• Modalert 100 (modafinil 100mg)

 

MODALERT100

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

10 tabletek

65,00 zł

6,50 zł

20 tabletek

125,00 zł

6,25 zł

30 tabletek

180,00 zł

6,00 zł

40 tabletek

230,00 zł

5,75 zł

50 tabletek

275,00 zł

5,50 zł

100 tabletek

450,00 zł

4,50 zł

500 tabletek

1 750,00 zł

3,50 zł


Substancja czynna:

MODAFINIL 100 mg (poprawia koncentracje, zwiększa motywacje, zmniejsza zmęczenie)

 

Czas działania:

około 24 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 60 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2020

MODALERT 100

Gdy czujesz, że brakuje Ci koncentracji, gdy trudno Ci przez dłuższy czas pracować lub uczyć się, gdy czujesz narastającą nerwowość… Jak możesz szybko pomóc sobie w takich okolicznościach?

Większość dnia spędzamy w szkole lub pracy gdzie pod presją czasu musimy wykonywać mnóstwo różnych czynności i zadań. Często całe dnie wypełnione są obowiązkami. Piętrzą się zadania, z których każde wymaga zaangażowania, skupienia uwagi, wytężonej koncentracji. Brzmi znajomo? Nie mamy czasu na wypoczynek, odreagowanie stresu, często również na sen. Gdy nadchodzi weekend próbujemy nadrobić zaległości z całego tygodnia, zwykle te związane z naszymi najbliższymi. Próbujemy jak najwięcej czasu poświęcić rodzinie, zadaniom domowym, zobowiązaniom wobec najbliższych. Często próbujemy również odespać godziny snu „zgubione” w tygodniu. W weekendy, nawet odpoczynek może stać się kolejnym źródłem stresu. Jeśli tak wygląda Twoje życie, jedno czego możesz być pewny to to, że nie jesteś sam. Pogodzenie wszystkich obowiązków wydaje się niemożliwe, a frustracja płynąca z niekończącej się wciąż listy spraw do załatwienia niebezpiecznie narasta.

Co możesz zrobić jeśli chciałbyś zwiększyć wydajność swojego organizmu? Jak pokonać zmęczenie i realizować więcej zadań bez narastającego uczucia znużenia i frustracji? Czy można coś z tym zrobić?

Tak, mamy dla Ciebie Modalert 100, które sprawi, że dasz radę zapanować nad każdą z wyżej wymienionych sytuacji.

Substancją czynną Modalert 100 jest modafinil, który uznaje się za pierwszy, bezpieczny doping mózgu. Jest to dobrze znany środek stosowany od lat do leczenia narkolepsji, zespołu obturacyjnego bezdechu sennego oraz zaburzeń snu występujących u osób pracujących w systemach zmianowych. Modafinil 100 działa przede wszystkim na ośrodkowy układ nerwowy stymulując wydzielanie neuroprzekaźników, które odpowiadają za koncentrację i lepsze łączenie faktów. W przeprowadzonych badaniach fMRI zauważono, że modafinil wpływa pozytywnie na komunikację neuronalną w móżdżku i korze mózgowej. Powoduje zmniejszenie odczucia senności, pobudza organizm, poprawia zdolności decyzyjne, planowania, przetwarzania informacji, a przede wszystkim skupienia uwagi. Poprawia czujność, wpływa na produktywność, polepsza nastrój oraz pozytywnie wpływa na funkcje poznawcze. Zarazem co bardzo istotne, substancja ta nie wykazuje cech uzależniających przy dłuższym stosowaniu. Modalert 100 sprawia, że Twój mózg pracować będzie na najwyższych obrotach, bez uczucia zmęczenia. 

Modafinil ma bardzo szeroki wachlarz działań co nadaje unikalności tej substancji.

Przede wszystkim jest inhibitorem wychwytu zwrotnego dopaminy i noradrenaliny, a co za tym idzie wpływa na zwiększenie aktywności dopaminy. Działa również na układy histaminy i oreksyny. Histamina, która kojarzy się nam głównie z alergiami pełni również funkcję neuroprzekaźnika aktywizującego i regulującego rytmy dobowe. Podobnie oreksyna, będąca neuropeptydem produkowanym w podwzgórzu, wpływa na regulację rytmu snu i czuwania. Ponadto, modafinil zmienia stosunek działania glutaminianu do GABA. Substancje te działają przeciwstawnie, jedna stymuluje, a druga hamuje. Modafinil nasila działanie glutaminianu zmieniając balans między neuroprzekaźnikami na bardziej stymulujący. Wzrost stężenia glutaminianu skutkuje większą aktywacją centralnego układu nerwowego i sprawniejszą neuroplastycznością. 

Z powyżej przedstawionych faktów wynika, że modafinil wpływa na aktywizację psychoruchową poprzez kilka mechanizmów działających jednocześnie. W ten sposób maksymalizowana jest szansa sukcesu terapeutycznego Modalertu.

Kilka lat temu leki zawierające modafinil były dostępne w aptekach. Jednak problemy z refundacją oraz wysoka cena tych preparatów zaskutkowały wycofaniem się firm z ich dystrybucji w naszym kraju. Chociaż leki te można kupić w innych krajach europejskich, w Polsce dostępne są jedynie w sklepach internetowych. Leki zawierające modafinil są znane i chętnie stosowane przez tych, którzy wykonują wytężoną pracę umysłową oraz zajmują odpowiedzialne stanowiska; pracowników korporacji, lekarzy, studentów. Jednym słowem wszystkich tych, których praca wymaga wielu godzin skupienia i koncentracji uwagi.

Czy Modalert 100 jest bezpieczny?

Na początku warto podkreślić, że nie wywołuje uczucia euforii i nie ma działania narkotycznego. W przeciwieństwie do innych substancji stymulujących, ma niskie ryzyko uzależnienia. Dzieje się tak za sprawą stosunkowo długiego okresu działania – to szybko działające środki mają dużo wyższy potencjał uzależniający.

Jakich ewentualnych skutków ubocznych możesz spodziewać się stosując Modalert 100?

Stosując każdy lek należy być na początku ostrożnym i obserwować reakcje swojego organizmu. Każda substancja wprowadzana do organizmu może, ale nie musi, wywołać objawy uboczne. Dotyczy to również Modalertu 100. Pomimo tego, że w większości przypadków lek nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, poniżej wymieniamy możliwe objawy, które mogą wystąpić i na które należy zwracać uwagę. 

Do najczęściej występujących należy podwyższenie cieśnienia krwi. Sporadycznie pojawić się mogą ból i zawroty głowy. Zdarzają się również objawy skórne w postaci wysypki. Do grupy ewentualnych, możliwych objawów ze strony układu nerwowego zaliczamy nerwowość i rozdrażnienie. W rzadkich przypadkach Modalert 100 może wywołać niestrawność, problemy gastryczne oraz uczucie suchości w jamie ustnej.

Osoby zażywające Modalert 100 twierdzą, że powyższe objawy zdarzają się sporadycznie, a jeśli w ogóle wystąpią, bardzo szybko ustępują. Określili je jako lekkie i szybko przemijające.

Do stosunkowo niegroźnych efektów ubocznych stosowania Modalertu należy odwodnienie. Modafinil wpływa na zwiększenie częstotliwości oddawania moczu przy jednoczesnym braku pragnienia i ograniczeniu łaknienia. Dlatego tak ważne jest picie zwiększonej ilości wody lub soków w trakcie zażywania Modalertu.

W bardzo rzadkich przypadkach lek może wywołać silne, negatywne objawy w postaci chorób skóry i tkanki podskórnej, zaburzeń układu nerwowego, sercowo-naczyniowego lub zaburzeń psychicznych. W przypadku pojawienia się zaburzeń ze strony jednego z wymienionych układów należy natychmiast odstawić przyjmowanie Modalertu 100 i zwrócić się o pomoc do lekarza.

Modalert nie może być stosowany przez osoby uczulone na modafinil, młodzież poniżej 18 roku życia, kobiety w ciąży lub matki karmiące, osoby chore na wątrobę, serce oraz tych, u których występują zaburzenia psychiczne. Z racji tego, że modafinil podnosi poziom histaminy, nie jest wskazany dla osób mających problem z jej tolerancją.

Należy być ostrożnym również wtedy, gdy stosujesz inne leki. Modafinil wpływa na aktywność kilku enzymów cytochromu P450, które metabolizują leki. Zatem rozważając przyjmowania Modalertu równolegle z innymi substancjami leczniczymi należy najpierw sprawdzić czy nie zachodzi interakcja na tym poziomie. Jeśli więc zażywasz leki przeciwpadaczkowe, propranolol, ameprazol, warfarynę, skonsultuj z lekarzem możliwość dołączenia Modalert 100.

Modalert dostępny jest w dwóch dawkach 100 mg i 200 mg modafinilu. Jeśli po lek zawierający modafinil sięgasz po raz pierwszy i nie znasz możliwej reakcji swojego organizmu, koniecznie rozpocznij stosowanie od mniejszej dawki substancji czynnej czyli od Modalertu 100. Zmniejszona dawka będzie  wciąż wystarczająca aby odczuć efekt zastosowania leku. Poczujesz to jak zwiększenie możliwości koncentracji oraz skupienia uwagi. Niższa dawka powinna zostać wzięta pod uwagę również przez osoby z niską wagą ciała. Jeśli masz obniżoną odporność lub w ostatnim czasie przeszedłeś chorobę lub infekcję również wybierz Modalert 100.

Modalertu nie możesz nabyć w aptece stacjonarnej, jest natomiast dostępny  w naszej aptece i możesz zamówić go przez internet. Bezzwłocznie zrealizujemy Twoje zamówienie i zgodnie z Twoim wyborem dostarczymy je jako przesyłkę za pobraniem przez kuriera lub do paczkomatu InPost. Paczka zostanie zapakowana w sposób uniemożliwiający identyfikację zawartości przez jej rozpakowaniem. Modalert występuje w postaci tabletek do stosowania doustnego. W naszej aptece możesz nabyć dowolną liczbę tabletek, nie musisz kupować blistra lub jego wielokrotności. Tabletkę należy połknąć popijając szklanką wody. Substancja zacznie działać po godzinie od zażycia. Modalert 100 działa przez 6 do 8 godzin. Tabletkę możesz zażyć rano. Jeśli planujesz jednak pracować w godzinach wieczornych lub nocnych, przyjmij tabletkę wieczorem. Możesz zażyć środek jednorazowo lub stosować go przez kilka dni pod rząd. Zawsze pamiętaj o piciu zwiększonej ilości wody lub soków w przypadku stosowania Modalertu.

Podsumowując, Modalert 100 niesie za sobą wiele pozytywnych skutków do których w pierwszej kolejności zaliczamy wzrost energii i redukcję zmęczenia. Dzięki niemu przetwarzanie informacji staje się szybsze. Następuje również redukcja tzw. mgły mózgowej (ang. „brain fog”). Substancja zwiększa motywację oraz polepsza samopoczucie. Wpływa pozytywnie na pamięć. Dzięki niej sprawniejsze staje się przetwarzanie emocji. Poprawie ulega również kondycja sportowa – uwaga: czynni sportowcy poddawani badaniom antydopingowym ryzykują pozytywnym wynikiem jeśli zażywają środki z modafinilem.

Pamiętajmy, że Modalert 100 stosowany późną porą z pewnością spowoduje problemy ze snem. Ciężko jednak wyobrazić sobie lepszy środek gdy zdarza nam się sytuacja, w której musimy przez znaczną część lub całą noc pozostać w gotowości.

Mam nadzieję, że powyższe informacje przekonają Cię do Modalertu. Staraliśmy się przedstawić Ci wszelkie zalety oraz ewentualne ryzyka jakie związane mogą być z jego stosowaniem.

Dzisiejsze tempo życia i pracy nie zawsze idzie w parze z możliwościami organizmu. Czasami, gdy ilość obowiązków i zadań jest przytłaczająca, a nacisk na efektywność i produktywność ogromny, warto wiedzieć, że są środki, które pomogą nam zrealizować działania zarazem nie będąc szkodliwymi dla naszego zdrowia. Modalert 100 zyskał ogromną popularność i jest wybierany zawsze wtedy, gdy potrzebujesz zwiększyć swoje możliwości intelektualne w krótkim czasie.


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

Modalert 100 (modafinil 100mg)

  • Producent: Sun Pharma
  • Skład: Modafinil 100 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: modafinil

Polecane