• LEVITRA 20 (wardenafil 20mg)
Bez tytułu 21

 

LEVITRA 20

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

72,00 zł

18,00 zł

+ 2 szt.

8 tabletek

136,00 zł

17,00 zł

+ 4 szt.

12 tabletek

192,00 zł

16,00 zł

+ 6 szt.

16 tabletek

240,00 zł

15,00 zł

+ 8 szt.

20 tabletek

280,00 zł

14,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

520,00 zł

13,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

960,00 zł

12,00 zł

+ 40 szt.

120 tabletek

1 320,00 zł

11,00 zł

+ 60 szt.

200 tabletek

2 000,00 zł

10,00 zł

+ 100 szt.

400 tabletek

3 200,00 zł 8,00 zł + 200 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

08/2020

Bez tytułu 21Bez tytułu 10

Levitra 20 mg to lek najnowszej generacji przywracający sprawność seksualną. Już nie musisz się martwić, po zażyciu leku Levitra Twój wzwód zawsze będzie satysfakcjonujący. W twoja-apteka.net możesz kupić bez recepty i tanio. Nasz sklep internetowy oferuje szybką dostawę kurierem. Nie chcesz dostawy kurierem? Interesuje Cię paczkomat InPost? Nie ma sprawy! Przesyłkę możesz odebrać w paczkomacie i zapłacić przy odbiorze. Tabletki na potencję jeszcze nigdy nie kupowałeś tak sprawnie i bez zbędnych i krępujących pytań.

Impotencja już nie będzie Twoim problemem. Levitra 20mg zawiera substancję czynną wardenafil, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcyjnych (zwanych czasami impotencją) u dorosłych mężczyzn, polegających na niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia(erekcji) w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności preparatu Levitra jest stymulacja seksualna.

Jak działa Levitra?

Substancja czynna preparatu Levitra, wardenafil, należy do grupy leków zwanych inhibitoramifosfodiestaryzy 5 (PDE5). Wardenafil hamuje enzym fosfodiestyrazy, który normalnie powoduje rozpad substancji znanej pod nazwą cyklicznego GMP (cGMP). Podczas normalnej stymulacji seksualnej cGMP jest produkowany w prąciu, gdzie powoduje rozkurcz mięśni gładkich ciał jamistych(corpora cavernosa), pozwalający na większy napływ krwi do ciał jamistych, co wywołuje erekcję. Hamując rozpad cGMP, Levitra przywraca prawidłowy wzwód. Do wywołania wzwodu potrzebna jest nadal stymulacja seksualna.

Jak stosować preparat Levitra?

Zalecana dawka preparatu Levitra wynosi 20 mg, przyjmowane razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 25 do 60 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Początek działania preparatu Levitra może być opóźniony, jeżeli lek przyjmuje się wraz z posiłkiem wysokotłuszczowym. W zależności od skuteczności i działań niepożądanych dawkę leku można zwiększyć maksymalnie do 40 mg. Pacjenci z zaburzeniem czynności wątroby lub ciężkim zaburzeniem czynności nerek powinni rozpocząć leczenie od dawki 20 mg. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedna tabletka na dobę.

Jakie ryzyko wiąże się ze stosowaniem preparatu Levitra?

Najczęstsze działania niepożądane związane ze stosowaniem preparatu Levitra (obserwowane u więcej niż 1 pacjenta na 10) to ból głowy i zaczerwienienie twarzy. Preparatu Levitra nie powinny stosować osoby, u których może występować nadwrażliwość(uczulenie) na wardenafil lub którykolwiek składnik preparatu, i u których nie jest wskazana aktywność seksualna (np. mężczyźni z ciężkimi chorobami układu krążenia, jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). Preparatu Levitra nie powinni także przyjmować pacjenci, którzy doznali utraty widzenia spowodowanej zaburzeniami przepływu krwi do nerwu w gałce ocznej(przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego - NAION). Przeciwwskazane jest przyjmowanie preparatu Levitra z azotanami (leki stosowane w leczeniu dławicy piersiowej).Ponieważ preparatu Levitra nie badano na pacjentach z ciężką niewydolnością wątroby lub nerek, nie powinni go stosować pacjenci z zaburzeniami ciśnienia krwi, lub którzy przeszli udar lub zawał serca w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.Przeciwwskazane jest jednoczesne stosowanie preparatu Levitra z niektórymi lekami, jak ketokonazoli itrakonazol (leki przeciwgrzybiczne) lub rytonawir i indynawir (stosowane w leczeniu zakażenia wirusem HIV).

Tabletki najtaniej bez recepty - Twój lek na potencję teraz dostępny na wyciągnięcie ręki.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

LEVITRA 20 (wardenafil 20mg)

  • Producent: Bayer
  • Skład: Wardenafil 20 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: wardenafil

Polecane