• KAMAGRA ORAL JELLY (sildenafil 100mg)
Bez tytułu 5

 

 KAMAGRA ORAL JELLY

 

ilość saszetek

cena za całość

cena za jedną saszetkę

ilość gratisów

7 saszetek

133,00 zł

19,00 zł

+ 1 szt.

14 saszetek

196,00 zł

14,00 zł

+ 3 szt.

21 saszetek

252,00 zł

12,00 zł

+ 5 szt.

28 saszetek

308,00 zł

11,00 zł

+ 7 szt.

35 saszetek

350,00 zł

10,00 zł

+ 8 szt.

70 saszetek

630,00 zł

9,00 zł

+ 17 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

około 4 do godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość saszetek w jednym opakowaniu:

7 saszetek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego opakowania)

 

Data przydatności do spożycia:

07/2022


Badania wskazują na to że w ostatnich latach mężczyźni zaczęli bardziej niż dotychczas dbać o zdrowie. Chętniej sięgają po porady lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. Świadczy to w większej świadomości na temat tego jak nasze postawy prozdrowotne mogą wpłynąć na jakość naszego życia. Wiadomym jest że bardzo istotnym elementem życia jest udane życie seksualne i radość z czerpania satysfakcji seksu. To czy potrafimy sprawić przyjemność sobie i partnerowi/partnerce rzutuje na samopoczucie, samoocenę i wpływa na ogólna atmosferę w związku. Jednym słowem udany seks to również przejaw stanu zdrowia. Jednak czy zawsze wszystko działa tak jak powinno? Wiemy że nie. 20 % prób stosunków kończy się niepowodzeniem z powodu problemów ze wzwodem. Jest to albo całkowity brak wzwodu albo problem z jego utrzymaniem, co w efekcie uniemożliwia odbycie odpowiednio długiego i dającego przyjemność obu partnerom stosunku. Prowadzi to do rozczarowań frustracji, czasem obwiniania się. W zależności od tego jak często mężczyzna obserwuje u siebie takie dysfunkcje, konieczna jest konsultacja z odpowiednim specjalistą. Podaje się, że jeśli problem dotyczy więcej niż 50% zbliżeń intymnych nie należy bagatelizować sprawy. Na szczęście coraz więcej mężczyzn ma tego świadomość a dbanie o swoje zdrowie jest dla nich prawdziwym przejawem męskości. Wizyta u lekarza może pomóc znaleźć przyczynę zaburzeń erekcji. Przyczynę te mogą być bardzo różne, rozwiązanie bywa najczęściej niezwykle proste.

Wśród różnych preparatów dostępnych na rynku jest lek niezwykle skuteczny i jak podają badania jego zażywanie skutkuje osiągnięciem niebywałej przyjemności i satysfakcji z seksu. Ten lek to KAMAGRA Oral Nelly. 

Zamiast niepotrzebnego przedłużającego się zamartwiania wystarczy sięgnąć  po odpowiedni preparat jaki jak KAMAGRA Oral Jelly i cieszyć udanym życiem seksualnym.Z wiekiem tak jak inne kłopoty zdrowotne, pojawiają się również problemy ze wzwodem. Warto wiedzieć jakie mogą być tego przyczyny, żeby wyeliminować te elementy, które utrudniają osiągniecie wzwodu, oraz jego utrzymanie. U młodszych mężczyzn przyczyny takich kłopotów leżą raczej w sferze psychicznej, natomiast po 40 roku życia przyczyn należy raczej szukać po stronie fizjologii.

Badania pokazują, że do najpopularniejszych przyczyn zaburzeń erekcji należą:
• zła dieta i brak ruchu
• palenie papierosów
• stosowanie sterydów
• stres i zmęczenie
• problemy kardiologiczne 

KAMAGRA Oral Jelly Smakuje jak galaretka owocowa, ma przyjemną postać żelu. Jej zażycie pomaga w uzyskaniu erekcji, która bywa zaburzona z różnych powodów. Erekcja jest wynikiem podniecenia seksualnego i aby nastąpiła po zażyciu KAMAGRA Oral Nelly to podniecenie jest konieczne. To lek na impotencję, który  pomaga uzyskać i odpowiednio długo utrzymać wzwód.

Substancją czynną wchodząca w skład KAMAGRA Oral Nelly jest Sildenafil – organiczny związek chemiczny stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Jak działa ta substancja? Sildenafil wyzwala tlenek azotu w ciele jamistym, co z kolei prowadzi do rozszerzenia licznych naczyń krwionośnych. W efekcie tego krew dopływa do ciał jamistych bez zakłóceń, wzmaga ukrwienie członka po czym następuje erekcja. Blokowane jest także wydzielanie enzymu – fosfodiesterazy typu 5 – hamującego erekcję, w efekcie tego naczynia krwionośne rozszerzają się następuje swobodny napływ krwi do penisa.  Następuje silny i długotrwały (nawet do kilku godzin) wzwód.

KAMAGRA Oral Nelly zadziała tylko wtedy kiedy mężczyzna odczuwa podniecenie,   gdyż lek ma działanie czysto fizjologiczne, nie jest afrodyzjakiem. Jak w przypadku innych tego typu preparatów również i w tym aby lek zadziałał, konieczna jest choćby delikatna stymulacja seksualna.
Działanie tego leku sprawdzi się w przypadkach zaburzeń erekcji o podłożu neurologicznym oraz psychicznym. W przypadku niskiego ciśnienia krwi czy zaniku ciał jamistych nie poprawi on funkcji seksualnych i konieczna będzie konsultacja z lekarzem specjalistą.

JAK TO DZIAŁA ?

Żel KAMAGRA Oral Jelly należy połknąć w całości popijając niewielką ilością wody.

Po ok. 30-60 minutach lek zacznie działać a jego działanie może trwać od kilku do kilkunastu godzin. Jest to uzależnione od wielu czynników. Między pierwszą a czwartą godziną działanie leku jest najsilniejsze.

To co może osłabić działanie preparatu KAMAGRA Oral Jelly to spożycie wcześniej posiłku o dużej zawartości tłuszczu oraz wysokoprocentowych alkoholi.Należy pamiętać, że erekcja, która trwa dłużej niż dwie godziny może stwarzać zagrożenie dla zdrowia przez zwiotczenie naczyń, natomiast jeśli czas jej trwania przekracza cztery godziny, należy natychmiast udać się do lekarza.

KAMAGRA Oral Nelly jest lekiem przeznaczonym dla dorosłych mężczyzn, którzy w wyniku zaburzeń erekcji nie mogą odbyć satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Podstawą jego stosowania jest stwierdzona impotencja, czyli problemy z uzyskaniem bądź utrzymaniem wzwodu KAMAGRA Oral Nelly to lek, który należy stosować maksymalnie raz dziennie w nieprzekraczalnej dawce 100mg.

PRZECIWSKAZANIA I ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Tak jak w przypadku innych leków typu Viagra również w przypadku KAMAGRA Oral Nelly o jej stosowaniu powinien zdecydować lekarz po wykonaniu wcześniejszego wywiadu lub ewentualnej diagnostyce gdyż istnieje szereg schorzeń i dolegliwości, które są przeciwwskazaniem do stosowania KAMAGRA Oral Nelly. Są to m.in.: stosowanie azotanów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek czasie, zażywanie narkotyków oraz u osób u których wystąpiły niepożądane zdarzenia ze strony układu krążenia, udar mózgu lub niekontrolowane nadciśnienie. 

KAMAGRA Oral Nelly jest przeznaczona wyłącznie dla pacjentów powyżej 18 roku życia  z zaburzeniami erekcji.
Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

KAMAGRA ORAL JELLY (sildenafil 100mg)

  • Producent: Ajanta Pharma
  • Skład: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Polecane