• POXET-60 (dapoxetyna 60mg)

 

POXET - 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

235,00 zł

19,40 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

376,00 zł

18,30 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

652,00 zł

16,30 zł

+ 20 szt.

50 tabletek

705,00 zł

14,10 zł

+ 25 szt.

100 tabletek

1 180,00 zł

11,80 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

3 760,00 zł

9,40 zł

+ 200 szt.

 

Substancja czynna:

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża stosunek)

 

Czas działania:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2020

POXET-60 (dapoxetyna 60mg)


Świat przyspiesza, każdego dnia zmagamy się z wieloma trudnościami taki jest XXI wiek. Bezwzględnie możemy mówić o tym, że stres jest chorobę tego tysiąclecia. Co to powoduje? Otóż przedłużający się stres ma bardzo zgubny wpływ na cały nasz organizm. Nie tylko odczuwamy napięcie psychiczne, ale przekłada się to również na naszą fizjonomie. W tym na życie seksualne. Między innymi pod wpływem stresu wielu mężczyzn doznaje zaburzeń erekcji. Życie seksualne, które dotąd było źródłem przyjemności, sprawiało nam radość i satysfakcję obojgu partnerom, zaczyna nastręczać kłopotów. Tymi kłopotami są zaburzenia erekcji czyli sytuacja, w której na więcej niż połowa prób podjęcia czynności seksualnych, kończy się niepowodzeniem z powodu całkowitego braku możliwości uzyskania wzwodu, kłopotu z jego utrzymaniem czy też przedwczesnego wytrysku. Jednorazowe przypadki nie są absolutnie powodem do paniki - każdemu może się zdarzyć. Zaburzenia erekcji to stan chorobowy, w którym niemożliwym jest uzyskanie i/lub utrzymanie wzwodu na tyle długo, aby odbyć pełny stosunek seksualny. Taka sytuacja kiedy ok. 75% prób zbliżenia seksualnego kończy się niekontrolowaną przedwczesną ejakulacją dotyka już 30 % Polaków, 10 % mężczyzn na całym świecie i 17 milionów Europejczyków. Problem z przedwczesnym wytryskiem jest bardzo poważnym schorzeniem, ponieważ uniemożliwia odbycie wystarczająco długiego stosunku seksualnego a tym samym osiągnięcia satysfakcji erotycznej zarówno mężczyzny jak i kobiety. 

Rodzi to wiele problemów natury emocjonalnej. Panowie, którzy cierpią na te dolegliwość po jakimś czasie zaczynają cierpieć na depresje, która jest poprzedzona obniżeniem samooceny, poczuciem wstydu, lękiem przed kolejnymi nieudanymi stosunkami seksualnymi. Obniża się ogólne samopoczucie a tym samym jakość naszego życia na równych obszarach, nie tylko tych związanych z życiem seksualnym ale również i zawodowym oraz towarzyskim. Nie można pozwolić aby taki stan utrzymywał się długo bo tak jak wspomnieliśmy może się to skończyć nawet głęboką depresją. Mimo tego, że jest to temat wrażliwi i wielu mężczyzn odczuwa skrępowanie w takich rozmowach, warto pamiętać, że można sobie szybko i skutecznie pomóc tym samym ratując się z objęć smutku i frustracji. Pamiętajmy, że dbając o nasze zdrowie seksualne możemy nie tylko uratować naszą kondycję psychiczną często warunkowaną udanym seksem, ale także związek w którym jesteśmy, a który z powodu naszego niedomagania może ulec rozpadowi, bądź przechodzić głębokie kryzysy. Warto sięgnąć po odpowiedni lek jakim w tym przypadku będzie Poxet 60 dapoksetyna. 

Pamiętajmy, że zaburzenia erekcji tak samo jak inne dolegliwości można i warto leczyć. Takie zmagania najlepiej zawsze rozpocząć od konsultacji ze specjalistą, który pomoże nam w dobraniu odpowiedniego preparatu z listy leków dostępnych na rynku. Coraz częściej tym polecanym jest właśnie Poxet 60 dapoksetyna. Ponieważ erekcja nie jest tak prostym procesem jak mogłoby się to nam wydawać i ma na  nią wpływ wiele czynników warto poznać przyczyny jej zaburzenia oraz mechanizmy, które mają na nią wpływ. Kiedy uświadomimy sobie, że nie jesteśmy w tej walce osamotnieni bo jest na to skuteczny lek taki jak Poxet 60 dapoksetyna, będzie nam dużo łatwiej uwierzyć w sukces.

Przyczyn zaburzeń erekcji jest kilka. Po pierwsze mogą być to stany emocjonalne, wspomniany już wcześniej przedłużający się stres oraz ogólny słaby stan psychiczny. Ważnym czynnikiem wpływającym na sprawność seksualną jest również styl życia jaki wiedziemy. Zła dieta pełna tłustych potraw, brak ruchu, nadużywanie alkoholu i narkotyków po jakimś czasie dadzą o sobie znać również na polu sprawności seksualnej. I w końcu istnieje cała lista chorób przebytych lub tych które akurat przechodzimy, które uniemożliwiają cieszenie się radosnym niczym nie ograniczonym seksem. Przyjmowane leki, które stosujemy w walce z tymi chorobami, również mogą powodować chwilowe lub długotrwałe kłopoty z erekcją w tym z przedwczesnym wytryskiem.

Tak jak już wspomnieliśmy na szczęście istnieje lek, który skutecznie i szybko może nam pomóc pozbyć się uciążliwego i krępującego kłopotu a jest nim Poxet 60 dapoksetyna.


Poxet 60 depoksetyna i substancja czynna

Zawarta w Poxet 60 substancja czynna – dapoksetyna opóźnia przepływ informacji do mózgu, przez co możliwa staje się wydłużona stymulacja prącia, nie prowadząca do natychmiastowego wytrysku. Dawka substancji czynnej zawartej w jednej tabletce wynosi 60 mg, co stanowi w większości wypadków dawkę wystarczającą do osiągnięcia pożądanego efektu dla mężczyzn zmagających się z problemem przedwczesnego wytrysku, co stanowi jedno z najczęściej występujących zaburzeń erekcji.  Środek ten jest lekiem z grupy SSRI i pomaga w leczeniu PE. Dapoksetyna jest lekiem z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny. Ponadto lek polepsza stan emocjonalny, wzmacnia poczucie zadowolenia oraz dodaje sił. 

Dzięki za wszystko i temu mężczyzna oraz jego partnerka lub partner będą mogli cieszyć się długim niczym nie skrępowanym seksem, po którym samopoczucie i energia do życia zawsze są lepsze i większe.


Poxet 60 dapoksetyna jest bardzo popularny wśród mężczyzn na całym świecie. Po pierwsze dlatego, że jest to preparat, którego stosowanie jest bardzo skuteczne i bezpieczne. W 2013 roku lek został kompleksowo przebadany na grupie sześciu tysięcy mężczyzn i te badania wykazały, że mężczyźni stosujący Poxet 60 dapoksetynę cieszyli się stosunkiem nawet dwu i trzykrotnie dłuższym. Aż 97 procent przebadanych mężczyzn potwierdziło skuteczność leku i osiągniecie satysfakcjonującego efektu w postaci wystarczająco długiego stosunku seksualnego. Co tylko potwierdza niebywałą skuteczność Poxet 60 dapoksetyna.

Warto dodać, że lek działa do 4 godzin po jego zażyciu, a w tym czasie można cieszyć się długą pełną fantazji i rozbudowaną grą wstępną oraz udanym stosunkiem seksualnym.

Kolejną zaletą Poxet 60 dapoksetyna jest jego cena. Jest to lek tańszy od innych dostępnych na rynku, co absolutnie nie oznacza jego mniejszej skuteczności lub bezpieczeństwa stosowania. Ta przystępna cena powoduje, że mogą sobie na niego pozwolić panowie o różnych poziomach dochodu. Pamiętajmy, że problemy z przedwczesną ejakulacją dotyczą nie tylko mężczyzn na całym świecie, ale również mężczyzn  ze wszystkich grup społecznych.


Przyjmowanie Poxet60  dapoksetyna 

Poxet 60 dapoksetyna występuje w dawkach 30, 60 i 90 mg. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od dawki 60 mg. Jeśli efekty będą za duże, wtedy zmniejszyć dawkę do 30 mg, natomiast jeśli nie wystarczające, to należy zwiększyć dawkę do 90 mg. Lek jest dostępny w postaci okrągłych, niebieskich tabletek. Lek Poxet-60 dapoksetyna może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 1 do 3 godz. przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu

Kto nie powinien stosować Poxet 60 dapoksetyna lub robić to pod ścisłą kontrolą lekarza?

Jak każdy lek również stosowanie Poxet 60 dapoksetyna powinno być skonsultowane z lekarzem, żeby wyeliminować ewentualne przeciskania, a mogą być nimi między innymi:
- niedawno przebyły udar lub zawał serca
- przyjmowanie preparatów, które uwalniają nawet śladowe ilości tlenku azotu bądź azotanów
- ciężka niewydolność nerek lub wątroby
- nadciśnienie
- ryzyko dziedziczenia zmian degeneracyjnych siatkówki
- wcześniejsza utrata wzroku
- inne przyczyny zdrowotne, w przypadku których nie zaleca się podejmowanie czynności seksualnych.

Możliwe skutki uboczne po zastosowaniu Poxet 60 dapoksetyna

Skutki uboczne występują u zaledwie mniej niż 2% mężczyzn stosujących dapoksetynę. Także występują bardzo rzadko są nieszkodliwe oraz mijają dość szybko. Do takich skutków zalicza się ból głowy lub pleców, zgaga, zaczerwienienie twarzy lub uczucie zatkanego nosa.

Czasem w przypadku tego rodzaju preparatów jak Poxet 60 dapoksetyna pojawiają się pytania o to czy ten preparat powoduje uzależnienia. Tu możemy bardzo jasno i krótko odpowiedzieć, że zdecydowanie ten lek nie uzależnia. 

Możemy jedynie jeszcze raz podkreślić, że efekty jakie przynosi powodują, że możemy cieszyć się pięknym długim stosunkiem, poprzedzonym grą wstępną taką jak lubimy najbardziej a co za tym idzie jesteśmy w końcu szczęśliwi i usatysfakcjonowani naszym życiem seksualnym. I to uczucie może być uzależniające i będziemy chcieli do niego wracać, ale pamiętajmy, że udany seks to udana codzienność na wielu polach, dlatego bez obawy możemy sięgać po Poxet 60 dapoksetyna.


Dostępność Poxet 60 dapoksetyna i zamówienie w sklepie internetowym

Poxet 60 dapoksetyna wbrew temu co często się wydaje, że leki na potencje są dostępne tylko na receptę, jest dostępny bez konieczności jej posiadania. Można zamówić go w aptekach internetowych. Wielu panów chętnie korzysta z takiej formy zakupu, bo gwarantuje ona pełną dyskrecję i nie musi być poprzedzona długo wyczekiwaną wizytą u specjalisty. 

Zamówienie złożone na naszej stronie internetowej realizujemy niezwłocznie i nadamy w taki sposób żebyś nikt poza tobą nie wiedział co zawiera przesyła, bo wiemy jak cenna jest dla naszych klientów dyskrecja. Istnieje możliwość zamówienie przesyłki pod wskazany adres pobytu lub do dowolnego paczkomatu. Pamiętaj, że nie musisz zamawiać całego opakowania a jedynie tyle tabletek ile uznasz za konieczne.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

POXET-60 (dapoxetyna 60mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Polecane