• ERIACTA - 100 (sildenafil 100mg)
Bez tytułu 16

 

ERIACTA - 100

 

od 1 do 3 tabletek cena: 17,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

52,00 zł

13,00 zł

+ 2 szt.

8 tabletek

88,00 zł

11,00 zł

+ 4 szt.

16 tabletek

160,00 zł

10,00 zł

+ 8 szt.

20 tabletek

180,00 zł

9,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

320,00 zł

8,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

560,00 zł

7,00 zł

+ 40 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2021


Eriacta – 100 sildenafil, którego producentem jest firma Ranbaxy, to wysokiej jakości lek, stosowany w leczeniu dysfunkcji seksualnych, takich jak brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk. 

Eriacta – 100 sildenafil poprawia kondycję seksualną, dzięki czemu możliwe jest odbycie pełnego i długiego stosunku. 

Apteka, przygotowała dla Ciebie Eriacta – 100 sildenafil najtaniej i co najważniejsze - bez recepty! Ponadto, mamy dla Ciebie coś jeszcze! Promocja, polega na tym, że kupując Eriacta – 100 sildenafil, dostajesz od nas gratisy!

Na zaburzenia erekcji, cierpi już ponad trzy miliony mężczyzn. „Skala” tego problemu wciąż rośnie i nic nie zapowiada się, aby coś w tej kwestii miało się zmienić. 

Zaburzenia seksualne, kojarzą nam się z mężczyznami, po czterdziestym roku życia, jednak stereotyp ten, jest błędny, ponieważ na dolegliwości, związane z obniżoną kondycją seksualną, skarżą się faceci już nie tylko po trzydziestce, ale nawet przed! 

Jest to w głównej mierze związane z szybkim i stresującym tempem życia.

Na skutek niebywałego postępu, jaki dokonał się zwłaszcza w dziedzinie nowoczesnych technologii, świat w którym przyszło nam żyć, uległ zmniejszeniu. Mamy wiele możliwości, do zapewnienia sobie różnorakich form rozrywki, jednak z reguły brakuje nam nawet chwili wolnego czasu, żeby zregenerować organizm. Taki styl życia, odbija się nie tylko na kondycji naszego organizmu, ale także na relacjach z bliskimi osobami. Stres i zmęczenie, bardzo często przyczyniają się do powstawania zaburzeń seksualnych. 

Niezależnie od tego, z jakich przyczyn cierpisz na zaburzenia erekcji, Eriacta – 100 sildenafil, jest doskonałym i przede wszystkim skutecznym produktem, który już po pierwszym zastosowaniu, rozpocznie proces regeneracji Twojej kondycji seksualnej. To znaczy, że niemalże od razu odczujesz poprawę! 

Eriacta – 100 sildenafil kupisz u nas tanio i co najważniejsze – bez recepty!

 Przyznasz zatem, że to naprawdę niska cena, za wyleczenie tej przykrej i męczącej dolegliwości?

Nasze życie we współczesnym świecie zdominowały pośpiech oraz zagrożenia, wyzwania i ciągłe zmiany, co przekłada się na nasze funkcjonowanie na co dzień. 

Generalnie, przetwarzamy tysiące informacji i niemalże cały czas, jesteśmy narażeni na nieustanny stres. Stan ten, kojarzy nam się z czymś przykrym, trudnym i niepożądanym, jednak czasami stres, pełni pozytywną funkcję mobilizującą nas do działania. Napięcie powoduje wtedy zwiększenie koncentracji oraz ma pozytywny wpływ na zapamiętywanie. Zwróćmy uwagę na to, że apatia czyli inaczej bezsilność, oznacza całkowitą obojętność oraz brak motywacji do zrealizowania określonego celu. Niestety, ale niewiele osób posiada umiejętność radzenia sobie ze stresem, dlatego z reguły jesteśmy narażeni na jego negatywne konsekwencje.

Na skutek stresu, doświadczymy bólów głowy, cierpimy na problemy z pamięcią, koncentracją, czujemy niepokój, mamy kłopoty ze snem… Nasze życie ulega po prostu gwałtownej zmianie. To właśnie stres w głównej mierze przyczynia się do powstawania zaburzeń erekcji.

Eriacta – 100 sildenafil wyleczy przykrą i męczącą dolegliwość sfery intymnej, dzięki czemu każdy Twój stosunek seksualny, będzie pełny oraz satysfakcjonujący! Eriacta – 100 sildenafil kupisz u nas tanio i bez recepty!

