• SUPER ZHEWITRA (wardenafil 20mg + dapoxetyna 60mg)

 

SUPER ZHEWITRA

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

4 tabletki

320,00 zł

80,00 zł

+ 2 szt.

8 tabletek

560,00 zł

70,00 zł

+ 4 szt.

20 tabletek

1 280,00 zł

64,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

1 920,00 zł

48,00 zł

+ 20 szt.

100 tabletek

4 000,00 zł

40,00 zł

+ 50 szt.

200 tabletek

6 400,00 zł

32,00 zł

+ 100 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 20 mg (przywraca sprawność seksualną)

DAPOKSETYNA 60 mg (opóźnia wytrysk, wydłuża czas stosunku)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 20 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

4 tabletki (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

10/2020


Drogi kliencie!

Piszę do Ciebie kilka słów, bo skoro czytasz ten list, to znaczy, że odważyłeś się stanąć, naprzeciwko swojemu problemowi. Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna rozwiąże wszystkie dolegliwości, które odczuwasz w sferze intymnej i sprawi, że Twoje życie seksualne nabierze blasku! Zasługujesz na to Ty, i zasługuje na to Twoja bliska osoba!

Przede wszystkim uświadom sobie, że razem stanowicie jedność we wszystkich, wewnętrznych wymiarach waszego wspólnego życia, które na siebie wzajemnie oddziałują. Dlatego jakiekolwiek napięcie, które odczuwasz w związku z uprawianiem seksu, wpływa na Twoje emocje i psychikę, a co za tym idzie, ma silne oddziaływanie również na Twoją bliską osobę. Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna to coś, co pozwoli Ci zachować pełną sprawność seksualną, a efekty działania tego leku, doświadczysz już nawet po zażyciu jednej tabletki!

Seks jest jednym z fundamentów dobrego związku. Związek dwóch osób, bez głębokiej relacji intymnej, bardzo często kończy się nawet sprawą rozwodową. Seks, stanowi silną harmonię, bez której nawet dobry związek, ulega powolnemu zniszczeniu. Relacja intymna ma niebywały wpływ, na jakość związku. W momencie, kiedy przestajesz zaspokajać swoje potrzeby i swojej partnerki, dochodzi do kuriozalnych sytuacji, objawiających się bardzo często frustracją oraz kłótniami. Homo sapiens, jest istotą seksualną, dlatego relacja intymna, jest częścią jego życia. Rezygnując z tej przyjemności, wprowadzasz ogromne zubożenie w relacje intymną z Twoją partnerką! Relacja intymna, oprócz tego, że daje nam przyjemność, umacnia naszą więź z drugą osobą, co sprawia, że czujemy się bardziej radośni!

Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna jest produktem, który umocni Twoją relację intymną i przyczyni się do nadania jej, nowej harmonii. Pamiętaj, że satysfakcjonujące życie seksualne, to podstawa, do utrzymania związku oraz umocnienia więzi partnerskich! Współżycie seksualne, do jakiego dochodzi między dwojgiem ludzi, to nie tylko fizjologia, ale coś, co przekracza wszystkie wymiary i pogłębia nasze doświadczenia duchowe, które stanową jedność i bliskość z drugą osobą. Czułość, to jedna z najważniejszych domen, w życiu kobiety i mężczyzny, dlatego jej brak, powoduje różnego rodzaju spory. Poprzez nią, budujemy bliskość i zaufanie z drugą osobą, dlatego nie okazywanie jej jest bardzo destrukcyjne dla relacji dwojga ludzi. Poprzez jej okazywanie, rozładujemy wszystkie napięcia, które powstają w związku. 

Problemy z erekcją nie mają prawa zatem, blokować Twojego życia seksualnego! Kupując Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna dokonujesz świadomego wyboru, który raz na zawsze odmieni Twoje życie i sprawi, że relacja intymna między Tobą a bliską osobą otworzy wulkan pełen energii i miłości, który będzie miał niebywale pozytywny wpływ, na wasz związek! Już po zażyciu jednej tabletki Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna Twoje życie seksualne zacznie wracać do normy! Kupując ten produkt, zwalczasz nie tylko fizjologiczne, ale również psychiczne problemy, które mają wpływ, na zaburzenia Twojej kondycji seksualnej! Efekt o jakim marzysz, odczujesz już po zażyciu jednej tabletki!

Chciałbym Cię uświadomić w tym liście, że czasy w których żyjemy są bardzo trudne, gdyż codziennie jesteśmy narażeni na nieustający stres i napięcie, co przekłada się z kolei na nasze życie seksualne. Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna, jest lekarstwem, które powstało w celu uratowania Twojej sfery intymnej, tak bardzo zniekształconej przez tempo życia, które powoduje jej dysfunkcje. 

Kiedy jesteśmy zdenerwowani, kiedy nasze myśli się rozbiegają i kiedy ciężko jest nam się skupić na czymkolwiek, tracimy naszą witalność, co przekłada się, na nasze życie seksualne. Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna jest po to,  aby Twoja sfera intymności nabrała intensywności i barw.

W naszym sklepie online kupisz ten produkt najtaniej na rynku!

Nasze życie, we współczesnym świecie jest pełne pośpiechu, nieustających zmian, wyzwań i zagrożeń. Człowiek, żeby mógł normalnie funkcjonować, musi przetworzyć i zrozumieć ogromne ilości informacji. Niemalże codziennie, jesteśmy narażeni na stres, co powodują warunki życia, które zmuszają nas do nieustannej aktywności. W ogólnym pojęciu, stres stanowi nieswoistą reakcje organizmu, na stawiane mu żądanie. Ewolucja słowa stres, sięga odległej przeszłości, kiedy to człowiek prehistoryczny, już musiał podejmować ciężkie decyzje, kiedy dopadało go uczucie utraty wigoru lub wyczerpania, po ciężkim dniu pracy. Jeśli chodzi o objawy fizjologiczne stresu, to zaliczamy do nich: przyśpieszony puls, nagminne pocenie się, zaciśnięte gardło, płytki oddech, zgrzytanie zębów. Do objawów psychologicznych, zaliczamy np. trudności z koncentracją, utratę pewności siebie, irytację, częste wpadanie w złość, niepokój i panika. Z kolei objawy, w zachowaniach, to najczęściej tiki nerwowe, manieryzmy, utrata apetytu, ospałość i bezsenność. 

Piszę do Ciebie ten list, to, żebyś zrozumiał, jak ogromny wpływ ma na życie ludzkie stres. Oczywiście, oprócz niekorzyści płynących ze stresu, występują również jego pozytywne funkcje. Pewien poziom stresu może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie koncentracji oraz na zapamiętywanie.List ten ma uświadomić Cię, że na problemy związane z niemożnością wzwodu cierpi coraz więcej mężczyzn – liczba ta przekroczyła już 3 miliony i stale rośnie! Spowodowane jest to, nie tylko niezdrowym trybem życia, ale również stale nasilającym się napięciem, który towarzyszy nam niemalże codziennie, na każdym kroku. Ciągłe napięcie, które powodują czynniki zewnętrzne, jak np. spłata kredytu, stanie w korkach czy problemy w pracy mają ogromny wpływ na naszą sferę intymną, powodując w konsekwencji jej całkowitą destrukcję. Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna jest antidotum, które uzdrowi jeden z najważniejszych obszarów Twojego życia, jakim jest bliskość z Twoją ukochaną osobą. Nie ma lepszego poczucia więzi, niż relacja intymna, jaka jest między dwojgiem ludzi.

Starzenie się, również należy do czynników, które powodują brak wzwodu, jednak w dobie ostatnich zmian cywilizacyjnych i przyśpieszenia tempa życia, to zmiany psychiczne w dużym stopniu, negatywnie wpływają na naszą kondycję psychiczną. Męską samoocenę doskonale opisuje następujący schemat: fallus- erekcja – męskość. Ta oś, dotyczy każdego mężczyzny na świecie. Problemy, które objawiają się niemożnością osiągnięcia wzwodu, przyczyniają się do obniżenia męskiej samooceny. Przecież doświadczenie wczesnego orgazmu, powoduje frustrację. 

Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna sprawi, że wyleczysz wszystkie przykre dolegliwości, związane ze sferą intymną.

Pamiętaj, że Ty i Twoja partnerka stanowicie jedność, dlatego nie pozwól, żeby została ona zniszczona przez różnorakie powody, niszczące Twoją seksualność. 

Twoją seksualność odczuwasz we wzajemnej bliskości z partnerką, umacniając wzajemną więź, której fundamentem są zmysły, odczucia i wyobraźnia. 

Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna kupiony w naszym sklepie online, pozwoli Ci, doświadczyć wspólnej radości bycia ze sobą oraz pokonania wszelkich napięć, które powodowały dolegliwości, jakie odczuwałeś na tle seksualnym.

Napisałem do Ciebie, żebyś poznał Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna bliżej. Wardanafil stosuje się od lat, w leczeniu zaburzeń związanych ze wzwodem. Udowodniono niebywałą skuteczność wardanafilu, w przywracaniu sprawności seksualnej mężczyzny. Dapoksetyna oprócz tego, że spowalnia wystąpienie erekcji, działa uspokajająco, łagodząc napięcie i lęki czyli likwiduję przyczynę występowania dolegliwości blokujących Twoją seksualność.

Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna sprawi, że w sposób intensywny osiągniesz przyjemność i radość z seksu, co wpłynie niebywale pozytywnie, na jakość Twojej relacji z partnerką a bariera, która blokowała erotyczne uniesienia, po prostu zniknie. Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna odbudowuję Twoją sferę emocji dzięki dapoksetynie, która pozytywnie wpływa na układ nerwowy i sprawia, że wszystkie zaburzenia, które odczuwałeś na tle emocji i które zniekształcały Twoją intymność, zostaną wyeliminowane. 

Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna kupiona w naszej aptece internetowej, przyczyni się do zwiększenia dojrzałości seksualnej, co jeszcze bardziej pogłębi relacje intymne między Tobą a Twoją bliską osobą. W dalszej części listu pokażę Ci, jak długo działa Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna oraz jakie występują przeciwskazania, które uniemożliwiają stosowanie tego leku. 

Tak naprawdę już po 20 minutach od zażycia tabletki, będziesz mógł się cieszyć sprawnością seksualną, już nawet do 12 godzin! Produkty kupione w naszej aptece są najskuteczniejsze i mają najszybsze działanie oraz co jest również bardzo ważne, to fakt, że są one bardzo tanie!

W trakcie stosowania Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna, nie należy przyjmować napojów alkoholowych oraz tłustych pokarmów lub przynajmniej je ograniczyć. Osoby z chorobami serca , nadciśnieniem lub niedociśnieniem, z krzepliwością krwi i chorobami nerek nie powinny stosować tego leku. Najczęściej występujące działania niepożądane, to: bóle i zawroty głowy, biegunki, nudności i nieżyt nosa. Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna, nie powinny stosować osoby ze zdiagnozowaną cukrzycą, a także mężczyźni poniżej osiemnastego roku życia. 

List napisałem do Ciebie, żeby poszerzyć Twoją wyobraźnię i po to, abyś wybrał to, co jest dla Ciebie najlepsze. Nasza apteka internetowa i Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna, to wniknięcie w obszar Twoich zmysłów i pobudzenie tego, co wcześniej nie funkcjonowało należycie. Możesz czuć się już rozluźniony, ponieważ Super Zhewitra 20 mg wardenafil i 60 mg dapoksetyna sprawi, że wszelkie zmartwienia związane z Twoją sferą intymną zostaną rozwiązane, za jednym kliknięciem. Wystarczy, że kupisz nasz produkt, a najbardziej zmysłowy obszar Twojej psychiki i duchowości zostanie pobudzony, i to w trybie natychmiastowym!

Pamiętaj, że Ty i Twoja bliska osoba jesteście szczególni, dlatego cieszę się, że przeczytałeś mój list do końca. 


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

SUPER ZHEWITRA (wardenafil 20mg + dapoxetyna 60mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Wardenafil 20 mg + Dapoxetyna 60 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Etykiety: wardenafil, dapoxetyna

Polecane