• SUPER P-FORCE (sildenafil 100 mg + dapoxetyna 60 mg)

 

SUPER P-FORCE

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

116,00 zł

29,00 zł

+ 2 szt.

8 tabletek

216,00 zł

27,00 zł

+ 4 szt.

12 tabletek

288,00 zł

24,00 zł

+ 6 szt.

20 tabletek

420,00 zł

21,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

720,00 zł

18,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

1 280,00 zł

16,00 zł

+ 40 szt.

160 tabletek

2 240,00 zł

14,00 zł

+ 80 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2020


 SUPER P-FORCE (sildenafil 100 mg + dapoxetyna 60 mg)

Gdyby zapytać współczesnych mężczyzn co jest ich największą bolączką w sferze fizycznej lub jakiej dolegliwości najbardziej się obawiają, często padłaby odpowiedź, że problemów z potencją. Nie wydaje się to być zaskakujące, gdyż w zasadzie każdy mężczyzna choć część swojej męskości definiuję poprzez sprawność i wysoką kondycję seksualną. Problemy z potencją przejawiają się w różny sposób i obejmują: zupełny brak możliwości osiągnięcia wzwodu, niepełny wzwód i niemożliwość utrzymania go na tyle długo, by odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny oraz przedwczesną ejakulację. Wszystkie te trzy symptomy mogą występować oddzielnie lub łącznie. I o takim przypadku teraz powiemy. Wyobraźmy sobie sytuację, że mężczyzna odczuwa podniecenie, osiąga wzwód i w trakcie stosunku po krótkiej chwili jego penis odmawia posłuszeństwa. Inna sytuacja to taka kiedy podczas stosunku wytrysk następuje bardzo szybko po jego rozpoczęciu, a często nawet zanim dojdzie do penetracji. Co to powoduje? W pierwszym przypadku oboje partnerzy mogą odczuwać niedosyt i nie są w stanie osiągnąć orgazmu. W drugim przypadku mężczyzna odczuwa ulgę z powodu wytrysku, natomiast jego partnerka nie ma szans na orgazm, bo stosunek trwa zdecydowanie zbyt krótko. Co takie sytuacje powodują? Jak zawsze w przypadku problemów z potencją, czyli krótko mówiąc kiedy mamy do czynienia z potencją, pojawiają się bardzo przykre odczucia od zawodu poprzez poczucie winy, wstyd, wycofanie. Kobiety często nie rozumiejąc co się dzieje, biorą całą winę za taki stan rzeczy na siebie, sądząc że są zbyt mało atrakcyjne i niepożądane.

Kiedy zaobserwujemy takie dolegliwości raz na jakiś czas nie ma powodu do paniki ani zamartwiania się, bo to może zdarzyć się każdemu. Jeśli jednak sytuacja będzie się powtarzać jest to sygnał, żeby tego nie lekceważyć i poszukać pomocy. Bo któż z nas nie marzy o długim niczym nie zakłóconym seksie, którego częścią jest rozbudowana gra wstępna, a przeciągający się stosunek da rozkosz i spełnienie obu partnerom. Te pragnienia nawet jeśli są chwilowo niemożliwe do spełnienia z powodu problemów z utrzymaniem wzwodu lub przedwczesnym wytryskiem, zawsze mogą być zrealizowane na nowo, jeśli tylko sięgniemy po odpowiedni lek. Problem jest poważny bo dotyczy już co trzeciego mężczyznę przed czterdziestym rokiem życia i co drugiego pana po pięćdziesiątce. Ma na to wpływ zarówno wiek, przebyte choroby jak i styl życia jaki wiedziemy. Warto wiec przyjrzeć się temu jak funkcjonujemy i starać się wyeliminować te czynniki, które obniżają naszą sprawność seksualną. Zła dieta, brak ruchy czy używki to sprzymierzeńcy ewentualnej impotencji. Jednak czasem bywa i tak, że mężczyźni wiodący najbardziej higieniczny tryb życia, borykają się z problemami z utrzymaniem wzwodu i przedwczesnym wytryskiem. 

Na szczęście współczesna farmakologia jest w stanie poradzić sobie z obiema tymi dolegliwościami przy pomocy jednego leku a jest nim Extra Super P-Force zawierający w swoim składzie dwie substancje czynne: sildenafil 100 mg oraz dapoksetynę 100 mg. Sildenafil to substancja leczą zaburzenia erekcji, a depoxetin wydłuża stosunek przez kontrolowanie wytrysku. Depoxetin w dawce 100 mg daje lek najmocniejszy w leczeniu przedwczesnego wytrysku. 

Ten złożony lek jest dedykowany mężczyznom powyżej osiemnastego roku życia, którzy cierpią na dolegliwości związane z niemożnością utrzymania wzwodu na tyle długo, aby odbyć na tyle długi stosunek seksualny aby zadowolił on boje partnerów i jednocześnie zdarza im się drugi objaw charakteryzujący impotencję to znaczy przedwczesny wytrysk, który w takim samym stopniu uniemożliwia odczuwanie wspólnej przyjemności z tak szybko przerwanego stosunku. Aby Extra Super P-Force zadziałał mężczyzna musi odczuwać podniecenie, które jest wywołane bodźcami zewnętrznymi takimi jak dotyk, zapach, wzrok czy fantazje erotyczne.


Kiedy już decydujemy się na stosowanie Extra Super P-Force co bardzo gorąco polecamy, lek należy zażyć ok. 40 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie musimy z zegarkiem w ręku pilnować czasu i dokładnie po upłynięciu tych 40 minut podejmować aktywności seksualnej, bo to nie brzmi zbyt romantycznie i nie pomaga w uzyskaniu odpowiedniego nastroju, ale wiedzmy że po upływie tych rzeczonych 40 minut, kiedy tylko dojdzie do stymulacji zewnętrznej będziemy w pełni sprawni aby odbyć długi stosunek zakończony wytryskiem w odpowiednim momencie. Extra Super P-Force można zażyć razem z posiłkiem lub poza nim. W przypadku kiedy połknęłam tabletkę razem z posiłkiem zwłaszcza tym tłustym, jego działanie może być nieco opóźnione. Zaleca się stosować jedną tabletkę na dobę i nie przekraczać tej dawki.substancje czynne


Sildenafil jest organicznym związkiem chemicznym, stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Jest środkiem opatentowanym w 1993 r przez przedsiębiorstwo Pfizer i w roku 1998 został wprowadzony na rynek. Jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE 5) występującym w ciałach jamistych członka. Seksualne pobudzenie powoduje, że w ciałach jamistych uwalnia się tlenek azotu, aktywując enzym - cyklozę guanylową i zwiększa stężenie cyklicznego monofosforanu guanezyny (c GMP). Powoduje w ten sposób rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych i umożliwia napłynięcie krwi do prącia. Powoduje - wywołuje w ten sposób erekcją.

Dapoksetyna jest stosowana w leczeniu przedwczesnego wytrysku. To silny, wybiórczy, szybko działający inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Hamujący wychwyt zwrotny noradrenaliny i dopaminy. Mechanizm działania dapoksetyny w leczeniu przedwczesnego wytrysku nasienia wiąże się z hamowaniem neuronalnego wychwytu zwrotnego serotoniny. Dapoksetyna była pierwotnie lekiem przeciwdepresyjnym, a jednym z niepożądanych działań jest właśnie opóźniony wytrysk (niemożność osiągnięcia orgazmu).

Te dwie substancje zamknięte w jednym leku w postaci Extra Super P-Force, sprawiają, że po ich zażyciu każdy mężczyzna poczuje się znów w pełni sprawny, mogący dać satysfakcje swojej partnerce i samemu cieszyć się długim namiętnym seksem. Sprawi to, że poczucie własnej wartości takiej osoby znów wzrośnie, będzie on bardziej pewny siebie a jednocześnie odprężony i zrelaksowany.


Jak w przypadku każdego leku również tego jego stosowanie może być obarczone ryzykiem jełki jesteśmy w grupie osób:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• z ciężką niewydolnością wątroby
• z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
• po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
• uczulonych na Sildenafil lub Dapoksetynę
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana ze względu na przebyte lub trwające choroby układu sercowo-naczyniowego, niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki


W takich przypadkach zawsze zanim rozpoczniemy kurację Extra Super P-Force należy skonsultować się z lekarzem.

Ewentualne skutki uboczne po zastosowaniu Extra Super P-Force :

Stosowania leku jest bezpieczne i bardzo skuteczne, jednakże u niektórych osób może wywoływać działania niepożądane – skutki uboczne. Występują one stosunkowo rzadko i są oceniane jako niezbyt silne, mogą to być: zaczerwienienia skóry twarzy, bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia i pracy serca, a także nudności. W niewielkiej ilości, poniżej 1 na 100000 przypadków pacjenci zgłaszali występowanie: bólu mięśni lub bólu pleców, osłabienie i senność oraz omdlenia.

Zamówienie w sklepie internetowym Extra Super P-Force bez konieczności posiadania recepty. 

Jak wszystko co zamówisz na naszej stronie internetowej nadamy bezzwłocznie i w taki sposób, aby tylko adresat wiedział co zawiera przesyłka. Wiemy, jak bardzo nasi klienci cenią sobie dyskrecję, dlatego dokonujemy wszelkich starań, żeby zakupu nie musiały wprowadzać Cię w zakłopotanie. Jest to niewątpliwa zaleta robienia zakupów przez Internet.

Przesyłkę nadamy pod wskazany przez ciebie adres, będziesz mógł za nią zapłacić przy odbiorze i co ważne możesz zamówić dokładnie tyle tabletek ile potrzebujesz. Nie ma konieczności zamawiania całego blistra.

Do opakowania zostanie załączona ulotka z wszelkimi informacjami na temat leku.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

SUPER P-FORCE (sildenafil 100 mg + dapoxetyna 60 mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil, dapoxetyna

Polecane