• P-FORCE FORT (sildenafil 150mg)

 

P-FORCE FORT

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

115,00 zł

11,50 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

184,00 zł

9,20 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

316,00 zł

7,90 zł

+ 20 szt.

50 tabletek

345,00 zł

6,90 zł

+ 25 szt.

100 tabletek

580,00 zł

5,80 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

1 840,00 zł

4,60 zł

+ 200 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 150 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2021

P-Force Ford 150

Już 20 % mężczyzn w Polsce cierpi z powodu zaburzeń erekcji. Nastręcza to bardzo wielu problemów w różnych obszarach życia takich osób. Jak wiadomo, seks jest bardzo ważnym elementem naszej codzienności. Jeśli jest udany i czerpiemy z niego satysfakcję czujemy się spełnieni, odprężeni i pewni siebie. Kiedy dochodzi do zaburzeń na tym polu pojawia się wstyd, frustracja, wycofanie. Zaczynają się konflikty w związku, niepowodzenia w pracy i w życiu towarzyskim. Często jest tak dlatego, że mężczyźni borykający się z problemami z potencją zostają z tym problemem zupełnie sami. Trudno jest im się przyznać przed sobą, że coś jest nie tak, a tym bardziej wstydzą się o tym powiedzieć najbliższym a nawet lekarzowi.  A to właśnie do lekarza należy zwrócić się z takim schorzeniem, bo mówiąc o impotencji musimy zdać sobie z sprawę z tego, że jest to schorzenie jak każde inne i jak każde inne musi być poważnie potraktowane.

Zanim jednak rozpoczniemy kurację, warto zastanowić się jakie są przyczyny zaburzeń erekcji i przyjrzeć się czy styl życia jaki wiedziemy, nie wpływa na pogorszenie naszej kondycji seksualnej. W zależności od wieku przyczyny te mogą być równe. U panów, którzy przekroczyli 40 rok życia, możemy mówić o naturalnym starzeniu się organizmu i spadku poziomu testosteronu. Jednak niestety takie dolegliwości obserwujemy również u mężczyzn młodych. Oto lista niektórych przyczyn takiego stanu rzeczy:
- palenie papierosów – podczas wypalenia jednej paczki papierosów dziennie, ryzyko wystąpienia zaburzeń erekcji może wzrosnąć nawet do 75 %; toksyczne substancje zawarte w papierosach zmniejszają objętość naczyń krwionośnych, a także wpływają destrukcyjnie na układ rozrodczy poprzez ograniczenie liczby tworzonych plemników.
- zła dieta i brak ruchu
- przemęczenie i stres
- problemy natury kardiologicznej
- stosowanie niektórych leków – zażywanie np. leków steroidowych bez ścisłej kontroli lekarza może doprowadzić do upośledzenia mechanizmu erekcji poprzez niedobór hormonów.

Także jak widać styl życia i codzienne wybory maja ogromny wpływ na potencję i sprawność seksualną mężczyzn w każdym wieku. Oczywiście zmiana codziennego trybu funkcjonowania nie zawsze jest możliwa. Ciągły stres i przemęczenie związane np. z pracą często są trudne do wyeliminowania. 

Badania wykazują, że jedynie 5 % mężczyzn zwraca się ze swoimi problemami do specjalistów. To na pewno nie pomaga w zwalczaniu dolegliwości a spirala stresu i niepowodzeń się nakręca. Na szczęście wiedza o dostępnych preparatach wspomagających potencję jest już coraz większa. Bo to właśnie odpowiednie preparaty np. takie jak  P-Force Ford 150 przychodzą z pomocą w odzyskaniu pełnej sprawności seksualnej.

Substancja czynna wchodząca w skład P-Force Ford 150

P-Force Ford 150 zawiera 150 mg sildenafilu - jest to jedna z najbardziej popularnych substancji czynnych w lekach na zaburzenia erekcji.

Sildenafil jest enzymem, który występuje w ciałach jamistych prącia, który odpowiada za równoważenie męskich funkcji seksualnych oraz leczącym impotencję. Tlenek azotu, który jest uwalniany w ciałach jamistych prącia na skutek pobudzenia, powoduje rozkurcz mięśni gładkich znajdujących się w nich, przez co możliwy jest zwiększony napływ krwi oraz w efekcie wzwód. P – Force Fort zwiększa ciśnienie krwi, przez co następuje rozluźnienie naczyń krwionośnych i stymulacja przepływu krwi w obrębie penisa, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie trwałej erekcji. Do jego wywołania erekcji konieczny jest oczywiście seksualny bodziec – bez którego substancja czynna sildenafil nie ma szans zadziałać.

Dla kogo jest lek P-Force Port 150?

Lek jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, którzy cierpią na przewlekłe zaburzenia erekcji zwane też impotencją. 150 mg sildenafilu wchodzącego w skład P-Force Ford jest dawką bezpieczna, dlatego mogą ten lek stosować również mężczyźni z nadwagą.

Zanim jednak zdecydujemy się sięgnąć po ten preparat należy zawsze skonsultować się z lekarzem neurologiem, psychologiem lub seksuologiem. Ważne jest tez to aby skupić się na przyczynach, o których była mowa wcześniej i w miarę możliwości starać się je wyeliminować.

Jak stosować P-Force Ford 150? 

P-Force Ford 150 występuje w postaci tabletek. Tabletkę należy połknąć i popić woda najlepiej jedna godzinę przed planowanym stosunkiem. Lek zadziała po około 40 minutach. Jeśli zażyjemy tabletkę podczas spożywania posiłku czas oczekiwania na efekt może się nieco wydłużyć. Lek działa przez około 5-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż zalecana dawka (1 tabletka), bo może to spowodować poważne problemy ze zdrowiem. Leku nie należy stosować z alkoholem, ponieważ może to wpłynąć zarówno na działanie tabletki, jak i na ciśnienie tętnicze. 

Przed stosowaniem P-Force Ford 150 należy również przeczytać ulotkę, która jest dołączona do leku. 

Dlaczego lek P-Force Ford 150  jest wyjątkowym preparatem?

Mężczyźni dla których udane życie seksualne jest ważne, ale borykają się z zaburzeniami erekcji uniemożliwiającymi odczuwanie satysfakcji, to właśnie grupa dla której idealnym rozwiązaniem jest stosowanie leku P-Force Ford 150. Preparat ten jest w pełni bezpieczny przebadany i charakteryzuje się bardzo dużą skuteczności dzięki substancji czynnej sildenafil wchodzącej w jego skład. Podczas kuracji tym właśnie lekiem mężczyźni odczuwają przyjemność w życiu intymnym. Zauważalna jest poprawa humoru, większą witalność. Obserwuje się, że po udanym stosunku seksualnym, panowie mają oni więcej motywacji oraz chęci do działania. Seks również wpływa na stan fizjologiczny osoby. Często jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Sprzyja on metabolizmowi, a więc czujemy się bardziej świeżo i pełni energii.

Kto nie powinien stosować - Force Fort 150?

Nie zaleca się stosowania leku P-Force Ford 150 osobom:

- poniżej 18 roku życia 

- z defektami ciał jamistych, przy których stosowanie podobnych leków jest zakazane

- z chorobami serca i układu krwionośnego

- z ciśnieniem tętniczym

- jeśli występują alergie na którykolwiek składnik leku

Skutki uboczne P-Force Ford 150 

Nie są one często spotykane oraz w razie ich pojawienia nie przeszkadzają one w życiu mężczyzny. Najczęściej spotykane skutki uboczne to ból głowy, uczucie zatkanego nosa oraz zaczerwienienie twarzy. W razie pojawienia któregoś z tych skutków ubocznych należy zwrócić się do lekarza. Jednak mijają one bardzo szybko i nie naruszają działanie organizmu mężczyzny. P-Force Ford 150 jest uważany za jeden z najbardziej przyjaznych leków dla mężczyzn.

Gdzie można kupić P-Force Fort 150?

Lek jest dostępny bez recepty i można go kupić jedynie w aptekach internetowych. Taka forma zakupu cieszy się dużym powodzeniem, ze względu na szybkość, bezpieczeństwo i dyskrecję. Zamawiając lek na naszej stroni internetowej możesz być pewien, że dochowamy wszelkich starań, żeby lek dotarł do Ciebie jak najszybciej w takiej formie żeby nikt poza Tobą nie wiedział co zawiera przesyłka. Wiemy, że jest to ważne dla naszych klientów bo mówimy tu bardzo intymnych zakupach.

Zamówienie i dostawa leku P-Force Ford

Wyślemy Ci dokładnie tyle tabletek ile zamówisz, a możesz zamówić dowolna ilość, nie musi t być pełne opakowanie. Dodatkowo otrzymasz gratis 1 dowolną tabletkę z oferty do każdych zamówionych 4 tabletek. Przesyłkę wysyłamy natychmiast paczka kurierską za pobraniem lub do paczkomatu.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

P-FORCE FORT (sildenafil 150mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Sildenafil 150 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane