• POXET-30 (dapoxetyna 30mg)

 

POXET - 30

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

170,00 zł

17,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

272,00 zł

13,60 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

468,00 zł

11,70 zł

+ 20 szt.

50 tabletek

510,00 zł

10,20 zł

+ 25 szt.

100 tabletek

850,00 zł

8,50 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

2 720,00 zł

6,80 zł

+ 200 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 30 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża stosunek)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2020


POXET-30 (dapoxetyna 30mg)

Nasze życie składa się z bardzo wielu czynników niektóre z nich są niezbędne do naszego funkcjonowania inne są po prostu bardzo ważne. Do takich elementów należy udane życie seksualne. Kiedy możemy cieszyć się satysfakcjonującym seksem, nasza samoocena jest na odpowiednim poziomie a relacje z partnerami układają się prawidłowo. Podnosi się radość życia i ogólne samopoczucie staje się lepsze. Nie zawsze jednak niestety tak jest. Już 20 % mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu. Co to oznacza? Mężczyzna traci zdolność do odbycia pełnego zbliżenia seksualnego poprzez: brak możliwości osiągnięcia pełnego wzwodu, brak erekcji (mimo odczuwanego podniecenia), problemy z utrzymaniem erekcji. Dochodzi do tego jeszcze często spotykany problem – przedwczesny wytrysk.

Wszystkie te przypadki to zaburzenia, które jeśli występują częściej niż incydentalnie należy i można skutecznie leczyć. 

Kiedy tak ważne dla nas życie seksualne przestaje nas satysfakcjonować z powodu dysfunkcji fizycznych po pewnym czasie pojawiają się problemy emocjonalne. Czujemy się zawiedzeni własnym ciałem, zaczynamy się obwiniać za brak możliwości zaspokojenia partnerki, nasze ogólne samopoczucie staje się coraz gorsze. Nieudany seks przekłada się bardzo często na inne obszary życia, chociażby prace czy relacje ze znajomymi. Dzieję się tak bo nasza postawa z powodu frustracji i załamania zaczyna charakteryzować się wycofaniem. Kompletnie możemy stracić pewność siebie a to nigdy nie pozostaje bez wpływu na życie społeczne. 

W takich sytuacjach warto wiedzieć, że problem ten został zaobserwowany ponad 100 lat temu i od tamtej pory naukowcy starają się zdiagnozować przyczyny u poszczególnych osób i znajdować rozwiązania również te farmakologiczne. Jednym z takich rozwiązań jest preparat Poxet 30 dapoksetyna, wspomagający panów w walce z przedwczesną ejakulacją.

Kiedy zaobserwujemy u siebie problem przedwczesnego wytrysku musimy mieć świadomość, że jest to schorzenie jak wszystkie inne i samo nie minie. Im dłużej będziemy zwlekać z udaniem się do specjalisty (seksuologa, urologa, lekarza pierwszego kontaktu), tym bardziej problem będzie się pogłębiał, a nasz stan psychiczny pogarszał. Dlatego zamiast czekać na cudowne ozdrowienie, należy skorzystać z oferty dostępnych na rynku preparatów wspierających panów w walce z przedwczesnym wytryskiem takich jak Poxet 30 dapoksetyna.

Przyczyny zaburzeń erekcji

Podejmując wyzwanie leczenia przedwczesnej ejakulacji warto też wiedzieć jakie są jej przyczyny. Samoświadomość i świadomość własnego ciała zawsze pomagają w skutecznym zwalczaniu różnych dolegliwości również tej. Te przyczyny mogą być bardzo różne i dzielimy ja głównie na dwie grupy, te o podłożu fizycznym i zaliczamy do nich: choroby układu krążeniowego, choroby endokrynologiczne, czynniki neurologiczne, przyjmowanie leków. Na zaburzenia erekcji narażone są również osoby, które przeszły operacje w obrębie gruczołu krokowego (prostaty). Podobny problem może występować u osób jeżdżących na rowerze na długich dystansach.

Drugą grupą przyczyn przedwczesnego wytrysku są zaburzenia emocjonalne o podłożu psychicznym.

Należy pamiętać, że tryb życia jaki wiedziemy nie pozostaje bez wpływu na naszą sprawność seksualną. Jeśli źle się odżywiamy, wiedziemy siedzący tryb życia nadużywamy alkoholu lub innych używek, wcześniej czy później problem przedwczesnej ejakulacji może nas dotknąć. Dlatego warto zadbać o higienę życia na co dzień.

Bez względu na to z jakich przyczyn w naszym przypadku nie możemy cieszyć się udanym seksem, na szczęście osiągnięcia dzisiejszej medycyny poparte wieloletnimi badaniami, dają nam wiele możliwości walki z tym problemem. Jedną z nich jest sięgnięcie po odpowiedni preparat taki jak Poxet 30 dapoksetyna.

Poxet - 30 i substancja czynna dapoksetyna

To lek stworzony z myślą o mężczyznach którzy cierpią na problem niekontrolowanego wytrysku. Substancja czynna to dapoksetyna, jest ona uważana za jeden z najskuteczniejszych środków na całym świecie. Dapoksetyna opóźnia wytrysk i wydłuża czas trwania stosunku. Dapoksetyna należy do szybkodziałających leków z grupy SSRI. Oznacza to, że jej działanie polega na wychwytywaniu zwrotnym serotoniny w synapsach, co powoduje przedłużenie stosunku seksualnego. Leki na bazie dapoksetyny są wykorzystywane do leczenia przedwczesnej ejakulacji już od wielu lat. Poxet 30 dapoksetyna wstrzymuje impuls, który powoduje wytrysk. 

Jak każdy lek tego typu poza tym, też pomaga w zmaganiu się z fizycznymi dolegliwościami w sferze seksualnej, to efekty jego działania wpływają również na emocje. Bo jak już wspominaliśmy satysfakcja z seksu to również lepsze samopoczucie na co dzień.

Poxet 30 depoksetyna szybko się wchłania i działa przez ok. 12 godzin. W tym czasie możemy odbyć więcej niż jeden stosunek i cieszyć się długą grą wstępną, co kiedyś było tylko marzeniem. Nie należy jednak stosować go częściej, niż raz na dobę.

Preparat można przyjmować w trakcie posiłku. Co dla niektórych jest też cenną cechą Poxet 30 dapoksetyna, przyjmowanie leku po spożyciu alkoholu nie wpływa na jego działanie. Zażycie go podczas romantycznej kolacji z bliską osobą jest jak najbardziej zalecane. 


Badania

W 2013 roku przeprowadzono badania, w których wzięło udział 6712 osób. 

Poza tym, że przebadani mężczyźni szybko cieszyli się zdecydowanie lepszym stanem psychicznym, gdyż ich samoocena znacznie wzrosła a frustracja z nieudanego seksu była już tylko nieprzyjemnym wspomnieniem to ponad to:

- skutki uboczne pojawiły się jedynie u 2% badanych 

- mężczyźni, stosujące lek godzinę przed rozpoczęciem stosunku seksualnego, zauważyli, że czas trwania stosunku płciowego uległ znacznemu wydłużeniu. 

Podczas innych badań, które polegały na obserwowaniu ponad 1000 osób w 22 krajach przez 24 tygodni, zauważono, że przy regularnym stosowaniu dapoksetyny, czas trwania zbliżenia seksualnego został wydłużony, a niektórzy mężczyźni całkowicie pozbyli się kłopotów z przedwczesną ejakulacją. 

Wynikiem wszystkich badań było to, że dapoksetyna jest bardzo skuteczna i powinna być stosowana przez lekarzy podczas leczenia przedwczesnej ejakulacji. Jednak zaburzenia seksualne mają różne przyczyny, a więc przed rozpoczęciem terapii należy skonsultować się z właściwym specjalistą najlepiej z seksuologiem.

Jak stosować Poxet 30 ?

Lek występuje w postaci okrągłych niebieskich tabletek. Pastylkę należy połknąć i popić wodą. Lek ten może być stosowany zarówno razem z posiłkiem lub niezależnie od niego. Preparat należy stosować 1-3 godziny przed rozpoczęciem stosunku seksualnego. Czas jego działania to ok. 12 godzin. Nie należy przekraczać dawki 1 tabletki na dobę.

Kto nie może stosować POXET-30 dapoksetyna?

- osoby poniżej osiemnastego roku życia

- osoby starsze, powyżej 65 roku życia, należy skonsultować się z lekarzem, aby sprawdzić, czy stosowanie POXET-30 dapoksetyna nie zagrozi zdrowiu. 

- mężczyźni z chorobami wątroby i nerek 

- osoby, które mają problemy z systemem krwionośnym lub ciśnieniem tętniczym

- osoby stosujące inne inhibilatory zwrotnego wychwytu serotoniny

- osoby stosujące antydepresanty lub będące w stanie głębokiej depresji 

- osoby po niedawno przebytym zawale serca


Skutki uboczne

Badania wykazały, że Poxet 30 dapoksetyna to preparat nie tylko skuteczny, ale również bardzo bezpieczny z skutki uboczne występują tylko o 1-2 % przebadanych osób. Są mało uciążliwe i na ogół szybko mijają a należą do nich: ból głowy, zawroty głowy i nudności


Dostępność  Poxet 30 dapoksetyna w aptece internetowej i zamówienie.

Preparat Poxet 30 depoksetyna jest lekiem dostępnym bez recepty, który w bardzo prosty sposób można zamówić w aptekach internetowych. Bardzo wielu mężczyzn docenia taką formę zakupów tego typu preparatów, bo nie równią one się niczym od kupowania innych rzeczy w Internecie. Łatwość i szybkość realizacji zamówienia bywa też często elementem zachęcającym panów, żeby dbać o swoje zdrowie, bez konieczności stania w kolejkach do specjalistów. Należy jednak pamiętać, że jest to farmaceutyk i jeśli mamy wątpliwości co do możliwych przeciwwskazań w jego stosowaniu warto zawsze skonsultować się ze specjalistą, tak jak i uważnie przeczytać załączoną ulotkę. 

Po zamówieniu Poxet 30 dapoksetyna na naszej stronie internetowej przesyłkę nadamy niezwłocznie pod wskazany adres lub do paczkomatu gwarantując Ci absolutną dyskrecję.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

POXET-30 (dapoxetyna 30mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Dapoxetyna 30 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: dapoxetyna

Polecane