• DURATIA 90 (dapoxetyna 90mg)

 

DURATIA 90

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

199,00 zł

19,90 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

480,00 zł

19,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

720,00 zł

18,00 zł

+ 20 szt.

60 tabletek

960,00 zł

16,00 zł

+ 30 szt.

100 tabletek

1 400,00 zł

14,00 zł

+ 50 szt.

200 tabletek

2 020,00 zł

10,10 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 90 mg (opóźnia wytrysk i wydłuża czas stosunku - największa dawka)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2023


Duratia 90 mg dapoksetyna, którego producentem jest firma Fortune Health Care, to wysokiej klasy lek, który niweluje przedwczesny wytrysk oraz wydłuża stosunek seksualny. Jeśli szukasz produktu, który skutecznie wyleczy Twoją przykrą dolegliwość, to Duratia 90 mg dapoksetyna, jest doskonałym i świadomym wyborem! 

Duratia 90 mg dapoksetyna kupisz w naszym sklepie online najtaniej i bez recepty! Ponadto apteka, przygotowała dla Ciebie gratisy czyli kupując Duratia 90 mg dapoksetyna dostajesz od nas kolejny produkt za darmo! Przyznasz, że to fajna promocja?

Kiedy mówimy o przedwczesnym wytrysku, mamy na myśli szczytowanie, które następuje przed stosunkiem seksualnym lub tuż po jego rozpoczęciu. 

Generalnie, należy rozróżnić zaburzenie od „jednorazowych” wpadek, które są najczęściej spowodowane długą „abstynencją” seksualną. Zaburzenie dotyczy okresu, co najmniej kilku miesięcy i występuje nawet wtedy, kiedy relacja emocjonalna między partnerami stoi na naprawdę wysokim poziomie. 

Jeżeli tak się dzieje, to znaczy, że potrzebujesz Duratia 90 mg dapoksetyna, który niemalże natychmiastowo zniweluje przedwczesny wytrysk, wydłużając Twój stosunek seksualny. Czy nie tego właśnie pragniesz?

Przedwczesny wytrysk, występuje najczęściej na skutek stresu, przemęczenia, nerwic lub na skutek chorób organicznych tj. np. cukrzyca, choroby układu moczowo – płciowego, niedoczynność tarczycy, schorzenia neurologiczne, zaburzenia erekcji.

Na skutek niebywale szybkiego tempa życia, nie znajdujemy niekiedy nawet chwili wolnego czasu, żeby zregenerować organizm. W przeszłości, byliśmy szczęśliwsi i spokojniejsi, bo wszystko toczyło się w zgodzie z naturą. Nie było może takich nowinek technologicznych, jakie mamy obecnie, ale za to byliśmy odporniejsi i mniej chorowaliśmy. Codzienny pośpiech, który stale nam towarzyszy, doprowadza do tego, że zaniedbujemy dietę i nasze półki w lodówce, zapełnia głównie niezdrowa żywność. Taki niezdrowy styl życia, doprowadza do wypłukiwania z naszego organizmu niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, wartościowych składników a to z kolei skutkuje przewlekłymi chorobami jak np. anemie, depresje, przeziębienia… 

Generalnie, kondycja naszego organizmu ulega gwałtownemu pogorszeniu, co przekłada się negatywnie nie tylko na nasze życie zawodowe, ale również prywatne. To właśnie na skutek stresu, bardzo często cierpimy na zaburzenia seksualne, w tym przedwczesny wytrysk. 

Apteka, ma dla Ciebie cudowny specyfik o nazwie Duratia 90 mg dapoksetyna, który uzdrowi Twoją kondycję seksualną, dzięki czemu każde wasze zbliżenie intymne będzie napełnione szczęściem i radością, a wszystko to, co dotychczas nie pozwalało Ci spać w nocy, odejdzie w niepamięć!

 Promocja, polega na tym, że kupując Duratia 90 mg dapoksetyna otrzymujesz od nas w prezencie gratisy!

Stres, może motywować do zrealizowania jakiegoś celu i wtedy mówimy o jego pozytywnej funkcji. Jeżeli jesteśmy zmobilizowani, to odczuwamy wzrost sił organizmu i łatwiej jest nam się skoncentrować na określonym zadaniu. Przecież brak napięcia czyli apatia, oznacza niemożność jakiegokolwiek działania! 

Generalnie niewiele osób posiada umiejętność radzenia sobie ze stresem, dlatego większość z nas, jest z reguły narażona na jego negatywne konsekwencje. Stres, powstaje na skutek czynników środowiskowych, do których zaliczamy np. hałas, zanieczyszczenie środowiska, nieprawidłowa dieta, ciężka praca fizyczna, narkotyki, nikotyna.. lub może być następstwem traumatycznych sytuacji, do jak np. śmierć bliskiej osoby, rozwód, choroba.. Napięcie, pojawia się również w sytuacjach przyjemnych, jak ślub, poród, sukcesy zawodowe, spotkania rodzinne..

Widzimy tutaj mnóstwo przykładów występowania stresu, którego po prostu nie da się uniknąć. Stres wpływa nie tylko na psychikę, ale również i na ciało, dlatego coraz więcej mężczyzn cierpi na zaburzenia seksualne, do których zaliczamy m.in. przedwczesny wytrysk.

Sklep przygotował dla Ciebie Duratia 90 mg dapoksetyna tanio i co najważniejsze – bez recepty! 

Kupując u nas oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale cenny czas! Bo nie ukrywajmy, że przecież wizyty u lekarzy są nie tylko kosztowne, ale również czasochłonne. Poza tym i tak nigdy nie ma się gwarancji, że diagnoza dolegliwości okaże się trafna. 

Duratia 90 mg dapoksetyna, ze względu na dużą dawkę jego substancji czynnej, skutecznie niweluje przedwczesny wytrysk, przez co stosunek seksualny stanie się pełny i satysfakcjonujący!

Brak aktywności fizycznej, również przyczynia się do powstawania dysfunkcji seksualnych, w tym przedwczesnego wytrysku. Ostanie lata to wręcz niesamowity rozwój nauki i techniki, dlatego współczesny człowiek, w trosce o wygodne życie, z reguły zapomina o bardzo istotnym elemencie naszego funkcjonowania, jakim jest sport. Nie ma wątpliwości, że brak ruchu powoduje negatywne zmiany w naszym życiu. Przede wszystkim, częściej zapadamy na różnego rodzaju choroby, związane nie tylko z krążeniem, ale także na nerwice, depresje, apatie. To przekłada się nie tylko nasze funkcjonowanie, ale także ma ujemny wpływ na otoczenie, w jakim żyjemy. 

Na skutek tak wielu ułatwień i możliwości, jakie zapewniają nam chociażby komputeryzacja czy środki komunikacji, ograniczamy nasz wysiłek fizyczny do minimum. Brak ruchu, powoduje różnego rodzaju dolegliwości seksualne, w tym zaburzenie związane z przedwczesnym wytryskiem. 

Stosując Duratia 90 mg dapoksetyna, który kupisz u nas tanio i bez recepty, warto zatroszczyć się również o pozostałe elementy swojego życia(zdrowy jadłospis, sport), co będzie miało pozytywny wpływ nie tylko na Twoją kondycję seksualną, ale na funkcjonowanie całego organizmu! 

Pośpiech i tempo życia codziennego doprowadzają do powstawania szeregu zaburzeń oraz chorób, które zaliczamy do cywilizacyjnych. Czas wolny w obecnych czasach uległ skróceniu, co przekłada się negatywnie na naszej sprawność psychofizyczną. Niekorzystne warunki, w jakich przyszło nam żyć, przyczyniają się do powstawania przemęczenia fizycznego oraz psychicznego. Skutkiem złego funkcjonowania, są dolegliwości, związane z obniżoną kondycją seksualną. 

Dysfunkcje seksualne, przyczyniają się do upokorzenia oraz frustracji, albowiem seksualność jest wyznacznikiem samooceny. Przedwczesny wytrysk, może doprowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości oraz depresji.

Duratia 90 mg dapoksetyna to wysokiej jakości lek, stosowany w leczeniu zaburzeń seksualnych, którego efekty działania, odczujesz już po pierwszym zastosowaniu! Duratia 90 mg dapoksetyna niemalże od razu rozpocznie proces regeneracji Twojej kondycji seksualnej a wasza relacja intymna, stanie się polem, w którym na nowo poznasz siebie oraz odkryjesz drzemiące w Tobie możliwości!

