• VIPASANA 100 (sildenafil 100mg)

 

VIPASANA 100

 

od 1 do 9 tabletek cena: 17,90 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

130,00 zł

13,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

240,00 zł

12,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

440,00 zł

11,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

720,00 zł

9,00 zł

+ 40 szt.

150 tabletek

1 125,00 zł

7,50 zł

+ 75 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

06/2020


Vipasana 100 mg sildenafil jest boskim produktem, który stosuje się do leczenia zaburzeń kondycji seksualnej u mężczyzn! 

Czy wiesz, że na problemy z potencją, cierpi już ponad 3 miliony mężczyzn? Liczba ta, z dnia na dzień, stale rośnie i z problemem tym, mierzą się nie tylko faceci po czterdziestym roku życia, ale również trzydziesto, a nawet dwudziestolatkowie! 

Vipasana 100 mg sildenafil to lek, dzięki któremu już po pierwszym zastosowaniu, odczujesz poprawę i będziesz mógł cieszyć się z doznań erotycznych, o jakich wcześniej nawet nie śniłeś!

Vipasana 100 mg sildenafil, to bajeczny specyfik, który podniesie jakość Twojej kondycji seksualnej, dzięki czemu każde zbliżenie z Twoją partnerką, będzie pełne satysfakcji!

Żyjemy w czasach, w których panują wszechobecny pośpiech i stale nam towarzyszący stres, co bardzo negatywnie wpływa, nie tylko na organizm oraz psychikę, ale także na nasze życie prywatne! 

Postęp technologiczny, jakiego jesteśmy świadkami, przyczynił się do tego, że świat znacznie się zmniejszył, głównie dzięki internetowi. Mamy teraz bardzo dużo różnych możliwości, do zapewnienia sobie rozrywki i jednocześnie narzekamy na brak wolnego czasu, żeby znaleźć chociaż chwilę, na odpoczynek! 

W przeszłości, życie na ziemi było zgoła inne! Człowiek funkcjonował zgodnie z naturą, przez co był spokojniejszy oraz radośniejszy! Ludzie przede wszystkim nie zapadali na tyle chorób, jak ma to miejsce obecnie! 

Dzisiaj jakość naszego życia uległa diametralnej zmianie! Nie ma wątpliwości, że to właśnie pośpiech skraca nasze życie! Poprzez ciągły stres, osłabieniu ulega nasz organizm! Współczesny człowiek znajdzie naprawdę wiele powodów do zmartwień. Denerwujemy się, czy zdążymy spłacić kredyt na czas, o pracę, o naszych bliskich…

Stresogenne czynniki, przyczyniają się do powstania zaburzeń erekcji oraz obniżenia kondycji seksualnej! 

Vipasana 100 mg sildenafil, który kupisz w naszej aptece online najtaniej i bez recepty, zapewni Ci komfort, w kontaktach intymnych z Twoją partnerką oraz napełni Twój związek, szczęściem oraz radością!

Pamiętajmy, że oprócz stresu, również zła dieta oraz brak aktywności fizycznej, mogą przyczynić się do osłabienia naszej kondycji seksualnej! 

Stosując Vipasana 100 mg sildenafil, warto jest więc zadbać o siebie, poprzez spożywanie zdrowych pokarmów i uprawianie sportu! Poprawienie jakości naszego życia, z pewnością będzie miało nie tylko pozytywny wpływ, na naszą sferę intymną, ale przede wszystkim, na cały nasz organizm! 

Niezdrowe odżywianie się, stało się czymś normalnym, we współczesnym świecie! Oczywiście, coraz więcej osób, uświadamia sobie, jakie negatywne skutki niesie za sobą zła dieta, jednak mimo wszystko, ciągle jest bardzo dużo osób, bagatelizujących swój jadłospis oraz spożywających pokarmy, zawierające duże ilości cukru oraz glutenu! Taki styl życia, przyczynia się nie tylko do powstania otyłości czy nadwagi, ale powoduje również problemy z układem nerwowym! 

Na skutek tego, że spożywamy niezdrowe jedzenie, dochodzi do wypłukiwania z naszego organizmu, wszystkich wartościowych składników, niezbędnych przecież do prawidłowego funkcjonowania! Nieustanny pośpiech, doprowadza do tego, że nie czytamy w ogóle składu na opakowaniach, przez co kupujemy bezwartościowe i ubogie w witaminy oraz składniki mineralne, produkty. 

Jeśli chodzi o sport, to również mamy postęp w tej dziedzinie, bo coraz więcej osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, że siedzący tryb życia, powoduje nie tylko problemy z krążeniem, ale całościowo wpływa kondycję naszego organizmu! Mimo wszystko, noszenie zakupów na trasie sklep – dom nie może być traktowane, jako wysiłek fizyczny! Kolejki do lekarzy są nadal długie, dlatego świadomość naszego społeczeństwa w kwestii aktywności fizycznej, jest nadal za mała!

Vipasana 100 mg sildenafil to lek, który wzbogaci nie tylko Twoje doznania fizyczne, płynące z seksu, ale również psychiczne oraz duchowe! Przecież seks, jest czymś wiec, niż tylko stosunkiem! To coś niemalże magicznego i wykraczającego poza wszelkie normy, panujące na ziemi!

Seksualność, jeśli nie dotykają ją żadne dysfunkcje, wpływa pozytywnie nie tylko na naszą osobowość, ale na całe życie!

Vipasana 100 mg sildenafil, to nadnaturalny eliksir, dzięki któremu, odkryjesz niespotykane dotąd poczucie jedności i porozumienia, ze swoją bliską osobą!

Vipasana 100 mg sildenafil to klucz do otwarcia drzwi, za którymi skryte są głębokie doznania seksualne!

Seks, jest spoiwem między partnerami i jego brak, przyczynia się do powstawania licznych kłótni oraz konfliktów, które w przyszłości mogą skończyć się nawet rozpadem związku! Dlatego należy przez cały czas, dbać relację intymną a kiedy pojawiają się jakiekolwiek problemy, nie wolno ich bagatelizować!

Seksualność i intymność stanowią pole, w którym dochodzi do wymiany emocjonalnej, między kobietą a mężczyzną! Polega to na tym, że we wszystkich naszych wymiarach, dochodzi do wzajemnego oddziaływania! 

Generalnie chodzi o to, że nasza psychika a także emocje, mają wpływ na nasze ciało! Jeśli czujemy, jakiekolwiek napięcie w ciele, to z pewnością przekłada się to na naszą psychikę! Emocje, psychika, wyobraźnia oraz duchowość są cechami, silnie ze sobą powiązanymi!

Dlatego zaburzenia erekcji lub przedwczesny wytrysk są dolegliwościami bardzo niebezpiecznymi nie tylko dla ciała mężczyzny, ale również dla jego kondycji psychicznej!

Męską samoocenę doskonale określa, następujący schemat: fallus – energia- męskość.  Oś ta, dotyczy każdego mężczyzny, na całej kuli ziemskiej! Nie ma żadnych wątpliwości, że zaburzenia erekcji, powodują obniżenie męskiej samooceny a przedwczesny wytrysk, doprowadza do frustracji!

Vipasana 100 mg sildenafil pozwoli Ci poznać, kim tak naprawdę jesteś! Vipasana 100 mg sildenafil spowoduje, że bardziej się rozluźnisz i zadbasz nie tylko o swoją kondycję seksualną, ale także o sferę swoich emocji!

Problem impotencji pojawia się wtedy, kiedy do zaburzeń erekcji dochodzi notorycznie, a nie jak ma to miejsce tylko epizodycznie!

Bardzo często, brak wzwodu towarzyszy nam np. kiedy jesteśmy zmęczeni! Nie należy wpadać w panikę, bo wystarczy tylko zregenerować organizm i dolegliwość, powinna ustąpić. Natomiast kiedy zaburzenia erekcji, towarzyszą nam niemalże przy każdym zbliżeniu, to wtedy nie należy ignorować problemu, ponieważ może to pociągnąć za sobą bardzo negatywne skutki! 

Zaburzenia erekcji powodują niechęć do zbliżenia oraz obniżenie poczucia własnej wartości. Erekcja to przecież nic innego, jak symbol męskości i jej brak, odczuwalny jest niemalże jako kompromitacja!

Vipasana 100 mg sildenafil to lek, która napełni Twoją relację powiewem świeżości i sprawi, że każde Twoje zbliżenie z bliską osobą będzie niepowtarzalnym zjawiskiem!

Choroba rzuciła Ci rękawice, więc stań do walki! Bagatelizując swój problem, tylko go pogłębiasz! 

Vipasana 100 mg sildenafil pomoże Ci na nowo, odkryć siebie i poczuć się w pełni zintegrowanym, ze swoim ciałem! Nie musisz już szukać porad u specjalistów, które są bardzo czasochłonne i kosztowne! Znalezienie przyczyny swojej dolegliwości, nie zawsze kończy się przecież na jednej wizycie, ponieważ zaburzenia erekcji mogą pojawiać się z naprawdę różnych powodów! 

Vipasana 100 mg sildenafil wprowadzi do Twojej relacji, wewnętrzną spójność oraz harmonię!

Zapoznam Cię teraz, jak prawidłowo stosuje się Vipasana 100 mg sildenafil!

Vipasana 100 mg sildenafil to produkt, który swoją skuteczność zawdzięcza substancji czynnej, jaką jest sildenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Jego działanie, polega na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, zlokalizowanych w okolicach penisa, co umożliwia prawidłowy przepływ krwi do prącia i osiągnięcie erekcji! Aby Vipasana 100 mg sildenafil skutecznie zadziałał, należy być w stanie stymulacji seksualnej! Mówiąc prościej: Musisz być  podniecony!

Vipasana 100 mg sildenafil tak jak inne leki, ma przeciwskazania w zastosowaniu! Vipasana 100 mg sildenafil nie mogą stosować osoby, które są nadwrażliwe na jakikolwiek składnik tego produktu, cierpiące na niedociśnienie krwi, z niewydolnością wątroby, chorobami układu sercowo – naczyniowego jak np. dławica piersiowa albo ciężka niewydolność serca. Nie powinno się stosować Vipasana 100 mg sildenafil przy równoczesnym przyjmowaniu leków, z grupy inhibitorów fosfodiesterazy-5, rytonawiru, innych  preparatach zawierających slidenafil oraz w trakcie stosowania innych metod, leczenia zaburzeń erekcji.

Vipasana 100 mg sildenafil przyjmuje się doustnie na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać wskazanej dawki, bez konsultacji lekarskiej. Vipasana 100 mg sildenafil stosujemy raz w ciągu doby!

Vipasana 100 mg sildenafil może spowodować wystąpienie działań niepożądanych, do których zalicza się: bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uderzenia gorąca, niestrawność, uczucie zatoru w nosie, senność, omdlenie, wymioty, nudność oraz przyśpieszona akcja serca.

W momencie pojawienia się, działań niepożądanych, należy niezwłocznie przerwać stosowanie Vipasana 100 mg sildenafil i odbyć konsultację lekarską.

Dzięki Vipasana 100 mg sildenafil otworzysz się na jeszcze głębsze doznawanie kontaktu, ze swoją partnerką!

Vipasana 100 mg sildenafil to produkt, który zapewni Ci satysfakcje, spełnienie i zadowolenie, z każdego kontaktu intymnego!

Vipasana 100 mg sildenafil wzmocni nie tylko Twoje ciało, ale również ducha i podniesie Twoje siły seksualne! Od teraz, od kiedy odkryłeś Vipasana 100 mg sildenafil, Twoją intymność napełni harmonia oraz błogość fizyczna!

Nasza apteka internetowa, powstała dla takich odważnych mężczyzn jak Ty! Skoro tu jesteś to zrobiłeś pierwszy krok, do wyleczenia swojej kondycji seksualnej! 

Następnym etapem będzie zakup Vipasana 100 mg sildenafil czyli fantastycznego leku, dzięki któremu poczujesz się bardziej odprężony, szczęśliwszy oraz pełen optymizmu!

Vipasana 100 mg sildenafil uwolni Cię od wszelkich lęków oraz napięć, które spowodowała ta przykra dysfunkcja!

W paczce, oprócz Vipasana 100 mg sildenafil znajdziesz coś jeszcze! Będzie to prezent, w postaci gratisu! Tak więc kupując jeden produkt, dostajesz dwa! Czy nie jest to wspaniała okazja?! Ponadto, przesyłka, którą do Ciebie wyślemy Vipasana 100 mg sildenafil będzie w zwykłej formie, przez co Twoja prywatność nie zostanie w żaden sposób naruszonaNapisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

VIPASANA 100 (sildenafil 100mg)

  • Producent: Healing Pharma
  • Skład: Sildenafil 100 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane