• SEXTREME BLACK FORCE (sildenafil 200mg)

 

SEXTREME BLACK FORCE

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

250,00 zł

25,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

460,00 zł

23,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

840,00 zł

21,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

1 520,00 zł

19,00 zł

+ 40 szt.

150 tabletek

2 400,00 zł

16,00 zł

+ 75 szt.

300 tabletek

3 900,00 zł

13,00 zł

+ 150 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 200 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 5 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

01/2021

Sextreme Black Force

Jednym z problemów współczesnych mężczyzn są problemy z potencją. Coraz więcej panów bez względu na wiek cierpi na takie zaburzenia. Można mówić o tym zjawisku jako o chorobie cywilizacyjnej wywołanej trybem życia, przemęczeniem, przedłużającym się stresem czasem wiąże się to z nadużywaniem alkoholu i innych używek. Z jednej strony problem jest poważny, gdyż bezpośrednio wpływa na jakoś relacji seksualnych z drugiej sprawa jest niezmiernie delikatna. Nie zawsze mężczyźni mający tego rodzaju dolegliwości potrafią o nich opowiadać w sposób otwarty, tym samym szukając pomocy u specjalistów. Zamykają się w sobie, toną w poczuciu winy i wstydu. Zupełnie tracą wiarę w swoje możliwości. Przekłada się to również na relacje w związkach. To co powinno sprawiać przyjemność i satysfakcje staje się powodem zaburzeń emocjonalnych.

Już 150 mln mężczyzn na całym świecie cierpi z powodu impotencji. Mówimy tu jedynie o osobach zdiagnozowanych, także realnie problem może dotyczyć dużo większej liczby osób.

Zamiast zupełnie rezygnować z seksu co niestety się zdarza, warto skonsultować swój problem z lekarzem i sięgnąć po odpowiedni preparat np. taki jak Sextreme Black Force 200 mg

Dla kogo jest przeznaczony preparat Sextreme Black Force

Preparat Sextreme Black Force jest dedykowany o dorosłym mężczyznom, którzy mają permanentne problemy z uzyskaniem erekcji, w efekcie czego się są w stanie osiągnąć wzwodu i odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego. Aby lek zadziałał zawsze konieczna jest stymulacja zewnętrzna.

Substancja czynna i mechanizm działania leku Sextreme Black Force

Substancją czynną preparatu jest sildenafil. W warunkach pobudzenia seksualnego przywraca on zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia. Mechanizm erekcji jest aktywowany przez tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego. Wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych (bezpośrednio odpowiada za ten proces związek zwany c-GMP). Ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. 

Przewaga leku Sextreme Black Force nad innymi preparatami tego typu

Możemy mieć pewność, że przyjmując ten preparat nie zaszkodzi to naszemu organizmowi a wręcz przeciwnie. Lek jest bezpieczny w stosowaniu a badania wykazują, że jest liderem skuteczność wśród innych preparatów tego rodzaju. Dawka 200 mg jest obecnie największą możliwą do kupienia dawką sildenafilu. Jest to preparat, który jest substancją czynną w wielu lekach, między innymi w Viagrze, Kamagrze itd. Sięgając po ten preparat mamy gwarancję jakości i oryginalności leku. 

Przyjmowanie leku Sextreme Black Force

Lek Sextreme Black Force 200 mg może być przyjmowany razem z posiłkiem lub niezależnie od niego, na około 20 do 40 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Początek działania preparatu Sextreme Black Fortce może być opóźniony, jeżeli lek przyjmuje się wraz z posiłkiem wysoko tłuszczowym. Przyjęcie leku w trakcie posiłku może spowodować opóźnienie początku działania. Maksymalna zalecana częstotliwość stosowania to jedna tabletka na dobę. Przy zastosowaniu preparatu pierwszy raz zaleca się pół tabletki na dobę.

Należy pamiętać że lek Sextreme Black Forte zawiera podwójną dawkę sildenafilu wiec jego działanie jest szybsze i mocniejsze.

Możliwe skutki uboczne po zażyciu Sextreme Black Force

Skutki uboczne po zażyciu preparatu zostały zaobserwowane jedynie u 2-5% mężczyzn a bywają nimi: zawroty głowy, ból głowy, zaczerwienienie twarzy lub uczucie zatkanego nosa. Najczęściej mijają bardzo szybko i są niemal niezauważalne. 

Jak w przypadku wszystkich farmaceutyków również i w tym zawsze po zaobserwowaniu u siebie niepokojących objawów po zażyciu Sextreme Black Force, należy skonsultować się z lekarzem

Kto nie powinien stosować Sextreme Black Force?

- osoby nieletnie lub osoby powyżej 65 roku życia.
- osoby które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami

- osoby u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
- osoby które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
- osoby z ciężką niewydolnością wątroby
- osoby z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
- osoby po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
- osoby ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.

Czy kupowanie SEXTREME Black Force przez Internet jest bezpieczne?

Zakupy przez Internet już od jakiegoś czasu weszły nam w nawyk. Coraz więcej rzeczy nie tylko oglądamy, ale również kupujemy w Internecie. Dzieje się z tak z kilku powodów. Po pierwsze oszczędzamy w ten sposób czas, po drugie możemy zapoznać się z opinia innych kupujących o rzeczach które nas interesują. Ogromne znaczenie ma również to, że zakupy internetowe są po prostu bezpieczne oraz zapewniają dyskrecję kupującemu.

Wszystkie te przymioty są bardzo ważne zwłaszcza jeśli mówimy o kupowaniu farmaceutyków.  Na naszej stronie można szybko bezpiecznie i anonimowo zamówić lek Sextreme Black Force, który jest sprzedawany w postaci okrągłych tabletek w czarnym kolorze. Produkt jest sprzedawany w oryginalnym opakowaniu, a do leku jest dołączona ulotka informacyjna. Istnieje możliwość zamówienia jedynie potrzebnej ilości tabletek, bez konieczności zamawiania całego opakowania.

Zamówienie zostanie zrealizowane natychmiast a przesyłka zapakowana w taki sposób, aby dotarła pod wskazany adres w formie nienaruszonej i nie zdradzający zawartości.

Paczkę nadamy pod wskazany adres pobytu lub jeśli jest takie Twoje życzenie do paczkomatu.

Za paczkę wysłaną do paczkomatu możesz zapłacić kartą lub kodem blik w paczkomacie. Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

SEXTREME BLACK FORCE (sildenafil 200mg)

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Skład: Sildenafil 200 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil

Polecane