tak, że łączą się ze sobą i problem wydaje się być jeszcze bardziej złożony.Wracając do czynników i przyczyn problemów ze wzwodem, bez względu na to czy maja podłoże psychologiczne czy fizjologiczne ich efektem jest nieudane życie seksualne i spadek libido. Czyli niepowodzenia w bardzo ważnej sferze życia  każdego człowieka. Rodzi to frustracje, poczucie niespełnienia, podważenie poczucia męskości, konflikty w związku.  Kiedy mówimy o czynnikach psychologicznych rozwiązaniem bywa po prostu zmiana stylu życia, większa uważność na swoje potrzeby i zadbanie o komfort psychiczny.Zdarza się jednak tak ze powodem braku erekcji lub problemów z jej utrzymaniem są choroby ogólnoustrojowe zwłaszcza takie, które rozwijają się powoli nie dając wyraźnych sygnałów, że coś złego dzieje się w organizmie, a  mogą to być:

  • • cukrzyca

  • • choroby naczyń nadciśnienie tętnicze

  • • urazy i operacje w obrębie miednicy np. gruczołu krokowego

  • • przyjmowanie niektórych leków np. Przeciwdepresyjnych choroby neurologiczne Zaburzenia erekcji najczęściej spowodowane są zmianami zachodzącymi w drobnych naczyniach krwionośnych doprowadzających krew do penisa.

Tak jak z każdym problemem zdrowotnym, również z zaobserwowanymi u siebie zaburzeniami erekcji, które występują nagminnie i utrzymują się przez dłuższy okres, należy udać się do lekarza i skonsultować swój przypadek. Warto wiedzieć, że żeby skutecznie pozbyć się kłopotów z erekcją konieczne jest stosowanie leków.
Lekarze klasyfikują zaburzenia wzwodu w trzystopniowej skali, w zależności od stopnia nasilenia problemu i częstotliwości jego występowania.
1. Łagodne zaburzenia erekcji występują, gdy pełna zdolność do uzyskania i utrzymania wzwodu jest delikatnie i nieznacznie obniżona.
2. Umiarkowane zaburzenia charakteryzują się tym, iż mężczyzna rzadko uzyskuje pełną satysfakcję ze stosunku seksualnego.
3. Ciężka postać zaburzeń wzwodu występuje, gdy mężczyzna w związku z problemem z erekcją rzadko lub prawie nigdy nie uzyskuje satysfakcji z seksu.

W leczeniu problemów ze wzwodem najczęściej stosowane są inhibitory fosfodiesterazy 5 (PDE5), do których zaliczamy sildenafil, substancję czynną występującą w Kamagrze Effervescent, działa on poprzez tlenek azotu, który rozkurcza mięśniówkę tętnic i zwiększa napływ krwi do prącia. 

Co to takiego lek Kamagra Effervescent ?

Kamagra Effervescent to inna forma leku Kamagra w tabletkach. Nie wszyscy mężczyźni lubią łykać tabletki i to właśnie z myślą o nich powstała właśnie ta forma leku. Tabletki musujące o miłym pomarańczowym smaku. Poza walorami smakowymi ich niewątpliwą zaletą jest bardzo dobra i szybka przyswajalność przez organizm. Kamagra Effervescent zawiera substancję czynną  - sildenafil. Sildenafil to jeden z najpopularniejszym leków w Polsce i na świecie. Stosowany jest w problemach zaburzeń erekcji. Inhibitor PDE-5  odpowiada za  rozszerzenie naczyń krwionośnych. Poprzez lepsze ich ukrwienie, zwłaszcza w okolicy narządów płciowych dochodzi do silniejszego przepływu krwi w ciałach jamistych prącia i następuje erekcja. Erekcja silniejsza i znacznie łatwiejsza do utrzymania niż przed przyjmowaniem leku.Jak wszystkie tego rodzaju preparaty również Kamagra Effervescent nie jest afrodyzjakiem i aby jej działanie było skuteczne konieczna jest stymulacja seksualna.

Jak działa Kamagra Effervescent? 

Lek Kamagra Effervescent przyjmuje się jak każdy inny preparat typu plusz. Należy go rozpuścić w wodzie i wypić na ok. 15 minut przed planowanym stosunkiem. Jest to preparat bardzo nowoczesny o silnym działaniu. Po jego zażyciu wzwód jest silny i stabilny, lek działa do ok. 6 godzin w tym czasie możliwe jest osiągnięcie nawet kilku wzwodów, tym samym kilku stosunków. Zaleca się aby podczas przyjmowania preparatu nie spożywać bardzo tłustych posiłków i wysokoprocentowych alkoholi.  Duża ilość tłuszczu zawarta w posiłku, może powodować osłabienie lub opóźnienie działania leku, natomiast alkohol, może spowodować spadek ciśnienia tętniczego, bóle i zawroty głowy oraz oszołomienie, może nawet doprowadzić do omdlenia. 

Ponieważ Kamagra Effervescent cechuje się silnym działaniem i wysoką skutecznością, zalecana dawka to jedna pastylka na i nie należy jej przekraczać.

Kto nie może zażywać Kamagry Effervescent? 

Osoby cierpiące z powodu:
• niskiego ciśnienia tętniczego,
• choroby niedokrwiennej serca
• po przebytym w ostatnim okresie zawale serca lub udarze mózgu
• niewydolności nerek lub wątroby
• złośliwej arytmii komorowej
• zwężenia zastawki aortalnej lub ciężkiej wady zastawkowej
• przyjmowania innych leków z grupy nitratów
• uczulenia na substancję czynną Sildenafil

Kamagra Effervescent – skutki uboczne

Jak każdy lek, Kamagra może wywoływać skutki uboczne, nie są one jednak częste i nie są szczególnie silne. Najczęściej pojawia się: niestrawności, zawroty i ból głowy, uderzenia gorąca, zaczerwienienia twarzy, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa. Rzadko pojawiają się: nudności i wymioty, wysypka skórna, zmęczenie i senność, podrażnienie oczu, arytmia. Sporadycznie mogą wystąpić: zmiany ciśnienia tętniczego, chwilowe utraty pamięci, udar,omdlenie, krwawienia z nosa. Kamagra Effervescent to silny lek na zaburzenia erekcji w razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.

Zamówienie i przesyłka. 

Po zamówieniu leku Kamagra Effervescent na naszej stronie internetowej, wysyłamy go  pod wskazany adres w formie listu. Możliwa jest wygodna opcja opłaty za pobraniem. Wielu naszym klientom zależy na dyskrecji, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłka była tak nadana, aby nikt poza adresatem nie znał jej zawartości.

Wszelkie informacje na temat składu, dawkowania, przechowywania i wszystkich innych medycznych aspektów zażywania leku Kamagra Effervescent, znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. Ulotkę należy dokładnie przeczytać i zachować.
Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

KAMAGRA EFFERVESCENT (sildenafil 100mg)

  • Producent: Ajanta Pharma
  • Skład: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Polecane