• SEXTREME POWER XL (sildenafil 100mg + dapoxetyna 60mg)

 

SEXTREME POWER XL

 

od 1 do 9 tabletek cena: 19,00 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

150,00 zł

15,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

280,00 zł

14,00 zł

+ 10 szt.

30 tabletek

390,00 zł

13,00 zł

+ 15 szt.

40 tabletek

480,00 zł

12,00 zł

+ 20 szt.

50 tabletek

550,00 zł

11,00 zł

+ 25 szt.

100 tabletek

1 000,00 zł

10,00 zł

+ 50 szt.

300 tabletek

2 700,00 zł

9,00 zł

+ 150 szt.

 

Substancja czynna:

SILDENAFIL 100 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk i wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

od 4 do 6 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

09/2022


SEXTREME POWER XL (sildenafil 100mg + dapoxetyna 60mg)

Coraz częściej słyszymy o tym, że coraz większa grupa mężczyzn bez względu na wiek cierpi na zaburzenia seksualne. Wiadomym jest, że jest to problem poważny, ale żeby móc sobie z nim poradzić należy najpierw dowiedzieć się co to tak naprawdę oznacza. Słowo zaburzenie często jest łączone z problemami w uzyskaniu erekcji i wtedy mówimy o zaburzeniach wzwodu. Jednak jest to pojęcie szersze i dotyczy nie tylko kłopotu z osiągnięciem pełnej erekcji, ale również z jej utrzymaniem tak długo, aby możliwy był do odbycia satysfakcjonujący stosunek seksualny. Ponad to pod tym pojęciem kryje się również zjawisko przedwczesnej ejakulacji, czyli przedwczesny wytrysk. Wszystkie te przykre zjawiska zamykają się w definicji impotencji.

Niestety badania wykazują, że cierpi z tego powodu coraz więcej mężczyzn na całym świecie bez względu na wiek, rasę czy grupę społeczną.  Kiedyś problem ten dotyczył zwłaszcza starszych panów, u których z powodu wieku dochodziło do obniżenia poziomu testosteronu w organizmie. Mężczyźni w tej grupie wiekowej mogą cierpieć z powodu impotencji właśnie z powodu spadku testosteronu, ale również przebytych lub trwających chorób układu naczyniowo sercowego, cukrzycy, otyłości itd. Obserwujemy jednak coraz częściej, że kłopoty z potencją mają również panowie w młodszym wieku, tacy którzy nie przekroczyli pięćdziesiątego roku życia. W takich przypadkach poza przyczynami fizjologicznymi, które mogą występować w każdym wieku, pojawiają się przyczyny natury psychicznej oraz to jaki styl życia wiedzie dany człowiek.

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli mało śpimy, źle się odżywiamy, nadużywamy alkoholu i innych używek, nasz organizm może reagować właśnie takim niedomaganiem jak kłopoty z erekcją i jej utrzymaniem. Nie bez znaczenia są również stany psychiczne w jakich się znajdujemy. Przedłużający się i permanentny stres oraz zmęczenie związane np. w pracą również wpływają na kondycję seksualną a raczej na jej brak. I tu należy zwrócić uwagę, że stres i lęk mogą być zarówno przyczyną impotencji jak i pochodną od tego stanu. Kiedy w związku przez dłuższy czas nie jesteśmy w stanie osiągnąć satysfakcjonującego stosunku seksualnego, może rodzić to konflikty z partnerką. Zaczynają pojawiać się taki uczucia jak wstyd, zażenowanie, poczucie winy, wzajemne obwinianie się za zaistniałą sytuację. Niejednokrotnie przykrym finałem takiego stanu rzeczy są rozstania, rozwody, stany depresyjne i lękowe. Zaczynają się natarczywe myśli, że już nigdy nie będziemy w stanie zbudować ani związku a udane życie erotyczne pozostanie w sferze marzeń.

Na szczęście tak nie musi być. Warto wiedzieć, że są na rynku dostępne takie środki, które bardzo szybko i skutecznie oraz za niewielką cenę pozwolą nam pozbyć się wstydliwej dolegliwości. Jednym z nich jest Sextreme Power XL. Wbrew temu co pojawia się czasem na temat tego typu leków, stosowanie go daje szybki i naprawdę zadziwiająco spektakularny efekt. Po tym jak zaobserwujemy u siebie problemy z potencją nie warto czekać, aż nasze życie straci na jakości z tego powodu. Zamiast zamartwiać się i narażać na piętrzące się kłopoty psychiczne oraz w relacjach z partnerką warto sięgnąć po Sextreme Power XL. Badania którym został poddany wykazały, że jest preparatem bardzo bezpiecznym w stosowaniu i zalecanym do leczenia impotencji już od wielu lat.

Są to argumenty przemawiające za tym, że Sextreme Power XL jest to idealne rozwiązanie. Potwierdzają to opinie wielu mężczyzn z całego świata, którzy zdecydowali się na stosowanie Sextreme Power XL. Ponadto lekarze i naukowcy z różnych branż przebadali działanie medykamentu na organizm człowieka z różnych punktów widzenia. Sextreme Power XL został opracowany i wyprodukowany przez Shree Venkatesh. Firma ta cieszy się zaufaniem, a wielu mężczyzn skorzystało z jej usług. Znana ona jest również z tego, że zatrudnia tylko najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Substancja czynna

Substancją czynną preparatu jest sildenafil oraz depoxetin. W warunkach pobudzenia seksualnego przywraca on zaburzony mechanizm erekcji powodując zwiększenie dopływu krwi do prącia. Mechanizm erekcji jest aktywowany przez tlenek azotu, który uwalniany jest w ciałach jamistych prącia podczas pobudzenia seksualnego. Wywołuje on szereg przemian chemicznych, które prowadzą do rozkurczu mięśni gładkich w ciałach jamistych (bezpośrednio odpowiada za ten proces związek zwany c-GMP). Ciała jamiste wypełniają się krwią i dochodzi do erekcji. Działanie sildenafilu polega na blokowaniu enzymu, fosfodiesterazy typu 5, który odpowiada za rozkład c-GMP. Prowadzi to do pośredniego zwiększenia stężenia tego związku w ciałach jamistych. Zwiększa się zatem wpływ tlenku azotu na ich mięśniówkę gładką. Uwalnianie tlenku azotu rozpoczyna się pod wpływem pobudzenia seksualnego, które jest czynnikiem niezbędnym do tego, by sildenafil mógł zadziałać.

Tak jak w przypadku stosowanie innych tego rodzaju preparatów również w przypadku Sextreme Power XL, warunkiem koniecznym, żeby lek zadziałał są bodźce zewnętrzne takie jak dotyk, zapach, smak ale również fantazje seksualne. Wielu mężczyzn potwierdziło skuteczność tego preparatu i zaobserwowało, że po zastosowaniu Sextreme Power XL ich życie seksualne znów zaczęło być udane i przynosiło wiele radości obu stronom. Nie należy się absolutnie wstydzić tego że poprzez zastosowanie odpowiedniego leku po prostu dbamy o nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.


Leku Sextreme Power XL nie powinny stosować osoby które:
• które są równolegle leczone preparatami uwalniającymi tlenek azotu oraz azotanami
• u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. osoby z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca)
• które utraciły wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego, niezależnie od przyczyny
• z ciężką niewydolnością wątroby
• z niedociśnieniem (ciśnienie tętnicze krwi poniżej 90/50 mmHg)
• po niedawno przebytym udarze lub zawale serca
• ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki.


Ewentualne skutki uboczne Sextreme Power XL?

Jak w przypadku stosowania wszystkich farmaceutyków również kiedy sięgniesz po Sextreme Power XL w naprawdę nielicznych przypadkach może się okazać, że organizm reaguje na lek niewłaściwie. Nie są to dolegliwości długotrwałe ani bardzo uciążliwe, ale warto znać swoje ciało i przyglądać się jak reaguje na to co mu aplikujemy. I tak czasem mogą pojawić się po zażyciu Sextreme Power XL ból głowy, zawroty głowy, nudności i niestrawność. Czasami może się pojawić uczucie zatkanego nosa. Efekty niepożądane występują jednak u zaledwie 2-5% osób stosujących preparat. Jeśli jednocześnie zażywasz inne leki to też może mieć wpływ na działanie Sextreme Power XL. Takie przypadki zawsze warto skonsultować z lekarzem. To samo dotyczy sytuacji, kiedy po zastosowaniu Sextreme Power XL poczujesz się niepokojąco źle. Wtedy zawsze trzeba udać się do specjalisty. Każdy organizm jest inny i może reagować inaczej. Badania wykazały jednak, że mimo iż Sextreme Power XL jest lekiem o podobnym działaniu co Viagra, jednak jest dużo lepszy  ponieważ ma on bardziej dopracowaną formułę i działa także na wydłużenie czasu stosunku poprzez opóźnienie ejakulacji.


Zamówienie i dostawa  Sextreme Power XL?

Sextreme Power XL jest lekiem dostępnym bez recepty. Jest dystrybuowany w aptekach internetowych co bardzo ułatwia jego zakup. Kiedy zamówisz preparat na naszej stronie możesz być pewny, że wyślemy Ci lek w oryginalnym opakowaniu zaopatrzony w ulotkę informacyjną, z którą należy się wnikliwie zapoznać, żeby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego zażywania, o których była mowa wyżej.

Wiedząc jak delikatnej sfery życia dotykamy zawsze dbamy o to, żeby przesyłka była nadana w sposób zupełnie dyskretny. Zostanie zapakowana w taki sposób, żebyś tylko ty wiedział co jest jej zawartością. Jest możliwość zamówienia przesyłki pod wskazany adres pobytu lub do paczkomatu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

SEXTREME POWER XL (sildenafil 100mg + dapoxetyna 60mg)

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Skład: Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Etykiety: sildenafil, dapoxetyna

Polecane