Jak ważną rolę w życiu każdego mężczyzny, odgrywa seks? 

Na pewno pojęcie seksualności, jest szerokie i wykracza poza wszystkie normy, panujące na ziemi. Generalnie seksualność jest to obszar, dzięki któremu możemy poznać, kim tak naprawdę jesteśmy. Seks to nie tylko stosunek czy przyjemność, ale coś silnie powiązanego z rozwojem. Dlatego dzięki seksualności odkrywamy ciągle nowe możliwości, płynące ze zbliżenia intymnego.

Seks, jest przede wszystkim spoiwem i jego brak w związku, przyczynia się do powstawania częstych kłótni i konfliktów, co może skończyć się nawet rozpadem relacji. Dlatego bardzo ważne jest, aby w momencie pojawienia się problemu, nie bagatelizować go, tylko wyjść mu naprzeciw. 

Eriacta – 100 sildenafil to doskonały lek dla mężczyzn, którzy chcą, aby ich relacja intymna stanowiłą nieodłączny element związku. Ty i Twoja partnerka, razem stanowicie jedność a wszystkie wasze wewnętrzne wymiary, oddziałują na siebie nawzajem, dlatego seks, jest bardzo istotną i łączącą siłą, która jest niezbędna elementem waszego życia.

Skuteczność i fenomen tego leku, zawarte są w dużej dawce jego substancji czynnej. 

Działanie Sildenafilu, podobnie jak tadalafilu czy wardenafilu, polega na zwiększeniu dopływu w krwi w kierunku prącia, co z kolei umożliwia osiągniecie trwałej erekcji. Mechanizm tego procesu, przebiega następująco: w ciałach jamistych prącia, dochodzi do uwolnienia tlenku azotu, w czasie pobudzenia seksualnego. Następnie na skutek przemian chemicznych, rozkurczają się mięsnie gładkie w ciałach jamistych i wypełniają się krwią, co skutkuje trwałą i silną erekcją. Generalnie sildenafil, blokuje enzym fosfodiesterazy typu 5, który jest odpowiedzialny za rozkład c-GMP. Stężenie tego związku w ciałach jamistych powoduje, że zwiększa się wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką.  Eriacta – 100 sildenafil działa tylko i wyłącznie w trakcie podniecenia seksualnego, dlatego warto poprzedzić stosunek grą wstępną, co zaowocuje pozytywnymi rezultatami zastosowania Eriacta – 100 sildenafil.

Dysfunkcje seksualne, takie jak impotencja lub przedwczesny wytrysk, to „zmora” dzisiejszych czasów. „Grono” mężczyzn, cierpiących na te przykre i męczące dolegliwości, stale się powiększa… 

Przede wszystkim, odbija się to negatywnie na prawidłowym funkcjonowaniu męskiego układu nerwowego i relacji z drugą osobą, która w wielu przypadkach, ulega nawet rozpadowi. Generalnie, problemy z potencją doprowadzają do frustracji oraz niepokoju. Mężczyzna, cierpiący na zaburzenia seksualne, unika seksu i wycofuje się z relacji intymnej. Zwróćmy teraz uwagę, na pewną oś, dzięki której można doskonale ocenić, jak ważny dla mężczyzn jest prawidłowy wzwód. 

Istotę męskości doskonale oddaje schemat fallus-erekcja-męskość. Na jego przykładzie dostrzegamy, co dzieje się w psychice mężczyzny, który cierpi na impotencję lub przedwczesny wytrysk. Niemoc płciowa powoduje frustracje, lęki, napięcia, a niekiedy nawet – agresję, ponieważ prawidłowy wzwód, to symbol męskości!

Eriacta – 100 sildenafil to doskonały wybór, dzięki któremu całkowicie zapomnisz, o swojej dolegliwości i napełnisz Twoją relację intymną, magicznym pożądaniem, zmysłowością oraz bliskością emocjonalną!

Dzięki Eriacta – 100 sildenafil, rozluźnisz się, co spowoduje Twoje otwarcie się na wszelkie doznania i fantazje, płynące prosto z najbardziej ukrytych zakamarków ciała oraz duszy! 

Sklep, przygotował dla Ciebie coś jeszcze! Kupując Eriacta – 100 sildenafil, dostajesz od nas gratisy! Tak więc płacąc za jeden produkt, drugi dostajesz za darmo!

