• VIKALIS VX 60 (tadalafil 60mg)

 

VIKALIS VX 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

190,00 zł

19,00 zł

+ 2 szt.

20 tabletek

360,00 zł

18,00 zł

+ 5 szt.

30 tabletek

510,00 zł

17,00 zł

+ 7 szt.

50 tabletek

750,00 zł

15,00 zł

+ 12 szt.

100 tabletek

1 300,00 zł

13,00 zł

+ 25 szt.

400 tabletek

3 600,00 zł

9,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

TADALAFIL 60 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas działania:

do 36 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

03/2022

 

Vikalis VX 60 mg tadalafil, to nieziemsko skuteczny i bajeczny lek, stosowany w walce z zaburzeniami erekcji, którego niepowtarzalność polega na wysokiej dawce substancji czynnej czyli tadalafilu, od lat cieszącego się skutecznością, w zakresie pomocy mężczyznom, cierpiącym na dolegliwości, związane z kondycją seksualną!
No właśnie, czy chcesz, żeby Twoja relacja intymna stała na dobrym poziomie? Jeśli tak, to uzdrów ją Vikalis VX 60 mg tadalafil i wystartuj w biegu, gdzie ostatnim etapem będzie radość z erotycznych doznań, które raz na zawsze zagoszczą w waszej sypialni!
Vikalis VX 60 mg tadalafil, napełni adrenaliną Twoje ciało, w czasie długiego maratonu, w którym zwycięstwo masz niemalże na wyciągnięcie ręki! Nagrodą za udział w tym pełnym zawirowań biegu, będzie uzdrowienie Twojej kondycji seksualnej i nowe życie, w którym zagości blask oraz harmonia!
Seks, jest spoiwem między dwojgiem ludzi i jego brak, przyczynia się do osłabienia relacji, w której z tego powodu zaczynają dominować kłótnie oraz konflikty, które w przyszłości mogą skończyć się nawet sprawą rozwodową!
Kobieta zasługuję, na to, abyś ją adorował, pożądał i zabiegał o nią, bez względu na wszystkie czynniki, które sprawiają, że jesteście razem, łącznie z czasem waszego bycia ze sobą!
Vikalis VX 60 mg tadalafil, to lek, dzięki któremu doprowadzisz swoją bliską osobę do szewskiej pasji, zapewniając jej emocje i doznania, o jakich wcześniej nie śniła!
Vikalis VX 60 mg tadalafil pogłębi między wami więź emocjonalną! Ty i Twoja partnerka poczujecie emocjonalny komfort, który zaprowadzi was na drogi erotycznych uniesień, w których dominuje piękno, blask i harmonia odczuć cielesnych!
Czy zdajesz sobie sprawę, że na problemy związane z zaburzeniami erekcji, cierpi coraz więcej mężczyzn? Magiczna liczba trzech milionów, już dawno została przekroczona i nic nie zapowiada się na to, aby skala tego problemu przestała się rozszerzać!
Dlatego już teraz, kup w naszej aptece internetowej Vikalis VX 60 mg tadalafil i raz na zawsze, pozbądź się tej przykrej dolegliwości! Od kiedy pierwszy raz zażyjesz Vikalis VX 60 mg tadalafil, już nic nie będzie takie jak przedtem, ponieważ Vikalis VX 60 mg tadalafil poprawi Twoją kondycję seksualną i uniesie wasze doznania, na szczyty erotyzmu, których dotąd nikt nie zdobył!
Cywilizacyjny postęp, jaki dokonuje się właśnie na naszych oczach, mimo tak wielu możliwości, jakie dają nam nowoczesne technologie oraz różnorodność spędzania wolnego czasu, wywiera negatywny wpływ, na nasze życie!
Jeśli spojrzymy w przeszłość, to nasuwają się następujące wnioski:
Kiedyś, człowiek żył wolno, ale za to był spokojniejszy oraz tryskał radością, ponieważ jego życie toczyło się w zgodzie z naturą. Dotyczyło to także ludzkiego organizmu, który był odporniejszy, przez co w istocie, ludzie zapadali na mniej chorób!
A dzisiaj?
Wystarczy przyjrzeć się, jak wszyscy nieustannie pędzą, narażając się przy tym na ciągły stres, który doprowadza do groźnych powikłań, dla naszego organizmu. Ty nie musisz już pędzić, ponieważ Twój maraton kończy się na zdobyciu świadomości i skupieniu się na ważnych dla Ciebie sprawach, do jakich należy m.in. relacja intymna z Twoją partnerką!
Vikalis VX 60 mg tadalafil to lek, który zapewni Ci prawidłową erekcję, przez co Twoje życie intymne stanie się bogatsze, a Ty sam zapomnisz o problemach życia codziennego, skupiając się przede wszystkim na relacji intymnej!
Seks, jest spoiwem między dwojgiem ludzi i jego brak, przyczynia się bardzo często do powstawania kłótni oraz ciągłych konfliktów, które mogą skończyć się nawet sprawą rozwodową!
Nie pozwól więc, żeby jakikolwiek problemy, które negatywnie wpływają na Twoją kondycję seksualną, wzięły nad Tobą górę, tylko kup Vikalis VX 60 mg tadalafil czyli lek, który już po pierwszym zastosowaniu, zacznie uzdrawiać Twoją sferę intymną!
Szukanie porad u specjalistów, w zakresie zaburzeń erekcji, jest bardzo kosztowne, stresujące oraz długotrwałe – przecież znalezienie przyczyny, która powoduje brak wzwodu, wymaga wielu wizyt! To może dziać się naprawdę z różnych powodów!
Nasza apteka internetowa, pozwoli Ci już bez wychodzenia z domu, wyleczyć swój problem całościowo! Tak stanie się, jeśli kupisz w naszym sklepie online Vikalis VX 60 mg tadalafil i będziesz stosował się do informacji, zawartych w ulotce produktu! Zażywając regularnie Vikalis VX 60 mg tadalafil, wyleczysz swoją dolegliwość bez męczących i stresujących wizyt u lekarzy!
Czy seks bez konserwantów jest możliwy?
Tak, a pomoże Ci w tym z pewnością Vikalis VX 60 mg tadalafil, dzięki któremu zbliżenie będzie czymś więcej, aniżeli tylko zwykłym stosunkiem! Od teraz wasze życie seksualne będzie ekscytujące i fascynujące!
Vikalis VX 60 mg tadalafil jest lekiem, który kupisz w naszej aptece internetowej tanio i co najważniejsze – bez recepty!
Od teraz z radością i zupełnie bez skrępowania, zrealizujesz najskrytsze, erotyczne marzenia, swoje i bliskiej osoby! Ekscytująca podróż bez trzymanki, stała się faktem!
Pamiętaj, że jako mężczyzna, jesteś w głównej mierze odpowiedzialny, za budowanie trwałej oraz dobrej relacji intymnej, dlatego nie możesz bagatelizować zaburzeń, dotyczących kondycji seksualnej!
Vikalis VX 60 mg tadalafil jest czymś, czego potrzebujesz do pogłębienia bliskości oraz zaufania w Twoim związku!
Wydawałoby się, że na problemy, dotyczące zaburzeń erekcji cierpią, tylko mężczyźni, po czterdziestym roku życia. Niestety, „zaraza” ta, „obejmuje” już coraz młodsze kategorie mężczyzn, bo dotyka nie tylko trzydziestolatków, ale nawet dwudziestolatków! Czasami zaburzenia erekcji pojawiają się, kiedy mężczyzna jest niedoświadczony lub ma nową partnerkę – wtedy także nie należy bagatelizować tego problemu!
Vikalis VX 60 mg tadalafil, jest przeznaczony dla wszystkich facetów, którzy chcą prowadzić normalne życie seksualne!
Męską samoocenę doskonale określa schemat: fallus – erekcja- męskość, z którego jasno wynika, że zaburzenia kondycji seksualnej, przyczyniają się obniżenia poczucia własnej wartości oraz pojawienia się lęku, strachu i niepokoju! Dlatego, nie należy ich bagatelizować!
Impotencja, czyli stan chorobowy, obejmujący męską seksualność, wpływa negatywnie na sferę emocji mężczyzny, wprowadzając go w zakłopotanie, bez względu na wiek oraz stan funkcjonalności organizmu!
Dlatego, nie panikuj, tylko postępuj racjonalnie i w pierwszej kolejności wypróbuj Vikalis VX 60 mg tadalafil, a z pewnością nie pożałujesz!
Erekcja, to symbol męskości, dlatego jej brak, niesie ze sobą poważne konsekwencje – powoduje, że zaczynasz bać się zbliżenia ze swoją partnerką!
Vikalis VX 60 mg tadalafil pozwoli Ci odczuć radość z seksu, każdego dnia!
Vikalis VX 60 mg tadalafil zabierze Cię w podróż, której krańcem będzie szczęśliwe życie, przepełnione radosnym oraz płomiennym seksem!
Jeśli Twoje ciało, komunikuje Ci poprzez zaburzenia kondycji seksualne, że coś jest nie tak, to nasz sklep online, jest najodpowiedniejszym miejscem, w jakie trafiłeś!
Pamiętaj, że Twoja bliska osoba, wybaczy Ci błędy i potknięcia, ale nie bagatelizowanie swojego problemu!
Zapoznam Cię teraz z kilkoma istotnym szczegółami, dotyczącymi Vikalis VX 60 mg tadalafil!
Vikalis VX 60 mg tadalafil cieszy się popularnością, ze względu na substancję czynną jaką jest tadalafil, który od lat jest skutecznie wykorzystywany w walce z zaburzeniami erekcji. Tadalafil, jest inhibitorem fosfodiesterazy 5 i działa poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, zlokalizowanych w okolicach penisa, co umożliwia prawidłowy przepływ krwi do prącia i osiągnięcie prawidłowego wzwodu!
Vikalis VX 60 mg tadalafil, najlepiej zastosować na trzydzieści minut przed planowanym stosunkiem seksualnym – organizm musi być w stanie stymulacji seksualnej a mówiąc prostym językiem: Musisz być podniecony!
Vikalis VX 60 mg tadalafil działa aż do 36 godzin i jest to okres czasu, w którym wielokrotnie możesz szczytować!
Nie jest wskazane, aby zażywać Vikalis VX 60 mg tadalafil na pusty żołądek. Należy pamiętać, żeby przy stosowaniu Vikalis VX 60 mg tadalafil, nie spożywać tłustych pokarmów oraz alkoholu, ponieważ produkty te mogą zahamować działanie leku!
Vikalis VX 60 mg tadalafil tak jak inne leki, ma przeciwskazania w zastosowaniu! Nie powinny go stosować osoby, które w przeszłości przebyły zawał serca lub udar mózgu. Dotyczy to także mężczyzn, którzy przyjmują azotany lub donory tlenki azotu, w dowolnej postaci. Co do innych przeciwskazań, to Vikalis VX 60 mg tadalafil nie jest przeznaczony dla osób, które cierpią na następujące dolegliwości: nadciśnienie lub niedociśnienie krwi, zaburzenia widzenia oraz uczulenie, mających uczulenie na jakikolwiek składnik Vikalis VX 60 mg tadalafil! Produkt zawiera laktozę, dlatego jeśli ktoś cierpi na jej nietolerancję, powinien zachować szczególną ostrożność i odbyć konsultację lekarską!
Vikalis VX 60 mg tadalafil może spowodować działania niepożądane, jednak należy podkreślić, że występują one bardzo rzadko, mają łagodny przebieg i z reguły są krótkotrwałe. Do najczęstszych z nich należą: wymioty, nudności, biegunki, bóle i zawroty głowy, pokrzywka zaburzenia żołądkowo – jelitowe oraz bóle pleców i kończyn. W przypadku pojawienia się działań niepożądanych należy przerwać stosowanie Vikalis VX 60 mg tadalafil i odbyć konsultację lekarską!

Przebrnąłeś przez cały bieg, w trakcie którego, pokazaliśmy Ci, na czym polega fenomen Vikalis VX 60 mg tadalafil. Dlatego już wiesz, że kupując w naszej aptece internetowej Vikalis VX 60 mg tadalafil dokonujesz właściwego wyboru! Co najważniejsze, jesteś także świadomy tego, jak duży wpływ na życie mężczyzny mają zaburzenia, związane z kondycją seksualną! Dlatego, zacznij na nowo z Vikalis VX 60 mg tadalafil i uzdrów swoją relację intymną, wzbudzając w Twojej bliskiej osobie pożądanie, jakie dotąd było nieosiągalne, z powodu tych przykrych dolegliwości!
Vikalis VX 60 mg tadalafil, pozwoli Ci odkryć to, co jest atrakcyjne dla Twojej partnerki! Spełnij jej wszystkie marzenia i fantazję!
Oprócz Vikalis VX 60 mg tadalafil, w paczce którą do Ciebie wyślemy, znajdziesz niespodziankę, w postaci gratisu! Tak, kupując Vikalis VX 60 mg tadalafil otrzymujesz od nas drugi produkt! Przesyłka, którą do Ciebie wyślemy Vikalis VX 60 mg tadalafil, będzie w zwykłej formie, przez co Twoja prywatność, w żaden sposób nie zostanie naruszona!


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

VIKALIS VX 60 (tadalafil 60mg)

  • Producent: Shree Venkatesh
  • Skład: Tadalafil 60 mg
  • Dostępność: W magazynie

Produkty podobne

Polecane