• ZHEWITRA-40 (wardenafil 40mg)

 

ZHEWITRA - 40

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

260,00 zł

26,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

480,00 zł

24,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

820,00 zł

20,50 zł

+ 20 szt.

50 tabletek

975,00 zł

19,50 zł

+ 25 szt.

100 tabletek

1 630,00 zł

16,30 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

5 200,00 zł

13,00 zł

+ 200 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 40 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2020


Zhewitra 40 mg wardenafil, to boski specyfik, który skutecznie leczy zaburzenia, związane z obniżoną kondycją seksualną. Liczba mężczyzn, cierpiących na problemy z erekcją, przekroczyła już ponad 3 miliony! Nic nie wskazuje na to, aby „plaga” siejąca „spustoszenie”, w obszarach intymnych mężczyzn, miała zmaleć! 

Zapoznam Cię teraz z piękną lekturą, opisującą nasz wspaniały produkt, jakim jest Zhewitra 40 mg wardenafil!

Zaburzenia erekcji, stały się w ostatnich latach dosyć powszechnym zjawiskiem i cierpi na nie coraz więcej mężczyzn, w różnym wieku. Przecież w przeszłości problem ten, kojarzył się tylko i wyłącznie z mężczyznami, ze „starszych” kategorii wiekowych! A teraz, na obniżoną kondycję seksualną, skarżą się trzydziesto – a nawet dwudziestolatkowie! Zaburzenia erekcji, mogą być pochodną, nie tylko niezdrowego trybu życia, ale dotyczą również braku doświadczenia w seksie lub przy pojawieniu się nowej partnerki i strachu, czy uda się ją zaspokoić!

Bez względu na to, z jakich powodów cierpisz na tę przykrą dolegliwość, Zhewitra 40 mg wardenafil, to cudowny eliksir, który już po zażyciu pierwszej tabletki, zacznie uzdrawiać Twoją kondycję seksualną! Od razu poczujesz ulgę! 

Odpręż się, bo Zhewitra 40 mg wardenafil, spełni Twoje wszystkie, najbardziej ukryte pragnienia erotyczne i napełni Twoją relację intymną doskonałością, harmonią oraz blaskiem czyli cechami, które stanowią piękno! 

Seks, jest spoiwem, które łączy dwoje ludzi i jego brak, powoduje licznie kłótnie oraz konflikty. Kochający się ludzie stanowią jedność - dotyczy to przecież nie tylko relacji intymnej, ale całego życia. Polega to na tym, że wszystkie nasze wewnętrzne wymiary, wzajemnie na siebie oddziałują! 

Zhewitra 40 mg wardenafil sprawi, że Twoja relacja intymna uzyska nową jakość i wasze wspólne doznania erotyczne, staną się jeszcze bardziej pełniejsze!

Zhewitra 40 mg wardenafil, odkryje wszystko to, co drzemie w Twojej duszy, a każde zbliżenie, będzie jeszcze bardziej radośniejsze oraz satysfakcjonujące! 

Przyszło nam żyć naprawdę w trudnych czasach, w których towarzyszą nam nieustanny pośpiech oraz ciągły stres, co wywołuje negatywne zmiany nie tylko w funkcjonalności naszego organizmu, ale również w naszej relacji intymnej!

Jeśli cofniemy się o kilka lub kilkanaście lat wstecz, to przypominamy sobie czasy, w których życie ludzi było bardzo spokojne oraz radosne! Tak, kiedyś rzeczywiście wszystko wyglądało inaczej, mimo, że nie było takich nowoczesnych technologii, jakie mamy obecnie! W przeszłości ludzi byli spokojniejsi i mniej chorowali, ponieważ po prostu żyli w zgodzie z naturą. 

A teraz? 

Jesteśmy świadkami cywilizacyjnych zmian, które owszem, dostarczają nam coraz ciekawszych możliwości spędzania wolnego czasu, jednak z reguły brakuje nam go, ponieważ na co dzień jesteśmy zaabsorbowani ogromną ilością pracy oraz problemów! Nic przecież nie jest za darmo!

Wszystko to sprawia, że nasze życie staje się krótsze. Stres, stał niemalże, naszym nieodłącznym partnerem a jego skutki, są bardzo szkodliwe dla organizmu i niekiedy nawet nieodwracalne! Niewiele osób potrafi radzić sobie ze stresem, dlatego z reguły, jesteśmy narażeni na jego negatywne działanie. A przecież kto z nas, nie skarży się na lęki, niepokoje, zaburzenia snu, problemy z koncentracją? Wiele osób, pogarsza niestety swoją sytuacje i popada w nałogi, które w dalszej odsłonie, pogłębiają jeszcze bardziej nasze problemy! 

Stres powoduje, napięcie mięśni naszego ciała i jeśli przyjmuje chroniczną formę, to regeneracja organizmu, bywa zdecydowanie dłuższa! Wiemy doskonale, że sytuacje stresogenne, powodują przyśpieszenie akcji serca i wzrost ciśnienia krwi, co stanowi bardzo duże niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia!

Zwróćmy również uwagę na to, że stres powoduje spłycenie oddechu, jego przyśpieszenie oraz sprawia, że pojawiają się w nim napięcia! A przecież oddech, jest bardzo mocną powiązany z naszą równowagę emocjonalną, dlatego każda jego dysfunkcja, odbija się na naszej psychice, powodując poważne skutki! Spłycony oddech, przyczynia się do niedotlenienia, przez co budzimy się przemęczeni i rozbici!

Stres, ma przede wszystkim bardzo negatywny wpływ na nasze funkcje psychiczne, ponieważ powoduje ich upośledzenie! 

Dlatego kiedy się denerwujemy, to mamy zazwyczaj problemy z:  koncentracją, prawidłowym wysławianiem się, logicznym myśleniem, reakcjami oraz emocjami. Jest to, bardzo niebezpieczne, zwłaszcza kiedy stres, przejdzie do formy chronicznej. Niekorzystne skutki stresu, powodują szereg niebezpiecznych powikłań, które dotyczą nie tylko naszego zdrowia, ale również wpływają negatywnie na naszych bliskich!

Zhewitra 40 mg wardenafil, jest dla facetów, którzy nie bagatelizują swoich problemów, tylko biorą sprawy w swoje ręce! Zhewitra 40 mg wardenafil, poprawia nie tylko sprawność seksualną, ale jeszcze bardziej wzmacnia atrakcyjność oraz niepowtarzalność! 

Zhewitra 40 mg wardenafil, pozwoli Ci odkryć wszystkie bogactwa, jakie kryje Twoja seksualność! 

Zhewitra 40 mg wardenafil kupisz w naszym sklepie online najtaniej i co najważniejsze – bez recepty!

Czy wiesz, że chodzenie po gabinetach lekarskich i szukanie przyczyn tej przykrej dolegliwości, jest czasochłonne, frustrujące oraz kosztowne? Generalnie, zaburzenia erekcji, mogą pojawić się z naprawdę wielu różnych powodów i nie zawsze specjalista, jest w stanie na pierwszej wizycie, zdiagnozować Twój problem! 

Zhewitra 40 mg wardenafil już po zażyciu pierwsze kapsułki, pozwoli Ci cieszyć się z doznań erotycznych!

Wiele osób, utożsamia zbliżenie, tylko z odbyciem stosunku, jednak w rzeczywistości, seks jest czymś więcej, aniżeli tylko chwilą przyjemności! To coś, co przekracza sferę ludzkiego myślenia – to magiczny rytuał, wykraczający poza każdą galaktykę!

Zhewitra 40 mg wardenafil, to baśniowy eliksir, dzięki któremu, znowu poczujesz się w swojej relacji intymnej bezpiecznie, ponieważ wszystko to, co przyczyniło się do Twojej dysfunkcji, odejdzie w niepamięć! 

Zhewitra 40 mg wardenafil napisze nową historię Twojego życia!


Impotencja, jest przykrym stanem chorobowym, który powoduje u mężczyzn obniżenie poczucia własnej wartości! O problemie jednak mówimy dopiero wtedy, kiedy brak wzwodu pojawia się notorycznie, a nie tylko epizodycznie! Zaburzenia erekcji, występują czasami z powodu przemęczenia organizmu i nie ma wtedy powodu do paniki! Wystarczy tylko zregenerować organizm…

Jeśli problem ten, pojawia się niemalże przy każdym zbliżeniu, to wtedy rzeczywiście mamy powody do niepokoju! Należy zwrócić uwagę, że zaburzenia erekcji, pojawiają się nawet w okresie, kiedy relacja emocjonalna między partnerami stoi na wysokim poziomie!  

Zhewitra 40 mg wardenafil sprawi, że Twoje każde zbliżenie z partnerką, będzie pełne magnetyzmu, to znaczy pełnym pragnienia oraz czaru dotykiem!

Zhewitra 40 mg wardenafil, pozwoli Ci odczuć głęboką satysfakcję, wypływającej z wzajemnej intymności!

Męską samoocenę doskonale obrazuje schemat: fallus – erekcja – męskość. Na przykładzie tej osi, odnoszącej się przecież do każdego mężczyzny, na całej kuli ziemskiej, widzimy, jak ważną rolę w jego życiu, odgrywa prawidłowy wzwód! Jeśli cierpimy zatem na zaburzenia, związane z erekcją, to zniekształceniu ulega nasza samoocena i powoduje wycofywanie się, z relacji intymnej! Brak wzwodu lub przedwczesny wytrysk mężczyzna, traktuje jako upokorzenie oraz frustrację! 

Na zakończenie naszej lektury, zapoznam Cię z informacjami, dotyczącymi stosowania Zhewitra 40 mg wardenafil!

Zhewitra 40 mg wardenafil, skutecznie rozwiązuje wszelkie problemy, które pojawiają się w związku z zaburzeniami erekcji. Regularne stosowanie  Zhewitra 40 mg wardenafil, przywraca męską potencję oraz leczy wszystkie objawy, związane z zaburzeniami erekcji! Zhewitra 40 mg wardenafil cieszy się 100% skutecznością oraz bezpieczeństwem, co sprawia, że jest on tak bardzo popularny w leczeniu zaburzeń potencji.

Substancją czynną tego produktu, jest wardenafil, którego działanie polega na hamowaniu produkcji enzymów, które odpowiadają za przepływ krwi w kierunku prącia. Właśnie pod wpływem enzymów, krew zapełnia ciała jamiste, co umożliwia osiągnięcia prawidłowego oraz długotrwałego wzwodu!

Zhewitra 40 mg wardenafil, najlepiej zastosować, na godzinę lub pół, przed planowanym stosunkiem seksualnym. W trakcie przyjmowania Zhewitra 40 mg wardenafil, nie należy spożywać tłustych pokarmów oraz wysokoprocentowego alkoholu (można przyjmować ewentualnie tylko małe dawki niskoprocentowych napojów alkoholowym), ponieważ może to zahamować działanie Zhewitra 40 mg wardenafil! Należy pamiętać, aby przestrzegać wszystkich zaleceń, zawartych w ulotce leku.

Zhewitra 40 mg wardenafil, działa  od sześciu do dwunastu godzin i jest to czas, kiedy możesz wielokrotnie odbyć stosunek! 

Pamiętaj, żeby nie stosować większej dawki na własną rękę, tylko dopiero po konsultacji lekarskiej! Zhewitra 40 mg wardenafil, jest przeznaczony tylko i wyłącznie do stosowania przez mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat!

Zhewitra 40 mg wardenafil, tak jak inne leki, ma przeciwskazania w zastosowaniu! 

Zhewitra 40 mg wardenafil nie powinny zażywać osoby, które w przeszłości przebyły zawał serca lub udar mózgu. Zhewitra 40 mg wardenafil nie jest przeznaczony dla osób, które są uczulone na jakąkolwiek substancję tego produktu! Przeciwskazania do zastosowania Zhewitra 40 mg wardenafil dotyczą również pacjentów, z  następującymi dolegliwościami: niewydolność wątroby, nadciśnienie lub niedociśnienie krwi, niewydolność nerek, problemy z krążeniem.

Osoby, przyjmujące riocyguat lub lek azotanowy, również nie powinny stosować wardenafilu.

Zhewitra 40 mg wardenafil tak jak inne leki, może spowodować działania niepożądane, jednak występują one bardzo rzadko i mają z reguły krótki przebieg. Do najczęstszych z nich zalicza się: bóle i zawroty głowy, senność, bóle w klatce piersiowej, nudności, wymioty, zator w nosie. W momencie pojawienia się skutków ubocznych, należy niezwłocznie przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem. 

Zhewitra 40 mg wardenafil, sprawi, że bardziej zaczniesz zwracać uwagę na wszystkie sfery swojego wnętrza i bliskiej osoby, czyli na ciało, psychikę oraz duchowość! Zhewitra 40 mg wardenafil, pozwoli Ci poznać siebie i odkryć swoją niepowtarzalność oraz wielowymiarowość!

W paczce, którą do Ciebie wyślemy Zhewitra 40 mg wardenafil,  znajdziesz coś jeszcze! Będzie to prezent, w postaci gratisu! Tak więc płacąc za jeden produkt, dostajesz dwa! Przesyłka, którą do Ciebie wyślemy Zhewitra 40 mg wardenafil, będzie w zwykłej formie, przez co Twoja prywatność, nie zostanie w żaden sposób naruszona!Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

ZHEWITRA-40 (wardenafil 40mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Wardenafil 40 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: wardenafil

Polecane