• MODAHEAL 100 (modafinil 100mg)

 

MODAHEAL 100

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

55,00 zł

5,50 zł

20 tabletek

102,00 zł

5,10 zł

30 tabletek

141,00 zł

4,70 zł

40 tabletek

172,00 zł

4,30 zł

50 tabletek

195,00 zł

3,90 zł

100 tabletek

340,00 zł

3,40 zł

500 tabletek

1 450,00 zł

2,90 zł

 

Substancja czynna:

MODAFINIL 100 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

07/2021


MODAHEAL 100 (modafinil 100mg)

Żyjemy w czasach, kiedy coraz trudniej znaleźć w codzienności przestrzeń na relaks i odpoczynek. Już od bardzo dawna dzień pracy nie trwa jedynie osiem godzin. Do tego dochodzą inne wyzwania, często z pracy pędzimy do innej pracy lub mamy całą masą obowiązków domowych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jesteśmy nieustannie oceniani a wymagania wobec nas są coraz większe. Oczekuje się od nas kreatywności, ciągłego zaangażowania, umiejętności pracy pod presją czasu. Oczekują tego od nas nasi pracodawcy, partnerzy, kontrahenci. W końcu my sami często stawiamy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Taki stan rzeczy nie może pozostawać bez wpływu na nasze samopoczucie, kondycję psychiczną a nawet życie seksualne. Po jakimś czasie życie w ciągłym biegu i w przedłużającym się stresie, odczuwamy już nie tylko zmęczenie, ale permanentny stan osłabienia. Pojawia się uczucie bezsilności. Jesteśmy wypaleni, zniechęceni do jakiegokolwiek działania. Życie towarzyskie przestaje istnieć, bo po prostu nie mamy na nie czasu. Nadal jesteśmy jednak w tej samej sytuacji zawodowej tzn musimy pracować i dawać z siebie wszystko. Tylko jak temu podołać kiedy zaczyna nam brakować sił a kreatywność już dawno przestała być naszą cechą. Bez względu na to jaką pracę wykonujemy chcemy wykonywać ją dobrze. Na szczęście są sposoby żeby sobie pomóc w tej trudnej sytuacji. 

Jednym z nich jest sięgnięcie po odpowiednie farmaceutyki np. takie jak Modaheal 100 mg modafinil. Jest to stymulant, po którego zastosowaniu widoczne będzie wzrost energii, przywrócenie pamięci, dużo większa możliwość koncentracji. Jakoś dnia po Modaheal 100 mg modafinil będzie znacznie lepsza. Nie jest to oczywiście środek, który sprawi, że staniemy się mądrzejsi niż jesteśmy, on po prostu przywróci nam wcześniej posiadane, ale ze względu na zmęczenie uśpione możliwości. Sprawi za to, że będziemy chętni do pracy, zabawy, działania przez długi czas na zwiększonych obrotach jeśli to tylko konieczne.

Sposób działania Modaheal 100 mg modafinil powoduje, że jest preparatem stosowanym przez ludzi zdrowych potrzebujących wsparcia energetycznego, dlatego stosują go studenci, lekarze architekci i inne grupy zawodowe. Pomaga zawsze tam gdzie ważne jest energia i kreatywność i czujność przez długi czas. 

Modaheal 100 mg modafinil w tej dawce 100 mg jest przeznaczony dla osób, które jeszcze dotąd nie sięgały po tego rodzaju preparaty. Jest to dawka bezpieczna i zalecana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Istnieje rzecz jasna możliwość zwiększenia tej dawki zawsze wtedy kiedy uznamy że jego działanie jest za słabe. Warto jednak zawsze zapoznać się z treścią ulotki i skonsultować z lekarzem, żeby wyeliminować ewentualne skutki uboczne.

Kiedy dopada nas tempo życia i nie mamy już sił żeby za nim nadążyć warto sięgnąć po ten polecany preparat Modaheal 100 mg modafinil. Poza skutecznością, lek ten jest bezpieczny w stosowaniu. Był wielokrotnie przebadany w wielu krajach  i jest stosowany przez różne grupy zawodowe. Modaheal 100 mg modafinil cieszy się szczególnym powodzeniem wśród studentów ora z amerykańskim lotnictwie.

Kiedy na wszystko brakuje nam czasu, kiedy tak trudno jest pogodzić ze sobą bardzo wymagające koncentracji obowiązki zawodowe lub zajęcia na studiach z życiem towarzyskim, z którego przecież nikt z nas nie chce rezygnować, wtedy warto sięgnąć po Modaheal 100 mg modafinil. Nawet po zarwanej nocy ze znajomymi następnego dnia możemy móc normalnie funkcjonować i niczego nie zawalić jeśli tylko wiemy jak sobie pomóc i zdecydujemy się na sięgnięcie po odpowiedni środek taki jak Modaheal 100 mg modafinil.


Czy MODAHEAL 100 modafinil jest bezpieczny? 

O bezpieczeństwie stosowania Modaheal 100 mg modafinil świadczą badania, którym lek został poddany ponad 1300 razy. Odkąd jest dostępny na rynku już ponad 15 lat w 20 krajach świata nie zarejestrowano żadnego przypadku śmiertelnego spowodowanego stosowaniem Modaheal 100 mg modafinil. Jest również lekiem zalecanym przy leczeniu narkolepsji oraz zaburzeń snu. Bardzo ważną zaletą Modaheal 100 mg modafinil jest to, że lek ten nie działa jak narkotyk i nie uzależnia, dlatego we wszystkich krajach w których jest dostępny jest dostępny zupełnie legalnie.

Ponadto skutki uboczne jakie mogą wystąpić podczas stosowana Modaheal 100 mg modafinil ją bardzo nieliczne, nieuciążliwe i szybko mijają.


Jak działa MODAHEAL 100 modafinil?

Substancja czynna MODAHEAL 100 modafinil jest modafinil, który jest organicznym środkiem chemicznym. Preparat głównie zwiększa stężenie noradrenaliny i dopaminy. MODAHEAL MODAHEAL 100 modafinil jest neurostymulatorem, którego zastosowanie daje efekt zmniejszenia senności i zmęczenia. Przez to możemy normalnie funkcjonować bez konieczności udania się na drzemkę w ciągu dnia. Modafinil zwiększa stężenie neuroprzekaźników w miejscu komunikacji komórek nerwowych, w efekcie mamy uczucie większego skupienia, koncentracji i większych zdolności kreatywnych.

Preparat jest również stosowany w leczeniu bezdechu sennego oraz zaburzeń snu. Idealnie sprawdza się u osób pracujących w systemie zmianowym i u lekarzy którzy często przebywają na więcej niż jednym dyżurze z rzędu.


Jakie są przeciwwskazania do MODAHEAL 100 modafinil oraz jakie są skutki uboczne tego preparatu? 

Modaheal 100 i zawarty w nim modafinil jak każdy lek może  powodować skutki uboczne, tak samo jak wszystkie mniej lub bardziej popularne leki. Nie występują one często i są określane zazwyczaj jako lekkie i ustępujące. Najczęściej zgłaszane działania uboczne to:
• wysypka
• bóle i zawroty głowy
• podwyższone ciśnienie
• nudności
• rozdrażnienie i nerwowość
• niestrawność lub brak apetytu.
Niezmiernie rzadko występują powikłania w postaci:
• chorób skóry i tkanki podskórnej
• zaburzeń układu nerwowego
• zaburzeń sercowo-naczyniowych
• zaburzeń psychicznych.
Jeżeli zaobserwujemy u siebie niepokojące objawy, należy niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Kto nie powinien stosować Modaheal 100?
• osoby uczulone na modafinil
• osoby poniżej 18 roku życia
• kobiety w ciąży i w trakcie karmienia
• chorzy na wątrobę
• chorzy na serce
• osoby z zaburzeniami psychicznymi.
Osoby zażywające leki: przeciwpadaczkowe, warfarynę, propranolol, omeprazol przed zażyciem Modafilu MD 100 modafinil koniecznie powinny skonsultować się z lekarzem i bez jego wiedzy i zgody nie zażywać leku.

Modaheal 100 i zawarty w nim modafinil nie jest narkotykiem i nie powoduje uzależnienia Strukturalnie Modafinil różni się od narkotyków stymulujących układ nerwowy, takich jak kokaina czy amfetamina dlatego nie powoduje uzależnienia i nie wywołuje euforii narkotykowej.

Natomiast badania przeprowadzane przez 25 lat przez amerykańskich naukowców z Medical University of South Carolina, wykazały, że  tolerancja na lek rośnie z czasem, nie pojawiają się też, najmniejsze objawy uzależnienia. Ponadto badania udowodniły, że modafinil wykazuje takie działanie jak: zwalcza wolne rodniki, poprawia wydolność mózgu oraz wstrzymuje postępowanie demencji.

Modaheal 100 jest dostępny bez recepty i można go bezpiecznie i szybko kupić dokonując zamówienia na naszej stronie internetowej. Nie ma konieczności kupowania całego opakowania, można zamówić tyle sztuk ile aktualnie jest potrzebne. Kupując
Modaheal 100  na naszej stronie możesz mieć pewność ze dokonujesz szybkich i bezpiecznych zakupów. Ponadto zapewniamy pełną dyskrecję podczas dostawy
Modaheal 100, zamówionego  pod wskazany adres lub do paczkomatu.


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

MODAHEAL 100 (modafinil 100mg)

  • Producent: Healing Pharma
  • Skład: Modafinil 100 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: modafinil

Polecane