Fenomen tego produktu, zawdzięczamy dużej dawce dapoksetyny, która od lat jest skutecznie wykorzystywana, w leczeniu przedwczesnej ejakulacji. 

Dapoksetyna jest lekiem antydepresyjnym, który opóźnia występowanie przedwczesnego wytrysku tzn. wydłuża stosunek seksualny i sprawia, że jest on pełny i satysfakcjonujący. Dapoksetyna jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, dzięki czemu możliwe jest pełne kontrolowanie wytrysku i osiągnięcie pożądanego efektu.

Jak ważny w życiu dwojga ludzi jest seks? Otóż pamiętajmy, że zbliżenie intymne polega na doświadczaniu wspólnej radości bycia ze sobą a także pozwala w pełni zintegrować się wewnętrznie oraz poczuć naturalnie. Dlatego istotne jest, aby relacja intymna była stałym elementem związku. Jej brak, doprowadza do kłótni i konfliktów, które mogą skończyć się nawet rozwodem.

Zapoznam Cię teraz z informacjami, jak prawidłowo stosuje się Duratia 90 mg dapoksetyna

Duratia 90 mg dapoksetyna, stosuje się w celu wyleczenia dolegliwości seksualnej, jaką jest przedwczesny wytrysk oraz wydłużenia stosunku. Dapoksetyna działa na układ nerwowy i przyczynia się do opóźnienia wytrysku oraz umożliwienia nad nim większej kontroli.

Duratia 90 mg dapoksetyna, najlepiej zastosować na godzinę przed stosunkiem seksualnym, popijając dużą ilością wody. Nie jest wskazane, aby w trakcie zażywania Duratia 90 mg dapoksetyna pić alkohol lub spożywać tłuste pokarmy, ponieważ może to opóźnić działanie leku. Dla osób, które pierwszy raz stosują taki rodzaj produktu, zaleca się, aby przyjmowały połowę lub nawet 1/3 dawki.

Generalnie Duratia 90 mg dapoksetyna może spowodować pojawienie się działań niepożądanych, jednak występują one bardzo rzadko i mają z reguły łagodny przebieg. Jeśli chodzi o skutki uboczne, to do najczęstszych z nich zaliczamy bóle lub zawroty głowy, mdłości, poty. W razie ich wystąpienia, należy niezwłocznie przerwać stosowanie Duratia 90 mg dapoksetyna i odbyć konsultację lekarską. Duratia 90 mg dapoksetyna jest produktem dobrze tolerowanym i szybko opuszcza ciało.

Duratia 90 mg dapoksetyna tak jak inne leki, ma przeciwskazania do zastosowania. Przede wszystkim produkt jest przeznaczony dla mężczyzn, w wieku od 18 do 64 lat. Duratia 90 mg dapoksetyna nie powinny stosować osoby, cierpiące na następujące dolegliwości: choroby serca, niewydolność nerek, choroby krwi, przyjmowanie leków antydepresyjnych, inhibitorów MAO, innych SSRI, tioradazyny oraz innych leków przeciwpsychotycznych.

Duratia 90 mg dapoksetyna, uzdrowi Twoją kondycję seksualną, dzięki czemu zaakceptujesz niepowtarzalność swoją i swojej partnerki! W każdym z nas, drzemie potężna energia seksualna, dlatego Duratia 90 mg dapoksetyna pozwoli Ci wydobyć, całe jej piękno oraz intensywność, co jeszcze bardziej urozmaici i wzbogaci każde wasze zbliżenie intymne!

Sklep przygotował dla Ciebie Duratia 90 mg dapoksetyna najtaniej na rynku! Dodatkowo, oprócz Duratia 90 mg dapoksetyna czeka na Ciebie promocja! Kupując Duratia 90 mg dapoksetyna otrzymujesz od nas w prezencie gratisy! Przyznasz, że to wspaniała oferta? 

Dla nas, najistotniejsze jest, że dokonałeś właściwego wyboru, który już raz na zawsze odmieni nie tylko Twoją seksualność, ale całe Twoje życie! 

Pobudź swoją wyobraźnię oraz umysł i wzbogać wasze doznania intymne, o nowe inspiracje! 

Przesyłka, którą do Ciebie wyślemy Duratia 90 mg dapoksetyna będzie w zwykłej formie, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszona.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

DURATIA 90 (dapoxetyna 90mg)


Produkty podobne

Etykiety: dapoxetyna

Polecane