• VIDALISTA 40 (tadalafil 40mg)

 

VIDALISTA 40

 

od 1 do 9 tabletek cena: 17,50 zł za jedną tabletkę

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

150,00 zł

15,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

260,00 zł

13,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

480,00 zł

12,00 zł

+ 20 szt.

80 tabletek

880,00 zł

11,00 zł

+ 40 szt.

150 tabletek

1 350,00 zł

9,00 zł

+ 75 szt.

300 tabletek

2 100,00 zł

7,00 zł

+ 150 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 40 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

04/2020

Vidalista 40 mg tadalafil, to lek, który już po pierwszym zastosowaniu, uzdrowi Twoją kondycją seksualną! Czy wiesz, że na zaburzenia erekcji, cierpi ponad trzy miliony mężczyzn? Liczba ta niestety stale rośnie! 

Ale na całe szczęście Ciebie właśnie, ten problem przestał dotyczyć, ponieważ nasza apteka internetowa przygotowała Vidalista 40 mg tadalafil czyli doskonały i przede wszystkim, stuprocentowo skuteczny produkt, który uzdrowi Twoją sferę intymną! 

Zapoznam Cię teraz ze szczegółami, na czym polega niepowtarzalność Vidalista 40 mg tadalafil!

Przede wszystkim, musimy sobie zdać sprawę, że na problemy z erekcją, cierpią już nie tylko, mężczyźni powyżej czterdziestego roku życia, ale również trzydziesto, a nawet dwudziestolatkowie! 

Z pewnością, skalę tego problemu, rozszerza nieuchronny postęp cywilizacyjny, pod którym, oprócz nowo powstałych technologii, kryją się takie negatywne aspekty, jak chociażby stres czy nieustający pośpiech. Stres, dotyka niemalże każdego z nas a umiejętność, poradzenia sobie z nim, posiada niestety niewielu! Dlatego człowiek z reguły, jest nastawiony na negatywne skutki stresu. Martwimy się o spłatę kredytu na czas, o pracę, o rodzinę… 

Powodów do zmartwień, jest naprawdę wiele! Kiedy doświadczamy stresogennych sytuacji, nasz organizm broni się, „kradnąc” hormony z każdego układu naszego organizmu, przez co czujemy się chronicznie zmęczeni, nerwowi, cierpimy na bóle głowy oraz zaburzenia pamięci. Przecież ile osób cierpi teraz na problemy ze snem? Brak snu powoduje, że odczuwamy niepokój i rozdrażnienie oraz wypłukujemy z organizmu aminokwasy oraz witaminy! Stres przyczynia się do tego, że ulega destrukcji nasze życie prywatne, a co za tym idzie, nasza relacja intymna! Człowiek, nie radząc sobie z problemami życia codziennego, szuka „pocieszenia” w alkoholu, papierosach oraz tabletkach przeciwbólowych. Wszystko to oczywiście pomaga, ale tylko na chwile! Fachową pomoc, zastępują więc nałogi, które na dłuższą metę, powodują wyniszczenie organizmu! A problemy i tak nie znikną, ba, jeszcze bardziej się pogłębiają!

W przeszłości, kiedy to ludzkość, żyła zgodnie z naturą, człowiek był spokojniejszy i zdrowszy! Zwróćmy uwagę na to, że teraz naprawdę mamy mnóstwo możliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o rozrywkę, a jednocześnie cierpimy, na brak wolnego czasu! Nieustanny pośpiech, powoduje obniżenie jakości naszego życia, co w dużej mierze, przekłada się na destrukcję naszej sfery intymnejrelacja z partnerką ulega wtedy znacznemu pogorszeniu! Nasze życie, pełne pośpiechu  oraz nieustających zmian, przekłada się na funkcjonalność naszego organizmu!

Organy, szybciej się wtedy zużywają, co doprowadza do powstania groźnych powikłań, w postaci chorób jak np. przewlekłe przeziębienia, anemie, depresje. Współczesny człowiek, codziennie dostaje dawkę stresu, która oczywiście dla części społeczeństwa może być nawet motywująca, ale dla innych wywołuje negatywne zmiany, zarówno w ciele jak i psychice.

Życie w pośpiechu, bardzo często doprowadza nas, do prowadzenia niezdrowego trybu życia czyli jedzenia bezwartościowych pokarmów oraz braku aktywności fizycznej. Dlatego jemy praktycznie wszystko, co popadnie, nie zwracając zupełnie uwagi na skład danego produktu. Efektem niezdrowej diety, są groźne powikłania, które występują pod postaciami osłabienia, przeziębień, migren, skurczów mięśni etc. Jeśli chodzi, o aktywność fizyczną, to jej brak, również przyczynia się do obniżenia jakości naszego życia! 

Uprawianie sportu, nie może być  przecież utożsamiane, z noszeniem zakupów na trasie sklep – dom! Społeczeństwo jednak, staje się pod tym względem bardziej świadome i coraz więcej osób, dodaje do swojego harmonogramu dnia, czas na sport!

Vidalista 40 mg tadalafil jest dla facetów odpowiedzialnych, którzy chcą, aby ich relacja intymna stała na wysokim poziomie! 

Vidalista 40 mg tadalafil najlepiej zadba o Twoją kondycją seksualną, a co najważniejsze, napełni Twój związek blaskiem oraz nieziemską mocą! 

Vidalista 40 mg tadalafil, zamieni Twoje doznania intymne w magiczny rytuał i wypełni je nieziemskością, niesamowitością oraz bajkowością!

Wiesz, że seks stanowi ważne spoiwo w związku? 

Tak, brak seksu bardzo często, doprowadza do niezliczonych kłótni oraz konfliktów i może ostatecznie skończyć się nawet sprawą rozwodową

Nie bagatelizuj więc swojej dolegliwości, tylko wypróbuj Vidalista 40 mg tadalafil! Nasza apteka internetowa powstała właśnie dla Ciebie! Vidalista 40 mg tadalafil zakupisz u nas jednym kliknięciem myszką! Najważniejsze, że dostaniesz Vidalista 40 mg tadalafil tanio i bez recepty! 

O związek trzeba dbać, a miłość, między mężczyzna a kobietą jest czymś, co należy osobnie rozważyć! 

Vidalista 40 mg tadalafil doprowadzi Cię do seksualnego napięcia, o jakim wcześniej nie śniłeś i pogłębi jedność, pomiędzy Tobą a Twoją partnerką! 


Czy kierowałeś się kiedyś rozsądkiem i roztropnością w relacji intymnej? 

Bez względu na to, czy odpowiesz przecząco lub może akceptująco, Vidalista 40 mg tadalafil wprawi Ciebie i Twoją bliską osobę w euforię, w której uniesiecie się na fali oceanu nadmiernych przejawów podniecenia! Najwyższy już czas, wsiąść na pokład statku i wyruszyć w rejs, pełen doznań erotycznych!

Zaburzenia erekcji, jest to zjawisko dosyć powszechne wśród mężczyzn i dotyczy ono facetów, u których brak wzwodu pojawia się notorycznie, a nie tylko przejściowo! 

Kiedy ma to miejsce tylko epizodami, wtedy jest to bardzo często naturalna reakcja np. na zmęczenie organizmu. Wystarczy więc, zregenerować swoje ciało, poprzez odpoczynek i wtedy problem ten z reguły, zanika. 

O chorobie mówimy natomiast wtedy, kiedy problemy związane z kondycją seksualną pojawiają się, niemalże za każdym razem, kiedy dochodzi do zbliżenia i to nawet wtedy, kiedy relacja emocjonalna między partnerami stoi na wysokim poziomie! Wtedy rzeczywiście mamy powody do niepokoju!

Istota seksualności, jest połączona spoiwem z ludzką egzystencją a seks stanowi napędową siłę, która doprowadza dwoje ludzie do podjęcia kontaktów intymnych! Wzajemna fascynacja, odgrywa w życiu każdego z nas bardzo ważną rolę! 

Seksualność, to wrodzony atut i funkcja ludzkiego organizmu, która podlega wewnętrznym i zewnętrznym uwarunkowaniom.  Seksualność i psychika człowieka stanowią spoiwo, które silnie oddziałuje na sferę ludzkich emocji! 

Jakiekolwiek zaburzenia, związane z seksualnością, powodują głębokie i negatywne zmiany w psychice mężczyzny! 

Sferę męskiej samooceny doskonale opisuję schemat: fallus – erekcja – męskość. Dolegliwości, związane z zaburzeniami erekcji, przyczyniają się do obniżenia męskiej samooceny a przedwczesny wytrysk, jest bardzo często powodem frustracji i upokorzenia! Powyższa oś dotyczy każdego mężczyzny na całej kuli ziemskiej! 

Zaburzenia erekcji, stały się zjawiskiem powszechnym stale narastającym wśród mężczyzn, które pojawiają się na skutek niekorzystnych przemian zachodzących w naszej cywilizacji. Jest to, najczęstsza przyczyna zaburzeń kondycji seksualnej, choć bardzo dużo w opinii publicznej pojawia się informacji, jakoby to wiek stanowił przyczynę braku wzwodu! 

Czy jest to prawda? Można tutaj polemizować, zwłaszcza, że nawet starsi ludzie prowadzą bogate życie seksualne!

Vidalista 40 mg tadalafil, już po zażyciu pierwszej tabletki, poprawi Twoją kondycję seksualną, co przejawi się, poprzez ogromne pożądanie, podniecenie i euforię oraz wzmocnienie Twojej relacji intymnej z bliską osobą!

Vidalista 40 mg tadalafil, jest lekiem, dzięki któremu odkryjesz obszary psychiki i duchowości, ukryte w twoim wnętrzu i nadasz swojej relacji intymnej z bliską osobą świeżości, pozbywając się napięcia, które powodowało dysfunkcje w Twojej sferze intymnej! Przecież relacja z bliską osobą to coś więcej niż tylko stosunek! To przede wszystkim jedność i bycie kochanym!

Vidalista 40 mg tadalafil, to niebywale skuteczny lek, który leczy zaburzenia, związane z erekcją. Substancją czynną tego produktu jest tadalafil, którego działanie polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, znajdujących się w okolicach prącia i prawidłowego ukrwienia penisa, co umożliwia osiągnięcie prawidłowej erekcji! Jedyne, czego potrzebujesz, żeby Twój stosunek wyglądał prawidłowo, to być w stanie podniecenia! Czyli musi zajść stymulacja seksualna, aby  Vidalista 40 mg tadalafil  zadziałał! Nie jest wskazane, aby w trakcie stosowania Vidalista 40 mg tadalafil spożywać tłuste pokarmy oraz alkohol, ponieważ może to zahamować, działanie leku. Najlepiej zażyć Vidalista 40 mg tadalafil na godzinę, przed planowanym stosunkiem płciowym! Wtedy masz niemalże 100% pewność, że bez problemu osiągniesz oczekiwany rezultat działania Vidalista 40 mg tadalafil!

Vidalista 40 mg tadalafil, nie jest przeznaczony dla osób, uczulonych na jakikolwiek składnik leku. Vidalista 40 mg tadalafil nie powinny stosować osoby, które w przeszłości przebyły zawał serca lub udar mózgu. Przeciwskazania do stosowania Vidalista 40 mg tadalafil dotyczą następujących chorób: niewydolność wątroby lub nerek, choroba niedokrwienna serca, choroby układu sercowo – naczyniowego, ciężka wada zastawkowa, zwężenie zastawki aortalnej, miażdżyca, kardiomopatia, zaburzenia widzenia, zmiany zwyrodnieniowe siatkówki. Leku nie mogą stosować osoby, przyjmujące jednocześnie preparaty, które zawierają tlenek azotu.

Vidalista 40 mg tadalafil, tak jak inne leki, może wywołać działania niepożądane, jednak występują one rzadko i mają z reguły krótki przebieg. Do najczęstszych z nich należą: bóle głowy, zaczerwienienie twarzy, niestrawność, długotrwała erekcja, zaburzenia rytmu serca, nagła utrata wzroku, uczucie zatkanego nosa. Vidalista 40 mg tadalafil jest bezpiecznym lekiem, a skutki uboczne pojawiają się niezwykle rzadko. 

Vidalista 40 mg tadalafil, to świetnej jakości produkt, który już po zażyciu pierwszej tabletki, rozpocznie regenerację Twojej sfery intymnej! Vidalista 40 mg tadalafil, to lek dla odpowiedzialnych mężczyzn, którzy traktują poważnie relację z partnerką i chcą uczynić ją jeszcze bardziej autentyczną! Tak, wystarczy, że dodasz do koszyka Vidalista 40 mg tadalafil a wszystko to, co sprawiało, że nie mogłeś spać w nocy, odejdzie w zapomnienie! Nasza apteka internetowa, oprócz Vidalista 40 mg tadalafil, przygotowała dla Ciebie prezent, w postaci gratisu! Dlatego kupując u nas najtaniej Vidalista 40 mg tadalafil, w paczce, którą do Ciebie wyślemy, będzie na czekała na Ciebie niespodzianka! Przesyłka, w której otrzymasz od nas Vidalista 40 mg tadalafil z prezentem, będzie w zwykłej formie, przez co nic nie naruszy Twojej prywatności!Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

VIDALISTA 40 (tadalafil 40mg)


Produkty podobne

Etykiety: tadalafil

Polecane