 

Życie w pośpiechu sprawia, że kupujemy  produkty, które są pozbawione witamin, co doprowadza do wypłukiwania z naszego organizmu wartościowych składników, niezbędnych do naszego prawidłowego funkcjonowania. Następstwem złej diety, są różne dolegliwości i przewlekłe choroby, jak np. anemie, depresje, przeziębienia. Jeśli chodzi o brak aktywności fizycznej, to świadomość naszego społeczeństwa w tej kwestii jest większa, jednak minie jeszcze naprawdę dużo czasu, zanim kolejki do lekarzy się zmniejszą. 

Spożywanie niezdrowej żywności oraz brak aktywności fizycznej, to czynniki sprzyjające pojawianiu się dysfunkcji seksualnych. 


Zapoznam Cię teraz z informacjami, jak prawidłowo stosuje się Eriacta – 100 sildenafil.

Eriacta – 100 sildenafil  tak jak inne leki, może spowodować wystąpienie działań niepożądanych, jednak są one rzadkie i z reguły krótkotrwałe. Do najczęstszych skutków ubocznych, zalicza się bóle lub zawroty głowy i zaczerwienie twarzy. Dlatego pamiętaj, że należy zachować szczególną ostrożność, jeśli chodzi o prowadzenie pojazdów mechanicznych. W momencie, kiedy pojawią się działania niepożądane, należy niezwłocznie przerwać stosowanie leku i odbyć konsultację lekarską. Eriacta – 100 sildenafil jest bezpiecznym lekiem i częstotliwość występowania powikłań, jest naprawdę znikoma. 

Eriacta – 100 sildenafil, nie jest wskazany dla mężczyzn, uczulonych na jakikolwiek składnik tego leku, z nadciśnieniem lub niedociśnieniem krwi, z chorobami serca (miażdżyca czy przerost mięśnia sercowego). 

Produkt stosuje się na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym, który najlepiej poprzedzić grą wstępną, ponieważ Eriacta – 100 sildenafil działa tylko i wyłącznie w czasie podniecenia Nie zaleca się, aby w trakcie stosowania Eriacta – 100 sildenafil spożywać alkohol lub tłuste pokarmy, ponieważ może to opóźnić działanie leku. 

Eriacta – 100 sildenafil, pozwoli Ci zaakceptować Twoją niepowtarzalność i wydobędzie z Ciebie wszystko to, co dotychczas blokowała Twoja dolegliwość. 

Eriacta – 100 sildenafil już tak naprawdę po pierwszym zastosowaniu, uzdrowi Twoją kondycję seksualną, dzięki czemu urozmaicisz oraz wzbogacisz,  swoje intymne i erotyczne doznania! 

Eriacta – 100 sildenafil to doskonały produkt dla mężczyzn, którzy chcą, mimo ogromu stresu i napięć, jakie pojawiają się na co dzień, prowadzić pełne i satysfakcjonujące życie erotyczne!


Eriacta – 100 sildenafil, to bajeczne antidotum, stosowane w celu wyleczenia zaburzeń seksualnych, takich jak impotencja lub przedwczesny wytrysk. 

Kupując u nas Eriacta – 100 sildenafil masz pewność, że Twoja kondycja seksualna, zostanie przywrócona do formy! Od teraz zamiast lęku, strachu czy bezradności, które powstały na skutek męczącej Cię dolegliwości, pojawią się inspiracja, motywacja oraz kreatywność, co przyczyni się do tego, że jeszcze lepiej poznasz nie tylko siebie, ale także swoją partnerkę! 

Sklep przygotował dla Ciebie Eriacta – 100 sildenafil najtaniej i co najważniejsze – bez recepty! Już teraz, nie wychodząc z domu, znalazłeś rozwiązanie swojego problemu! Widzisz, Eriacta – 100 sildenafil jest właśnie tym, czego tak naprawdę potrzebujesz! Ponadto apteka ma dla Ciebie prezenty! Promocja polega na tym, że kupując Eriacta – 100 sildenafil dostajesz od nas drugi produkt, zupełnie za darmo! Zamawiając Eriacta – 100 sildenafil w paczce, którą do Ciebie wyślemy, znajdziesz gratisy! Eriacta – 100 sildenafil będzie zapakowana w formie zwykłej przesyłki, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszona.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

ERIACTA - 100 (sildenafil 100mg)

  • Producent: RANBAXY
  • Skład: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane