• ZHEWITRA-60 (wardenafil 60mg)

 

ZHEWITRA - 60

 

ilość tabletek

cena za całość

cena za jedną tabletkę

ilość gratisów

10 tabletek

340,00 zł

34,00 zł

+ 5 szt.

20 tabletek

640,00 zł

32,00 zł

+ 10 szt.

40 tabletek

1 144,00 zł

28,60 zł

+ 20 szt.

50 tabletek

1 275,00 zł

25,50 zł

+ 25 szt.

100 tabletek

2 130,00 zł

21,30 zł

+ 50 szt.

400 tabletek

6 800,00 zł

17,00 zł

+ 200 szt.

 

Substancja czynna:

WARDENAFIL 60 mg (przywraca sprawność seksualną)

 

Czas na jaki zostanie przywrócona sprawność seksualna:

do 12 godz.

 

Początek działania po spożyciu:

Lek zaczyna działać po około 30 min.

 

Ilość tabletek w jednym blistrze:

10 tabletek (Kupujesz tyle sztuk ile chcesz, nie musisz kupować całego blistra)

 

Data przydatności do spożycia:

11/2020


Zhewitra 60 mg wardenafil, jest niebiańskim specyfikiem, którego skuteczność działania, odczujesz już po zażyciu pierwszej tabletki! 

Zhewitra 60 mg wardenafil to niezawodne antidotum dla mężczyzn, którzy cierpią na poważne problemy, objawiające się zaburzeniami kondycji seksualnej!

Czy wiesz, że na zaburzenia erekcji, cierpi już ponad 3 miliony mężczyzn? 

Dolegliwość ta, dotyka facetów, już nie tylko po czterdziestym roku życia, ale także trzydziesto -  a nawet dwudziestolatków

Seksualność, stanowi sferę w relacji dwojga ludzi, która jest kluczem, do poznania, jaka tak naprawdę jest nasza emocjonalność oraz jakich używamy wzorców, do poznawania świata!

Jeśli nasza kondycja seksualna, stoi na dobrym poziomie, wtedy seksualność, dostarcza nam takie pozytywne emocje, jak szczęście oraz radość! Do tego bliskość, z naszą partnerką, jest stale pogłębiana a relacja intymna bogata, jeśli chodzi o doznania, nie tylko psychiczne oraz fizyczne, ale również duchowe! 

Widzimy zatem, że seks ma ogromny wpływ, na stan naszego ducha! 

Zaburzenia kondycji seksualnej, pojawiają się bardzo często, jako następstwo stresogennych czynników, towarzyszących nam niemalże każdego dnia! Nie ma wątpliwości, że przyszło nam żyć w czasach, w których to w naszym życiu codziennym dominują stres oraz nieustanny pośpiech! Jak popatrzymy z boku, na całe otoczenie oraz na nas samych, to możemy odnieść wrażenie, że uczestniczymy w jakimś maratonie, którego mety w ogóle nie widać! 

W przeszłości, kiedy człowiek żył w zgodzie z naturą, to wszystko było jakby napełnione spokojem oraz radością! Życie toczyło się zdecydowanie wolniej i był czas, na przemyślenie swoich decyzji!

Rozwój technologii sprawił, że mamy wiele możliwości, jeśli chodzi o formy spędzania wolnego czasu, a z reguły brakuje nam nawet chwili, na odpoczynek! Niemalże przez cały czas, jesteśmy narażeni na ogrom stresu, który negatywnie oddziałuje nie tylko na nasze ciało, ale również psychikę. Dlatego wzrost zachorowań, na zaburzenia erekcji, osiągnął w ostatnich latach apogeum!

 Zhewitra 60 mg wardenafil, podniesie jakość Twojego życia seksualnego i napełni Twoją relację intymną energią seksualną, jakiej jeszcze nigdy nie doświadczyłeś! Zhewitra 60 mg wardenafil to czarodziejskie lekarstwo, które  kupisz w naszej aptece internetowej tanio i co najważniejsze – bez recepty!

Stresogenne sytuacje, przyczyniają się do tego, że wszystkie napięcia, które doświadczamy na co dzień, umiejscawiają się w okolicach miednicy. Łatwo jest więc dostrzec, na podstawie powyższego przykładu, co jest najczęstszą przyczyną, zaburzeń erekcji!

Seksualność, jest wrodzonym atrybutem każdego mężczyzny i jej dysfunkcje, wywierają ogromny wpływ, na sferę emocji, przyczyniając się do obniżenia poczucia własnej wartości!

Zhewitra 60 mg wardenafil pozwoli Ci odkryć, drzemiące w Tobie możliwości i uczyni Twoją relację intymną, bardziej autentyczną! Nadszedł właśnie czas, żeby Twoje doznania erotyczne, były pełne oraz satysfakcjonujące!

Nie ma wątpliwości, że seks, jest spoiwem, łączącym dwoje kochających się ludzi! 

Brak relacji intymnej, jest przyczynia się do częstych kłótni oraz konfliktów, które na dłuższą „metę” mogą doprowadzić nawet do rozpadu związku! Dlatego bardzo ważne jest, aby w takiej sytuacji nie bagatelizować tego problemu, tylko stawić mu czoło!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że nie boisz się wyjść na ring i zadać pierwszy cios, który będzie początkiem Twojej wygranej! Stosując regularnie Zhewitra 60 mg wardenafil masz niemalże 100% gwarancję, że Twój przeciwnik zostanie po prostu znokautowany! 

Zhewitra 60 mg wardenafil, jest dla odpowiedzialnych mężczyzn, którzy dbają nie tylko o siebie, ale także o swoją partnerkę i chcą, żeby ich relacja intymna stała na dobrym poziomie

Zhewitra 60 mg wardenafil pozwoli Ci, w sposób pasjonujący i piękny, doświadczyć na nowo, czym jest pełne i satysfakcjonujące, zbliżenie!

Relacja intymna, jeśli stoi na dobrym poziome, to jest napełniona wewnętrzną spójnością oraz harmonią a seksualność, wyraża wtedy swoją potrzebę kontaktu, harmonię oraz jedność!

Rozmowy o seksie, obecnie stały się bardziej otwarte, niż miało to miejsce w ostatnich latach! Przecież w przeszłości, był to niemalże zakazany temat, który poruszano ze wstydem! Dzisiaj oczywiście, nie mówimy o tym w autobusie czy rozmowach telefonicznych, stojąc w marketowej kolejce, ale nie ma wątpliwości, że jest mniej zahamowań, kiedy rozmawiamy o sprawach, dotyczących seksualności!

Seks, jest obecnie tematem medialnym i  w wielu stacjach telewizyjnych oraz radiowych, poruszane są kwestie, dotyczące zarówno przyjemności erotycznych, jak i problemów, związanych z zaburzeniami kondycji seksualnej!

Jedno czego możemy być pewni, to to, że seks nie jest umiejętnością wrodzoną, ponieważ jego istotę, poznajemy tak naprawdę, przez całe życie!

Zhewitra 60 mg wardenafil, to specyfik, który pozwoli Ci, wydobyć na zewnątrz cały potencjał, który później wykorzystasz, kiedy dojdzie do zbliżenia, między Tobą a Twoją partnerką! Stosując  Zhewitra 60 mg wardenafil, poczujesz nie tylko ulgę, ale również ogromną satysfakcję i zadowolenie, co będzie miało pozytywny wpływ nie tylko na Twoją psychikę, ale na całe życie!

Zhewitra 60 mg wardenafil, wpłynie harmonizująco, na Twoją relację intymną, poprzez nadanie wyrazistości komunikacji, między Tobą a Twoją partnerką! Zhewitra 60 mg wardenafil zapewni wam wiele egzotycznych doznań!

Mężczyźni, którzy borykają się z zaburzeniami erekcji, odczuwają strach, oraz niechęć, przed kontaktami intymnymi! Dlatego bardzo ważne jest, aby nie bagatelizować tego problemu, tylko zacząć coś z tym robić, zwłaszcza, że może to doprowadzić do przykrych w skutkach konsekwencji! 

Bez względu na to, z jakich przyczyn cierpisz na dolegliwości, związane z zaburzeniami erekcji lub przedwczesnym wytryskiem, Zhewitra 60 mg wardenafil, napełni Twoją relację intymną baśniową energią, poprzez w pierwszej kolejności, uzdrowienie Twojej kondycji seksualnej a następnie, napełnieniu waszej relacji świeżością, blaskiem oraz pięknem!

Nie musisz już szukać przyczyn swojej przykrej dolegliwości, ponieważ Zhewitra 60 mg wardenafil, wniesie do Twojego związku głębokie szczęście i radość, z każdego zbliżenia!

Daj swojej bliskiej osobie to, na co zasługuje i spełnij jej najskrytsze, erotyczne fantazje! Najważniejsze jest, podjęcie przez Ciebie decyzji, na tak i zakup naszego produktu! Po prostu chcę Cię zapewnić, że lek kupiony w naszej aptece, dostaniesz bardzo tanio, w porównaniu z innymi sklepami, a kupując go u nas, otrzymujesz gratis, w postaci prezentu! 2 w 1! Skuteczność Zhewitra 60 mg wardenafil jest niemalże 100%, ze względu na dużą dawkę wardenafilu, który cieszy się niezwykłą popularnością, w leczeniu zaburzeń erekcji!

Męską samoocenę, doskonale przedstawia oś: fallus – erekcja – męskość. Na jej przykładzie widzimy, jak ważną rolę,  w życiu mężczyzny stanowi prawidłowy wzwód! Możemy tylko domyślać się, jak poważne skutki niosą za sobą zaburzenia erekcji. Mężczyzna, który cierpi na obniżoną kondycję seksualną, ma obniżone poczucie własnej wartości! 

Zhewitra 60 mg wardenafil, to wysokiej klasy środek, który pogłębi Twoją satysfakcję seksualną, płynącą ze zbliżenia i wpłynie na rozwój całej Twojej osobowości!

Zapoznam Cię teraz, w jak stosuje się Zhewitra 60 mg wardenafil. 

Zhewitra 60 mg wardenafil, jest specyfikiem, wspomagającym nie tylko erekcję, ale również poprawiającym kondycję seksualną u mężczyzn. Substancją czynną tego leku jest wardenafil, który tak jak inne leki stosowane na potencję, opiera się na procesie hamowania PDE – 5. Jego działanie, polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych, zlokalizowanych w okolicach penisa, co umożliwia przepływ krwi do prącia i osiągnięcie prawidłowej erekcji.

Aby Zhewitra 60 mg wardenafil, skutecznie zadziałał, musisz być w stanie stymulacji seksualnej! Osoby, które wcześniej nie stosowały tego typu leków, powinny uważać i najlepiej zastosować mniejszą dawkę Zhewitra 60 mg wardenafil

Zhewitra 60 mg wardenafil ,stosuje się raz dziennie, na około 30 lub 40 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym!

Zhewitra 60 mg wardenafil jest bezpiecznym lekiem a wardenafil, czyli jego substancja czynna, jest od lat stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji!

Zhewitra 60 mg wardenafil tak jak inne leki, ma przeciwskazania, które uniemożliwiają stosowanie tego produktu. Przede wszystkim nie wolno mieszać Zhewitra 60 mg wardenafil z lekami, zawierającymi nitroglicerynę, diazotan izosorbidu, monoazotan izosorbidu. Inne przeciwskazania to: choroby nerek i wątroby, zaburzenia krwawienia, choroby serca, nadciśnienie lub niedociśnienie tętnicze. Jeśli nie jesteś pewny, co do tego, czy możesz stosować Zhewitra 60 mg wardenafil to zaleca się, abyś odbył konsultację lekarską!

Zhewitra 60 mg wardenafil może spowodować skutki uboczne, jednak występują one bardzo rzadko, są krótkotrwałe i z reguły mają łagodny przebieg. Najlepszym sposobem, aby uniknąć wystąpienia działań niepożądanych, jest stosowanie, przynajmniej na początku mniejszej dawki Zhewitra 60 mg wardenafil. Jeśli chodzi o pojawienie się skutków ubocznych, to do najczęstszych z nich zaliczamy: bóle i zawroty głowy, senność, ból w klatce piersiowej, zaburzenia widzenia oraz zator w nosie. Kiedy dojdzie do powikłań, spowodowanych zażyciem Zhewitra 60 mg wardenafil, należy niezwłocznie zaprzestać zażywanie tego leku i odbyć konsultację lekarską!

Potęga mocy seksualnej, która drzemie w każdym mężczyźnie, jest wszechogromna! Każdy z nas, jest przecież atrakcyjny oraz niepowtarzalny i wszyscy zasługujemy na to, aby nasze życie intymne było wyraziste, przyjemne i stanowiło pole nie tylko do poznania samych siebie, ale również naszych bliskich!

Zhewitra 60 mg wardenafil, pozwoli Ci nawiązać lepszy kontakt nie tylko z Twoim ciałem, ale również z Twoją duszą! Zhewitra 60 mg wardenafil rozbudzi Twoją kreatywność w obszarze seksu i nada niepowtarzalności Twojej relacji intymnej!

 W paczce, którą wyślemy do Ciebie Zhewitra 60 mg wardenafil, znajdziesz coś jeszcze! Będzie to prezent, w postaci gratisu! Czyli za jedną cenę, dostajesz 2 produkty! Paczką, którą do Ciebie wyślemy Zhewitra 60 mg wardenafil, będzie w zwykłej formie, przez co w żaden sposób, Twoja prywatność nie zostanie naruszona!


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
    Zły           Dobry

ZHEWITRA-60 (wardenafil 60mg)

  • Producent: Sunrise
  • Skład: Wardenafil 60 mg
  • Dostępność: 2-3 dni

Produkty podobne

Etykiety: wardenafil

Polecane